Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam , jestem zainteresowany tym radiem Lafayette Venus tylko moje pytanie brzmi z jaką anteną wybrac ? Lafayette Venus - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam lafayette zeus z sirio ml 145 działa super.Radyjko zmieniłem z presidenta harry 2 które bez ASC jest nieporozumieniem.

CB RADIO LAFAYETTE ZEUS PRO / AM/FM / OSTRÓW WLKP. (3246209679) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio zostalem posiadaczem zestawu Yosan Turbo Black wraz z antena Sirio AS-100, zestaw zakupilem w firmie Konnektor z Lodzi i otrzymalem radyjko juz z tunningiem (poprawione filtry itp). Polecam zestawik mimo iz radyjko nie jest najmniejsze, jednakze jakosc odbioru naprawde fajna (porownujac do paru innych modeli ktore mialem wczesniej m.in Uniden 520, Cobra, Alan) to radyjko naprawde klarownie odbiera w miescie - zbiera sporo mnie zaklocen a automatyczny squelch ASQ naprawde daje rade. Polecam wszystkim ktorzy chcieliby zakupic radyjko w Konnektorze zalogowac sie na forum CB RADIO FORUM :: Strona Główna wtedy jest spory rabat na zakupy, a poza tym mozna na forum sporo poczytac i latwiej dokonac wyboru dla siebie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś liczy się z kasą to polecam onwe mk3 (wchodzi w schowek po lewej stronie) + lemm at 1200 albo at1500 na uchwycie na klapie. daje to dość dobry zasięg, a radio pomimo prostoty dość fajnie pracuje. mam też lafayete atena i jakoś zabardzo różnicy nie widze w użytkowaniu poza bajerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję kupić antenę Cb stacjonarną 5/8 fali może być cewka rozwalona.jakby ktoś coś wiedział pisać.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze miejsce na radio i radio

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

może cb i tak ale z muza to do bani

moje jest pod kierą i w b 5 to najlepsze jak dla mnie rozwiązanie, chociaż ktoś rozważał kwestię w czasie wypadku ale jak ma połamać to i tak połamie kolana

DSC_0210.jpg

DSC_0213.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K 44 konfrontacje :gicior:

antena na dachu, chowam ją do baga a kabel leci pod plastikiem progowym a dalej pod kierą są schowki z dziurkami, a zasilający poszedł za radiem i do zapalniczki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze miejsce na radio i radio

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

może cb i tak ale z muza to do bani

moje jest pod kierą i w b 5 to najlepsze jak dla mnie rozwiązanie, chociaż ktoś rozważał kwestię w czasie wypadku ale jak ma połamać to i tak połamie kolana

http://s3.postimg.org/5hce1l74f/DSC_0210.jpg

http://s17.postimg.org/h4gztww4r/DSC_0213.jpg

Rodyjko do muzy ma pełne bezprzewodowe sterowanie z pilota na kerownicy. Poza tym CB za duże żeby upchnąć pod kierą. W trasie więcej operuję z CB niż radiem. Jak dla mnie jest optymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alf popieram :decayed:, w aucie CB ważniejsze od audio.

Muzy to wolę posłuchać w wygodnym fotelu w domciu :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wg. Was gdzie najlepiej zamontowac antene montazową do A4 b5 sedan??Planuje zamontowac antenke max 1m.Myslalem o klapie tylko nie wiem w którym miejscu

0a8daaad099fff37med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli krótka i ma być na klapie to tam gzie numerek 2. Tylko tak żeby Ci światła stop nie zaslaniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antenka lemm at 106 jest idealna do radia uniden. ja smigam na takim zestawie dosc dlugo nie ma zadnego problemu zero szumow zasieg ok 4 km. kiedys mialem droga antene i dzialalo tak samo to mi ukradli a tej nie mam obaw zostawic pozatym mala i to jest duzy plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink:

---------- Post dopisany 01-08-2013 at 16:59 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 23:20 ----------

Prosze o pomoc.Chodzi mi o antenke cb.Mam zamiar zamontowac montazowa i teraz pytanie do Was czy zaczepiac na uchwycie na klapie czy robic dziure w błotniku?Antena max 1m i chce zeby to jakos wygladalo na b5 sedan.Jakies propozycje,sugestie??:wink: I prosze o model anteny bo w tej chwili posiadam ml 100 ale srednio jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym walnął omege 27 na dobrym uchwycie na klape żeby to jakoś wyglądało, jeśli nie może być na magnesie :wink:

jak dla mnie wzór (wiem wiem że to nie B5 :decayed: )

auto jednego z kolegów z forum ( orzeł) , pozwole sobie pożyczyć

20120526586.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...