Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mój VW GOLF MK 1 Carbio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to moja mała zabawka

włożyłem w nią kupe kasy i pracy :)

wszstko jest prawie nowe

Dach

Lakier

Środek

Koła

Zawieszenie

Silnik

1e039e0e09e5759d.jpg

7c7fbc439e7a350d.jpg

2c5ea0d66fcc7750.jpg

69afd100a626ff30.jpg

25a7bb8879e89eb2med.jpg

a tu moje auto w GT

http://img170.imageshack.us/img170/7076/mk1cabrio1tf3.jpg duze skany

http://img170.imageshack.us/img170/3830/mk1cabrio2ke7.jpg

Opublikowano

za***isty!

Opublikowano

osz kurcze piękny :oklaski:

Opublikowano

śliczny ....

Opublikowano

idealny german style

:drool: :shocked:

Opublikowano
  • Autor

nie mam takich aktualnych zdjec srodka :)

a auto juz zimuje w garażu :P

fe9981310ae47795med.jpg

ab4840ddd90e81a4med.jpg

27badb7da0c25057med.jpg

Opublikowano

MorgothV8 pewnie ciut mniejszy niz ty hehe

a tak szczerze to miodnie by bylo gdyby tam sie znalazl motorek od golfa GTI

co do wnetrza: to piekne :D sama klasyka

ps. sam to wszystko odrestaurowales ? czy takiego kupiles/robiles u kogos ?

Opublikowano

Piękny Cult Style :kox:

Ale fele to wrzucił bym w polerke i śróbeczki na złoto :kox:

Jaki tam silniczek siedzi ?

Opublikowano

Bardzo ładnie zrobione autko do lansu :thumbup:

Jaki tam silniczek siedzi ?

Poczytajcie te skany które zrobił Boberek to bedziecie wszystko wiedzieli co jest w tym autku.

Opublikowano

Poczytajcie te skany które zrobił Boberek to bedziecie wszystko wiedzieli co jest w tym autku.

próbowałem ale chyba ślepy jestem :decayed:

Opublikowano

No to zacytuje dla niedowidzących :D

silnik:R4, 1788cc, 8v, moc seryjnie 90KM, dolot Jacky Auto Sport
Opublikowano

ładny, ladny

sporo czasu temu podobny golf byl wystawiony na allegro, nie byl to przypadkiem twoj??

Opublikowano
  • Autor

silnik 1.8 gaźnik

moc seryjna 90 km

ogólnie kupiełm go w taki stanie

d7f066dcf6b11a23med.jpg

2c2fb30a61f37980med.jpg

687acba45a8b478amed.jpg

6f8944bd6f3f54b3med.jpg

no robiłem sam hmm

lakiernik pomalował

tapicer uszył

dach uszyli w lublinie

koła sam wypolerowałem i pomalowałem

no tak naprawde to sam go poskładałem

zrobiłem remont silnika zawieszenia no tam jest 90 % nowych częsci :)

jakbym chciał zrobic wam foto relacje to zbrakło by tu miejsca :) [br]Dopisany: 23 Październik 2007, 12:30 _________________________________________________co do silnika są plany na 1.8 16 V z golfa II :) ten 140 ps :) ale sam nie wiem jeszcze

no wystawiłem go pare razy na allegro ale chyba nie mam na tyle odwagi aby go sprzedać :)

Opublikowano

LANS! mysle ze tyle wystarczy.. Piekne autko.. :th:

Az strach sie bac co zrobisz z A4.. :naughty:

Pogratulowac gustu i zapalu.. :thumbup:

Opublikowano

Kumpel ma GTi ale z silnikiem właśnie 1.8, kupił od młodziana(jako gti z silnikiem 1.6:P) ma gaz, zawieszenie ma betonowe! kumpel właśnie szuka jakiegoś lekko obniżonego albo jakiegokolwiek innego zawiasu bo teraz między opone a nadkole nie włoży palca(autentycznie).Jeździ się makabrycznie w polsce, kilka razy jak jechaliśmy przód oderwał sie na dziurach od aswaltu!:o Ale na równych zakrętach to jedzie jak po szynach!Mimo rocznika trzyma się twardo, chyba natrwalsze auto na świecie;]

Ale jeździ fajnie, MKI to MKI i m sie podoba, a to co zrobił kolega wyżej z tego autka tojuż full artyzm i wogóle profesional dżob i pogratulować :hi: :oklaski:

Opublikowano

oldschoolowy :D bajera konkretna

Opublikowano

sliczne, piekne, cudowne!

swietna robota :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.