Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widze go :grin:

No właśnie :kox:

Jest podpięte do fabrycznego gniazda RJ-45 (pierwotnie był tam wpięty telefon) :naughty:

Całe sterowanie mam w papudze którą tylko wpinam w to gniazdko a samo radio jest głęboko w d**** :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

TO MOJE STARE ZDJĘCIA:

RADIO1_640_x_480.jpg

mikrofon wyprowadzony do środkowego tunelu:

RADIO2_640_x_480.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde... Same B6... Tylko u mnie taka bida :decayed: Nawet radia nie widać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee B6 już dawno przestało być luksusem.

@Ans, pasażer nie jęczy że obija kolanem o radio ?

Też miałem między siedzieniami, ale przy przesuwaniu fotela porafi sie porysować tunel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamierzam kupić zestaw CB Radio + Antena(magnes) Co byście polecili ?? Kwota jaką chcę na to przeznaczyć to około 500 pln Gdzieś wyczytałem że Uniden 520XL + Sirio Omega 27 mag to dobre zestawienie (?) Może kolega laguna by coś polecił...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił President Harry/Jonny II ASC i antena sirio ml 145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Julo

Narazie nikt nie narzekał, narzeczona jak jedziemy ma jeszcze nawet torbe między lewą nogą a radiem :wink: A kumpel który jest wysoki mówi, że dobrze że jest zamontowane CB bo nie raz huknął się kolanem w ten beznadziejny uchwyt od telefonu :decayed:

@eSSence

Ja bym był za tym co mówi kolega Whyme? bardziej od unidena, bo nie wiadomo na co trafisz-loteria :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eSSence - 520+ Omega bardzo fajny zestaw, a z ML-145 jeszcze lepszy (większe zasięgi)

jak nie zależy na większych zasięgach, a bardziej na wygodzie Omega - dobry wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z legalnością 520 ? Coś się zmieniło ? Te radyjka o których kolega wyżej wspomniał President Harry/Johnny III ASC nadają się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

520 nie ma homologacji, jak 37 podobnych sprzętów, ale to może tylko sprawdzić UKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julo23: no i spoko :good:

Powiem Wam że z tą Omegą na dachu mam aż za duży zasięg jeżdżąc po "aglomeracji" i tryb local w moim radiu spisuje się rewelacyjnie gdzie inni narzekają że radio jest wtedy kompletnie głuche bo w trybie dx nawet z ASQ będąc w Sosnowcu mam w zasięgu zarówno tych którzy na Katowice/Bytom/Autostrada A4, Olkusz/Kraków, Siewierz/Częstochowę i Tychy/Bielsko Białą :decayed: Ogółem niezły tu jest burdel w eterze :decayed:

Aczkolwiek następna antena będzie dłuższa :wink: Z tym że używałbym jej tylko w dalsze trasy bo tu to kompletnie nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna napisz mi na pw ile u ciebie kosztuje Sirio Omega 27 z tym mniejszym magnesem i przedłużką 3,63 z beczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze, co zaobserwowałem już jakiś czas temu.

Zwróciliście uwage na to, że gdy mija Was nowa Honda accord to macie szumy?

Sprawdzalem nie raz na wielu zestawach i taką regułę zauważyłem

Niezły siewnik?

Nawet mój Ubot sie poddaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coś narobił :decayed: Teraz będę ganiał po mieście za hondami żeby sprawdzić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe 520-ki nie bardzo są- za dużo tego naprawiam ...ja tam jestem za starym Johny 2 albo Harrym obojętnie czy z asc czy bez tej funkcji ( chociaż w nich trafiają się z uszkadzającymi się filtrami czego efektem jest cichy odbiór - ale naprawa 3 minuty z rozłożeniem i złożeniem ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...