Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siemanko

panowie do 500zł da radę coś dobrego skompletować na gotowo?

i co byście polecili?

dwa warunki - czerwone podświetlenie i krótka antenka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko

panowie do 500zł da radę coś dobrego skompletować na gotowo?

i co byście polecili?

dwa warunki - czerwone podświetlenie i krótka antenka :decayed:

Widzę, że nie zadałeś sobie trudu i nie przeczytałeś wątku.... przynajmniej w jakimś stopniu... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi znów cb się spierd.. Nie mam nadawania :facepalm:

u mnie kabelek w antenie się ukręcił podobna akcja była ale ogarnięte, a dzisiaj nad morze wypad zobacze na dłuższej trasie jak będzie:naughty:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

siemanko

panowie do 500zł da radę coś dobrego skompletować na gotowo?

i co byście polecili?

dwa warunki - czerwone podświetlenie i krótka antenka :decayed:

więc tak podświetlenie pomarańczowe ale podchodzi pod 0000 małe wymiary u mnie za***iście wcisneło się pod kierą Radio CB M-TECH LEGEND III + ZALUTOWANY WTYK Radom (3402989014) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

natomiast antena koledzy z forum podpowiedzieli sirio ml 145 :kox:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

i mieści się do bagażnika co było istotne:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Wilson Little Will zaczął po jakiś 2 latach poprostu pękać w pół... słońce i mróz dało mu rade ( antena non stop na dachu ) ...

kupiłem Sirio Omege 27 na dużym magnesie.... powiem tyle... 230 km/h wytrzymało a jakośc odbioru jest super.... duzo mniej śmieci słysze niż na Wilsonie... a przy radyjku z ASC ( mam Presidenta Teddy ) jest to idealna antenka... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz od tego radia? Używam właśnie takiego zestawu. Jeden z lepszych alanów i do tego ta antena to wystarczający zestaw do rozmów na 10km a dla zwykłego zjadacza chleba to az ponad potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może chcieć że to radio to kupa z pokrętłami

antena dobra, używałeś innego radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie używałem tylko tego i jak się ma troche dobrej woli i to ustawi z głową to bardzo dobrze działa. Co innego jak ktoś niema zielonego pojęcia jak ustawić dobrze radio i liczy tylko na ASC. Kupą z pokrętlami bym nie nazwał tego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz od tego radia? Używam właśnie takiego zestawu. Jeden z lepszych alanów i do tego ta antena to wystarczający zestaw do rozmów na 10km a dla zwykłego zjadacza chleba to az ponad potrzeby.

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz od tego radia? Używam właśnie takiego zestawu. Jeden z lepszych alanów i do tego ta antena to wystarczający zestaw do rozmów na 10km a dla zwykłego zjadacza chleba to az ponad potrzeby.

:polew::polew::polew:

Widzę koledze dopisuje humor. Cieszę się.

Ja wolę mojego działającego bez przerwy od 5 lat ALANA 109 niż jak kolega ciągle w swoim grzebać, naprawiać i narzekać i płakać że sie psuje.

No ale o gustach się nie dyskutuje.:decayed:

Odnoszę wrażenie że wielu tu się chce chyba pochwalić ile wydało na radio. Bo o wielu tych radyjkach za grubą kasę słyszałem wiele nie pochlebnych opini no ale cóż. Ja wole mojego alana za 200zł bo mnie nie zawiódł.

Miłego dnia tyle ode mnie.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio Alan 109 było moim pierwszym radiem. Owszem na początku człowiek był zadowolony mimo szumów itd. Teraz kiedy na rynku jest masa tego sprzętu, radio jak Alan 109 nie jest najlepszym zakupem. Jak komuś nie przeszkadza tornado przez głośnik i zasięg 2 km kupuje Alana. Tyle w temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie radio wq was President: Teedy czy Tommy czy Johny ?? i do tego antene PRESIDENT ML145 ??? RADIO CB PRESIDENT TEDDY + ANTENA PRESIDENT ML145 RADIO CB PRESIDENT TEDDY + ANTENA PRESIDENT ML145 (3438642862) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wybierać między Teddy/Tommy/Johnny to bierz Johhnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...