Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz tak unikalny lakier, że na fotach nie ma co kombinować z obrabianiem, jedynie co to wyeksponować jego zaletę, w życiu widziałem tylko jedną B7 w tym kolorku i jest spas

BTW ten kolor z pomarańczowymi detalami robiłby miazgę jak cholera

Opublikowano
  • Autor

rarytasik;)

85822794.jpg

76065629.jpg

Opublikowano

uuu... piękny... a kratki tez zmieniasz we wlotach? (mam nadzieje że tak)

Opublikowano

Zakładaj zakładaj :kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

masz tak unikalny lakier, że na fotach nie ma co kombinować z obrabianiem, jedynie co to wyeksponować jego zaletę, w życiu widziałem tylko jedną B7 w tym kolorku i jest spas

BTW ten kolor z pomarańczowymi detalami robiłby miazgę jak cholera

wiem Vario wiem, ale zeby kombinować z kolorami auto musi mieć ciekawe koło i sytą glebę. U mnie bedzie wzytsko OEM-owe;)

uuu... piękny... a kratki tez zmieniasz we wlotach? (mam nadzieje że tak)

grill wedruje do zderzaka S4-kowego, a tam kratki na bank zostaną ori.

apropos grilla, podejdzie podkladka/nakladka pod tablicę ze zwyklęgo zderzaka? czy trza szukać cos specjal?:)

Opublikowano

konkret auto :cool1: dawaj zdjęcia z założonym grillem :wink4:

Opublikowano

Grilik pierwsza klasa. A można do zderzaka s-line założyć jakieś kratki ala rs4, bo ori kratki rs4 chyba nie paszą za bardzo :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mozna coś pewnie dosztukować, ale ja sie nie bede w to bawił;) ma byc ori:) :good:

Opublikowano

Grilik pierwsza klasa. A można do zderzaka s-line założyć jakieś kratki ala rs4, bo ori kratki rs4 chyba nie paszą za bardzo :mysli:

Nie pasują od rsa. Szkoda czymkolwiek zasłaniać te i tak małe wloty, szczególnie jeśli był robiony program.

Na ori kratkach przynajmniej można włożyć lancę od Karchera i regularnie coolery myć z owadów i innego dziadostwa.

Opublikowano

Ori nakładka na tablice z tego co pamiętam Ci nie podpasuje musi być od zderzaka S-line...

Opublikowano

zgadza sie musi byc Sline.

Opublikowano
  • Autor

no to raczej udam sie do ASO :gwizdanie:

Opublikowano

jeden z pierwszych modow jakie bym zrobil w b7 :good:

Opublikowano
  • Autor

gleba i koło wazniejsze;D [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________Pany, chce zamowic ramkę na tablice do grilla RS-owego, i teraz pytanie, lepsza będzie ta do której blache sie przykreca czy na nakładana na blache? :gwizdanie:

dylemacik :wink4:

Opublikowano

gleba i koło wazniejsze;D [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________Pany, chce zamowic ramkę na tablice do grilla RS-owego, i teraz pytanie, lepsza będzie ta do której blache sie przykreca czy na nakładana na blache? :gwizdanie:

dylemacik :wink4:

Przykej i będzie gitara, ja nie żałuje...

Opublikowano

tablicy nie powinno się nawiercać więc bierz taką gdzie tablicę możesz wsadzić a nie przykręcać

Opublikowano

Jestem tego samego zdania co vario

Opublikowano
  • Autor

Jestem tego samego zdania co vario

nakładka zamowiona;) jutro odbior. :cool1:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 17:55_________________________________________________w piątek diagnoza laga w Ecu Project... pewnie bedę plakał. :kwasny:

Opublikowano

program też będzie robiony ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.