Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wybory 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat tak czy siak by powstal (szybko go zamkniemy bo polityka na forum to zlo) - prosze o 1 wrazenia, jak dla mnie 13% roznicy PO PiS to :kox: o to chodzilo, moze bedzie normalnie w koncu :thumbup:

Lid 13,3 PLS 8,4 wiec moze zrobia jakas dobra koalicje

co najwazniejsze oszolomow w sejmie nie bedzie :thumbup:

Opublikowano

hehs też głosowałem na PO ,aleeee

czytałem de best tekst: " Kurde jak wygra PO to kicha, Tusk chce zrobić z Polski drugą Irlandię, a ja słabo znam angielski" :polew:

Opublikowano

PO+PSL :thumbup:

Opublikowano

Ew. PO + PSL i Leki i Drinki :D

Opublikowano

Do jutra rana możecie sobie PO-PIS-ać :polew:

Opublikowano

Do jutra rana możecie sobie PO-PIS-ać :polew:

dzieki :notworthy:

tez jestem pelny nadzieji PO+PSL i mam nadzieje ze nie zawala i bedziemy nareszcie normalnie zyc

Opublikowano

Dobrze jest , ale i tak za duzo dostal PiS .... :gwizdanie: Ale bedzie leppiej :>

Opublikowano

Jak jesteśmy zmobilizowani to jednak dajemy radę, zobaczymy co będzie dalej.

Opublikowano

Do jutra rana możecie sobie PO-PIS-ać :polew:

dzieki :notworthy:

tez jestem pelny nadzieji PO+PSL i mam nadzieje ze nie zawala i bedziemy nareszcie normalnie zyc

tez mam taka nadzieje ale jak to sie mówi: nadzieja .... :kwasny:

dobra muszę być bardziej optymistyczny, naradzie jest ok zobaczymy co będzie za 2 lata :polew:

Opublikowano
screenhunter01oct212310li4.jpg
Opublikowano
co będzie za 2 lata

"Nie będzie niczego" :polew:

Opublikowano

co najwazniejsze oszolomow w sejmie nie bedzie :thumbup:

Niezmiernie mnie to cieszy. Brawo PO :oklaski:

Opublikowano

znając naszą historię ...

w następnych wyborach PO pójdzie w odstawkę :polew:

Opublikowano

temat nie związany wogole z ideą tego forum :bicz3: więc powinien być natychmiast zamknięty.to jest forum motoryzacyjne a nie polityczne!!!!!! :sick3::thumbdown:. [br]Dopisany: 22 Październik 2007, 00:56 _________________________________________________

Do jutra rana możecie sobie PO-PIS-ać :polew:

i ani minuty więcej. :drunk:

Opublikowano

Ja jestem zawiedziony małym poparciem dla LiD-u :( Liczyłem na ok. 20%

Opublikowano

temat nie związany wogole z ideą tego forum :bicz3: więc powinien być natychmiast zamknięty.to jest forum motoryzacyjne a nie polityczne!!!!!! :sick3::thumbdown:. [br]Dopisany: 22 Październik 2007, 00:56 _________________________________________________

:slina::foch::bicz::sick3:

21go października skończyła sie IV RP :dance::drunk::thumbup: :drool: :oklaski:

Opublikowano

Ja patrząc wstecz, nie do końca wierzę PSL-owi.

Już kiedyś niestety zdradzili :disgust:

Opublikowano

Zgodnie z obietnicą zamykam.Otworze jak się zacznie źle dziać w kraju :polew:

Opublikowano

Panie i Panowie

nie da się ukryć że owe wybory nie były w szczególności wyborami za kimś lecz przeciw

i o to chodziło, IV RP poszła w PISdu :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.