Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady z tym malowanie m dachu...

oczywiście lepiej mieć podkładkę ale ja nie używam i żadnych rys nie mam.

Ważne jest żeby sprawdzić czy jakiś kamyczek nie przyczepił się do gumowej podkładki anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Ja bym proponował Uniden PRO 520 XL mam ją od roku antena ,,magnesówka "ANTENA MAGNETYCZNA CB SUNKER ELITE dł.anteny 1M ! jest naprawde oki , a wybrałem uniden dlatego bo ta firma produkuje prezydenta a jak wiemy należy do czołówki CB , antene trzeba ustawić na mierniku tzw.SWR

Pozdrawiam[br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 00:09 _________________________________________________Witam ponownie mam jeszcze dobrą rade pod antene magnesówke naklej folie ochronną na dach jest dostępna na alegro to pare groszy a malowanie dachu ......... :doh1: więcej wyniesie.

Pozdrawiam.

wiem że się antenkę stroi a folia na dachu jest od samego początku :>

a i jeszcze pytanie U 520xl ma wyjście na papugę a jakie inne radio (podobne gabarytowo) jeszcze to ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradcze jaką antenę kupic montazową do 150cm tak myślę nad PRESIDENT albo Alanem sa tańsze i podobno tez dobre ,, http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=328838039 ta antena jest dobra czy kupić jakomś antenę ALANA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiii a4 ta Maryland jest za***ista, wymiata niesamowicie,tylko ta cena :confused4: ,dojdzie uchwyt,zestrojenie i bedzie ok 240zł.

A może interesowała by Cie ML145 Presidenta? Jakbys był zainteresowany pisz na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie sprzedałem mojego wysłużonego uniden 510 i chce teraz coś kupić, w sumie to chyba przesiądę się na model wyższy czyli 520xl ale czy tak jak tu gdzieś czytałem że on tak "sieje" po kanałach? antenkę chyba kupię taką samą jak miałem czyli WILSON LITTLE WILL bo się sprawdziła.ale może coś doradzicie ;)

Krzyniek, zapytaj się Wicia co teraz ma, alvara i Kaśki też i niech powiedzą co myślą o tym co mają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy raz w życiu miałem kontrolę legalności CB radia:) Dwóch niebieskich i jakiś gość w garniaku. Wyprzedzili mnie i nakazali zjechać na pobocze. Niebieski podszedł i na widok radia stwierdził "znów mamy takie samo". Gość w garniaku podszedł i stwierdził, że "prawie takie samo, tylko że legalne". Dziwna sytuacja. Mam Harry II Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że tutaj mamy ciekawy wywód na temat UNIDENÓW

na forum mamy juz nawet cały wątek poświecony UNIDENowi a tego linka to sam ze dwa razy już podawałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając to wszystko sam już nie wiem co mam myśleć o tej legalizacji , kupiłem unidena520xl pro z antenką ml145 i zestaw działa rewelacyjnie , ostatnio przypadkiem rozmawiałem na giełdzie elektronicznej z kilkoma osobami na temat cb i nawigacji satelitarnych i ludzie ci zarzekali się że od pewnego czasu nie jest potrzebna żadna legalizacja na cb radio , ale co mnie zaskoczyło, wyraźnie ostrzegali mnie przed nielegalnymi mapami do nawigacji na które obecnie policja jest bardzo wyczulona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mapy w nawigacji to mieli racje od jakiegoś czasu Policja zaczeła je sprawdzać ale jeśli chodzi CB to chyba raczej chodzilo im o zezwolenie na uzywanie CB które kiedys było potrzebne ale juz nie jest, certyfikaty zgodności były i są nie ma tylko obowiązku wożenia ich ze sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PRESIDENTA JOHNY II ASC + antena ML145 magnes

radyjko pięknie się mieści wsunięte między fotelem pasażera ,a obudową lewarka skrzyni biegów.

przewód anteny wyprowadzony za fotelem kierowcy przez drzwi pasażera na dach - żeby schować wystarczy wysunąć radyjko odkręcić antenę i do bagażnika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak działa to radio Presidenta Johny II ASC ?? czy moze sie ktos wypowiedziec kto ma takie radyjko?? I mam antene 145 ML na magnes wlasnie. Czy z tym radiem jest to dobry zestaw?? Chodzi mi zwlaszcza o odsluch zeby wiedziec jak tam na trasie, ale oczywiscie przydaloby sie zeby inni mnie slyszeli i to w miare dobrze.

z góry dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak działa to radio Presidenta Johny II ASC ?? czy moze sie ktos wypowiedziec kto ma takie radyjko?? I mam antene 145 ML na magnes wlasnie. Czy z tym radiem jest to dobry zestaw?? Chodzi mi zwlaszcza o odsluch zeby wiedziec jak tam na trasie, ale oczywiscie przydaloby sie zeby inni mnie slyszeli i to w miare dobrze.

z góry dziekuje za odp

Jak masz zamiar kupić te radyjko zapytaj czy ma poprawione ASC bo przed poprawką za dużo wycinało . Dużo osób se chwali ze względu na rozmiar :decayed:[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 18:30_________________________________________________A jak dobrze pamiętam miałeś się czymś pochwalić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie ma sie czym chwalic i szukam czegos mniejszego np. Presidenta własnie...

aha cenne rada z tym ASC a tak w ogole to rzeczywiscie to jest taka dobra rzecz?? z ta antena bedzie sie sprawdzac to radyjko?? Fajnie jakby sie ktos wypowiedział wlasnie z takim samym zestawem badz zblizonym :P

jakby był ktos chetny to mam do sprzedania TTI -TCB 880 czarne 2 miesiace uzywane jest opisane w odpowiednim dziale tutaj na forum. A sprzedaje własnie z powodu rozmiaru takto wszystko działa lux :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech się wypowiedzą ci co mają ASC ale wiem jak nie lubisz słuchać wszystkich to ci się spodoba :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...