Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ta :decayed:

ale jakbym go nie kupił, albo okaże się że trzeba będzie go zwrócić to chyba dam sobie już spokój z walkerami i kupię coś takiego: NOWOŚĆ dobre cb radio M TECH LEGEND III z ASC Łódź (3466698356) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

podobno nieźle sobie radzi = tzn harry III bez jednego pokrętła

jeszcze jedno, dla użytkowników tego forum: CB RADIO FORUM :: Strona Główna są zniżki na zakupy różnego sprzętu w konektorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem radia to ktoś powiedział, żeby nie kupować taniego g... bo zrazisz się do CB, tymbardziej jeśli kupujesz swoje pierwsze radio. Coś w tym jest. Wolkera też bym łyknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem radia to ktoś powiedział, żeby nie kupować taniego g... bo zrazisz się do CB, tymbardziej jeśli kupujesz swoje pierwsze radio. Coś w tym jest. Wolkera też bym łyknął.

masz rację, ale ten m tech podobno jest całkiem niezły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łyknę tego walkera od konektora...

no to pochwal się jak to będzie działało

Właśnie negocjuję cenę tego ustrojstwa :decayed: Trochę duże radio ale gdzieś będę upychał ze względu na to, że będzie jeździło w dwóch autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po rejestracji na tym forum co wyżej dałem linka jest od ręki za 740 zł (już po tuningu), warto skorzystać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu dotarł do mnie yosan turbo i antena sirio as 100 nie miałem czasu jechać zestroic tej anteny az do dzis i tu moje zdziwienie na maxymalnie wysuniętym bacie mam :shock3: 3,0 SWR. Moje pytanie czy one tak maja czy ta moja jakas trafiona jest. Oczywiście będę ja reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera walkera też bym łyknął :decayed: tylko pasażer chyba musiałby trzymać nogi podkulone na siedzeniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę musiał sobie jakoś poradzić.... 760zł z przesyłką. Radio po tuningu więc jak dorwę w swoje łapy to opiszę albo filmik jakiś zrobię jak się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...