Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miałem presidenta johnny III ASC --totalna lipa, kupiłem UNIDENA 520-- 7 watowego + antena President Missouri i to jest to POLECAM :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antena na stale odpada, tylko magnes ktory nie spadnie z dachu przy zamykaniu obrotomierza

zastanawiam sie wlasnie nad florida i missouri

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie missouri :kwasny:

chodzi o wyglad czy o szumy? bardziej mi zalezy zeby w trasie nie szumialo bo ostatnio moja baba chciala radio przez okno wyrzucic i szczerze tez mnie wk***ia jak szumi radio :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie missouri :kwasny:

chodzi o wyglad czy o szumy? bardziej mi zalezy zeby w trasie nie szumialo bo ostatnio moja baba chciala radio przez okno wyrzucic i szczerze tez mnie wk***ia jak szumi radio :thumbdown:

Wygląd jest super, złodziejom też się podoba (to jest najczęściej kradziona antena) ale zasięg jest bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie missouri :kwasny:

chodzi o wyglad czy o szumy? bardziej mi zalezy zeby w trasie nie szumialo bo ostatnio moja baba chciala radio przez okno wyrzucic i szczerze tez mnie wk***ia jak szumi radio :thumbdown:

Wygląd jest super, złodziejom też się podoba (to jest najczęściej kradziona antena) ale zasięg jest bardzo słaby.

no dobra to floride biore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki mobilny zestaw proponujecie do miasta? teraz mam presidenta tommy asc + sirio omega i muszę stwierdzić, że w w-wie jest dużo zakłóceń i słabo słyszę innych mobilków, ja jestem dość dobrze słyszany. może większą antenę? a może lepsze radio (obecne dostałem w prezencie)?

jeżeli chodzi o schowek pod kierownicą w mojej a4 to tommy się mieści, ale kabel od anteny jest za krótki, brakuje jakieś 50 cm do spokojnego ułożenia kabla przy podłodze. może ktoś jakoś rozwiązał ten problem? przedłużyć kabel? mocować go przy suficie? - poradźcie

jeszcze kwestia zasilania, teraz radyjko zasilam z zapalniczki, ale może podłączyć je bezpośrednio do akumulatora? tylko którędy kabelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy antenie mam ok 1,5m kabla połączony beczką z drugim kablem w bagażniku kóry idzie pod kanapą, tunelem do półeczki pod kierą,zasilanie normalnie pod zapalniczkę,ale też myślę pociągnąć od aku lub wpiąć się w zapalniczkę od spodu

p.s. pro520xl+lemm at900 na reling odbiór idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Planuję kupić sprzęt CB do swojego autka. Przeczytałem masę postów na forum i widzę, że uniden pro 520 jest polecanym radyjkiem. Zastanawiam się nad zakupem właśnie tego radia lecz powiedzcie mi jak to jest na dzień dzisiejszy ze sprawdzaniem homologacji?

Decydować się na nowego unidena z ryzykiem sprawdzenia homologacji czy kupić używanego presidenta harrego II i jeździć bez stresu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z danymi z Urzędu Komunikacji Elektronicznej to uniden jest wycofany z rynku polskiego

Polecam lekturę z załącznika :

http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead24&news_cat_id=368&news_id=1098&layout=9&page=text

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech zgłosi się chociaż jedna osoba, którą policjant pytał o homologację radia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na używanego presidenta harrego II classic bo nie mogłem skontaktować się ze sklepem, gdzie oferowany jest nowy uniden 520.

Mam nadzieję, że president ten będzie dobrze się sprawować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniden 520 to raczej tylko na allegro bo nie wolno nim handlować,a co do kontroli mam go już ok 5 lat i nigdy nikt się nie pytał o radio przy kontroli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjanci w vectrach nie boją się korzystać z tego radia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...