Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie


topor

Rekomendowane odpowiedzi

masz tak unikalny lakier, że na fotach nie ma co kombinować z obrabianiem, jedynie co to wyeksponować jego zaletę, w życiu widziałem tylko jedną B7 w tym kolorku i jest spas

BTW ten kolor z pomarańczowymi detalami robiłby miazgę jak cholera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tak unikalny lakier, że na fotach nie ma co kombinować z obrabianiem, jedynie co to wyeksponować jego zaletę, w życiu widziałem tylko jedną B7 w tym kolorku i jest spas

BTW ten kolor z pomarańczowymi detalami robiłby miazgę jak cholera

wiem Vario wiem, ale zeby kombinować z kolorami auto musi mieć ciekawe koło i sytą glebę. U mnie bedzie wzytsko OEM-owe;)

uuu... piękny... a kratki tez zmieniasz we wlotach? (mam nadzieje że tak)

grill wedruje do zderzaka S4-kowego, a tam kratki na bank zostaną ori.

apropos grilla, podejdzie podkladka/nakladka pod tablicę ze zwyklęgo zderzaka? czy trza szukać cos specjal?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grilik pierwsza klasa. A można do zderzaka s-line założyć jakieś kratki ala rs4, bo ori kratki rs4 chyba nie paszą za bardzo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna coś pewnie dosztukować, ale ja sie nie bede w to bawił;) ma byc ori:) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grilik pierwsza klasa. A można do zderzaka s-line założyć jakieś kratki ala rs4, bo ori kratki rs4 chyba nie paszą za bardzo :mysli:

Nie pasują od rsa. Szkoda czymkolwiek zasłaniać te i tak małe wloty, szczególnie jeśli był robiony program.

Na ori kratkach przynajmniej można włożyć lancę od Karchera i regularnie coolery myć z owadów i innego dziadostwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori nakładka na tablice z tego co pamiętam Ci nie podpasuje musi być od zderzaka S-line...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to raczej udam sie do ASO :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z pierwszych modow jakie bym zrobil w b7 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba i koło wazniejsze;D [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________Pany, chce zamowic ramkę na tablice do grilla RS-owego, i teraz pytanie, lepsza będzie ta do której blache sie przykreca czy na nakładana na blache? :gwizdanie:

dylemacik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gleba i koło wazniejsze;D [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________Pany, chce zamowic ramkę na tablice do grilla RS-owego, i teraz pytanie, lepsza będzie ta do której blache sie przykreca czy na nakładana na blache? :gwizdanie:

dylemacik :wink4:

Przykej i będzie gitara, ja nie żałuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co vario

nakładka zamowiona;) jutro odbior. :cool1:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 17:55_________________________________________________w piątek diagnoza laga w Ecu Project... pewnie bedę plakał. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...