Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam jakiegoś CB radia do 250zł z racji że muszę kupić 8sztuk, nie chiał bym żeby były to szumofony bo nie o to chodzi, nie może być to uniden 520 niestety bo auta pracują i nie będę się narażał na jakieś "skandale"

:mysli: ktoś coś doradzi z głową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

polecam ci takie radyjko uniden 520xl + antena HUSTLER IC-100 (oczywiscie nie podrobki z allegro za 40 zl ) i mam zasieg na 10-15 km zalezy od pogody..

http://allegro.pl/item1096621631_uniden_520xl_520_xl_nowe_gwarancja_12_m_cy.html

uzywam go juz pare lat i jestem bardzo zadowolony, dzieki niemu oszczedzilem sporo kasy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Unidena 520xl (radio najlepsze w swojej klasie) i jeśli komuś zależy na realnym zasięgu 15-20km to Sirio ml145.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamontowałem zestaw President Johnny III + antena Sirio ML 145. Przeprowadziłem próbę na krótkiej trasie 40km. Jak na razie słyszalność na kilka ładnych km. Zestaw godny polecenia :good: :good:

kolego a powiedz gdzie zamontowałeś radyjko - mieści się w półeczkę pod kierownicą? kabel dołączony do anteny starczy do radia z przodu? czy ta gumowa podstawka pod anteną wystarcza żeby nie rysowała lakieru? myślę o zakupie takiego zestawu http://allegro.pl/item1135149313_president_johnny_iii_asc_antena_sirio_ml_145.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych którzy montowali anteny w Avancie. jak prowadziliście kabel? chciałbym poprowadzić go na stałe pod plastikami wnętrza, tylko zastanawiam sie jak do wnętrza najlepiej wprowadzić kabel anteny na magnes albo pod uchwyt sf 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co do anteny wiem że będę brał Sirio 145 ale zastanawiam się nad Radiem President Tommy ASC, użytkuje ktoś to radyjko?

Radio będę użytkował od czasu do czasu w trasie. Nie zależy mi na zbędnych bajerach tylko ASC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest jakaś szałowa antena coś w stylu ładniej wygląda niż działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to jaka antenka najlepiej na klape bagaznika - długość do 1 m ma najlepsze parametry? czy też jest najlepsza? :wink4:

dzięki za odp :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelecialem dwa watki i chyba najlepszym rozwiazaniem antymisiakowym jest uniden 520xl + president florida

co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniden 520xl + president florida

Posiadam Unidena 520XL + stałą President Maryland... zestaw naprawdę daje radę.

Jeżeli częściej latasz po trasach to nie bierz Floridy.. lepiej coś dłuższego.

Florida jest nierozbieralna (nie wymienisz kabla) i nie ma gumy pod magnes.

Magnesówki się szybko nudzą jak ktoś często jeździ.. u mnie cały dach jest w rysach (pomimo że używałem podkładki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...