Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie te wszystkie radia z ASC wycinaja nie tylko szum ale własnie mniej zrozumiałe rozmowy też dlatego traci się sporo na zasiegu. Przepuszcza to tylko relatywnie czyste rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nigdy nie mialem sytuacji że wycięło szum razem z ważną informacją....

Tak tylko wszyscy już wiedzieli o czymś a ty na końcu jak juz ktoś blisko ryczał. I nie mów ze nie bo nie jesteś w stanie tego potwierdzić bo nie słyszysz. Najpierw antena np Santiago 1200 a potem różne radia do niej podpinaj to ogarniesz. Zaczynałem od jakiejś cobry i tez myślałem że dobre puki dobrego się nie dorobilem. Od tamtych łeb mi pekał.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podrzucić jakiś schemacik, albo podpowiedzieć, gdzie się podłączyć na stałe z CB? Jako że muszę wymienić antenę, to chyba zamontuję radio pod podłokietnikiem, tylko nie wiem gdzie się podpiąć. Czy podpięcie pod kable, które idą do zapalniczki będzie dobre?

Starą anteną trafiłem gołębia na autostradzie. Nie dość że gołąb padł, to antena zgięła się w połowie, uderzyła i wgniotła krawędź obok tylnej szyby, skutkiem czego rozleciał się magnes.

Gdy wyjąłem kabel anteny zamontowanej w "fachowym zakładzie" okazało się że "fachowcy" w dwóch miejscach ją przecięli i zlutowali, bo tak było wygodniej. Skasowali 100 zł chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy fachowcy! Maniacy jak ja ciągną instalacje od aku pod CB ale możesz i pod zapalniczką wpiąć się w przewody lub wtyczkę zamiast zapalniczki i tez ok.

Zdarza się ze przecinam ale zakładam wtedy beczki.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fachowcy :facepalm:

tak jak pisze kris ja na przyklad wpinalem sie pod zapalniczke od spodu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje Harrego i poluje na Walkera :kox:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Sprzedam :wink:

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/cb-president-harry-ii-asc-283130/#post3718921

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedaje Harrego i poluje na Walkera :kox:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Sprzedam :wink:

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/cb-president-harry-ii-asc-283130/#post3718921

złożyłem już ofertę.... mogę się schylić po radio za 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB RADIO M-Tech LEGEND II +2x GRATIS Sklep W-wa (3455246484) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Co powiecie o tym radyjku??Podobno jest robione na oryginalnej płycie presidenta w porownaniu do unidena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wynalazkami na unidenie presidencie itp to jest tak ze po rozebraniu okazuje się ze w środku brakuje połowy elementów i ma słabszą moc lub ostro trzeszczy. Ale m-techa jeszcze nie grzebalem.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wynalazkami na unidenie presidencie itp to jest tak ze po rozebraniu okazuje się ze w środku brakuje połowy elementów i ma słabszą moc lub ostro trzeszczy. Ale m-techa jeszcze nie grzebalem.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

stabo patrzyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onwa to podstawowy szumofon ale taki niedolut ze jak się trafi to działa jeden na 10.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam radio maxon 10.I ta talerancja na pokretle sq kiedy cichną szumy to jest godz 13 i przez ten sposob wydaje mi sie ze trace na tym zasieg:/ Tzn ze mam slabe radio czy antene??

W drugim pojezdzie mam onwe i tam jest na godz 10 wiec jest roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to radio to gówno, jak kolega wyżej napisał o drugim radiu, onwa 1 na 10 dobra, ja miałem akurat jedną z tych 9, szumiała niemiłosiernie, okazało sie że nie wiadomo co mu jest i zwrot kasy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...