Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jaka antenke polecicie do Presidenta Herberta?? macie jakies specjalne sugestie czy po prostu wybrac cos z juz polecanych w tym temacie??

Im większa tym lepsza, najlepiej przykręcona na stałe - ale jak nie chcesz dziurawić budy to magnes.

Prawda jest taka że najważniejsza jest antena a nie radio. Niech tylko ktoś ci dobrze SWRmiarką ustawi i będzi oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skorpion80

Witam :hi:Ja również rozglądam sie za CB i mój typ to http://www.allegro.pl/item219646834_radio_cb_tti_770_sunker_109_hustler_promocja.html

Jeżeli możecie mi powiedzieć coś o tych parametrach to będę wdzięczny,chyba że macie inne propozycje...

Próbowałem wejść w poprzednie linki ale są za stare i niemogę nic zobaczyć więc jak macie jakieś linki na allegro lub propozycję to byłbym wdzięczny :th:

Zaznaczę że szukałem na allegro "Unidenem 520 XL" ale nie ma... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczę że szukałem na allegro "Unidenem 520 XL" ale nie ma... :confused4

Cos cienko szulales, ja po kilku piwach znalazlem na pierwszym miejscu :Dhttp://www.allegro.pl/item216909858_cb_uniden_520_xl_520xl_hustler_ic_100_gratis_.html

Niewiem , ja jakos w te sunkery i inne wynalazki nie wierze, hustler ic 100 jest jak na swoją cene oki, bierz unidena, bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skorpion80

No widzisz ja dopiero 2 sączę i mam problem :drunk:Ale dzięki za pomoc,tylko jak mogę jeszcze spytać to chciałbym takie do 300 ale jeżeli warto zainwestować w to lepsze to już nie marudzę :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem CB UNIDEN 520 XL/520XL + antenka hustler IC 100

Pierwsze testy bardzo pozytywne!!! Wcześniej miałem pożyczone Midland 1001.....bez porównania na korzyść Unidena oczywiscie.

Z anteną można jeszcze coś po kombinować ale radyjko jeżeli chodzi o (jakość do ceny ) Uniden 520 to chyba obecnie najlepszy wybór. Polecam. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem CB UNIDEN 520 XL/520XL + antenka hustler IC 100

Pierwsze testy bardzo pozytywne!!! Wcześniej miałem pożyczone Midland 1001.....bez porównania na korzyść Unidena oczywiscie.

Z anteną można jeszcze coś po kombinować ale radyjko jeżeli chodzi o (jakość do ceny ) Uniden 520 to chyba obecnie najlepszy wybór. Polecam. :th:

1. mam pytanie czy to radio ma certyfikat albo zezwolenie

2. czy moge tego uzywac w UK

za odp wielkie dziekki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ostatecznie wyjaśnić przytoczę za UKE

NEWS

nie mam pojęcia czy coś się od tego czasu zmieniło.

Edit:

Nic się nie zmieniło. Poniżej link do wyrobów niezgodnych z normami UKE z 2007-09-05

LISTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydał decyzje administracyjne zakazujące dalszego przekazywania tych wyrobów: użytkownikom, konsumentom lub sprzedawcom

ale nie uzytkowania ! Jak sobie kupi ktoś poza Polską i będzie w kraju użytkował ma do tego prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :)

ale też czytając dalej...

W odniesieniu do użytkowników, podczas kontroli, CB radio może zostać zabrane do depozytu celem przeprowadzenia badań i dalszego postępowania (wydanie decyzji o zakazie użytkowania w przypadku niespełnienia wymagań).

Co należy rozumieć jako możliwość zatrzymania sprzętu do badań... No ale pan Policjant nie ma takiego prawa jedynie pracownicy UKE mają takie prawo. Więc użytkownicy raczej mogą spać spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nabylem zestaw Uniden 520XL + Wilson Little i szczerze mowiac rozczarowalem sie ;/ spodziewalem sie ze bedzie to lepiej smigac ...caly czas musze krecic squelch zeby cokolwek slyszec ... mam je przewazne przekrecone na 1/4. Potestuje jeszcze pare dni i jak tak bedzie to chyba bede musial to nastroic u kogos innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nabylem zestaw Uniden 520XL + Wilson Little i szczerze mowiac rozczarowalem sie ;/ spodziewalem sie ze bedzie to lepiej smigac ...caly czas musze krecic squelch zeby cokolwek slyszec ... mam je przewazne przekrecone na 1/4. Potestuje jeszcze pare dni i jak tak bedzie to chyba bede musial to nastroic u kogos innego

może antenka jest nie zestrojona? potestuj i daj znać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antenke stroil gosciu ale moze zle zestroil?

Witam :hi:

Podjedź jeszcze raz do gościa niech Ci sprawdzi częstotliwość nadawania. Miałem podobny problem i okazało się ze radyjko(tez nowy uniden 520) pracowało na wyższej częstotliwości o 5 khz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...