Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

ja ze swojej strony polecam radyjko M-Tech legend III + sirio ml 145

mam od roku i dziala naprawde dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja ze swojej strony polecam radyjko M-Tech legend III + sirio ml 145

mam od roku i dziala naprawde dobrze;)

mam to samo i nie widzę potrzeby przepłacania, a dawno już zarobiło na siebie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pojeździć tydzień z Presidentem Walkerem a później porozmawiamy o innych radiach. Nara. ;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena???? Kolego cena zależy od tego co w walkerze chcesz mieć. Kupiłem walkera z polskiej dystrybucji jednak było mi mało i oddalenie radi do małego tuningu. Teraz to dopiero wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie mialem sytuacji że wycięło szum razem z ważną informacją....

Tak tylko wszyscy już wiedzieli o czymś a ty na końcu jak juz ktoś blisko ryczał. I nie mów ze nie bo nie jesteś w stanie tego potwierdzić bo nie słyszysz. Najpierw antena np Santiago 1200 a potem różne radia do niej podpinaj to ogarniesz. Zaczynałem od jakiejś cobry i tez myślałem że dobre puki dobrego się nie dorobilem. Od tamtych łeb mi pekał.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Naprawde nie musisz mnie edukować co do CB bo pare modeli już przerobiłem :decayed::decayed::decayed:

Twoja wypowiedź że Presidenty na T to jak auta na F jest co najmniej śmieszna ....

Po co normalnemu użytkownikowi w samochodzie CB ? Po to aby dowiedział się ważnych dla siebie informacji i przy tym aby jak najmniej z tym słyszał szumów i innych śmieci.. a najlepiej jakby jeszcze nie musiał co chwile gałkami kręcić.... i TEDDY spełnia tą role w 100000 %

Anteny nie trzeba mieć bata 2 metry żeby słyszeć co się dzieje 20 km dalej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby FM za granicą. A szczerze mówiąc na AM śmigałem po DE i nie było problemów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zastanawiam się czy nie zrobić fajnej rzeźby :wink: mojego unidena gniotą mi pasażerowie kolanem i naszła mnie chęć wykorzystać uchwyt od telefonu jako podstawę do lafayette venusa :decayed: czekam na chwile natchnienia i jak to zrobie to pewno sie pochwalę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz zastanawiam się czy nie zrobić fajnej rzeźby :wink: mojego unidena gniotą mi pasażerowie kolanem i naszła mnie chęć wykorzystać uchwyt od telefonu jako podstawę do lafayette venusa :decayed: czekam na chwile natchnienia i jak to zrobie to pewno sie pochwalę :decayed:

U mnie radio jest w półce pod kierownicą, a głośnik zamontowałem pod lampką sufitową.

Słychać bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod lamką jest sporo miejsca, znalazłem jakiś głośnik chyba z grundiga (lata 90) i gra b.dobrze.

zdjęcia zrobiłem telefonem zaraz wrzucę

Lampki nie chcę mi się rozbierać, ale jest tak naprawdę sporo miejsca, głośnik normalnie trzyma się na magnesie do blachy dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza słuchawka od telefonu do ucha i wszystko pięknie słychać a pasażer ma spokój i słucha muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza słuchawka od telefonu do ucha i wszystko pięknie słychać a pasażer ma spokój i słucha muzyki.

i cały czas jeździsz ze słuchawką przy uchu?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...