Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Odnoszę wrażenie że wielu tu się chce chyba pochwalić ile wydało na radio. Bo o wielu tych radyjkach za grubą kasę słyszałem wiele nie pochlebnych opini no ale cóż. Ja wole mojego alana za 200zł bo mnie nie zawiódł.

Miłego dnia tyle ode mnie.:hi:

kup sobie mtecha legenda 3 za podobna kase i poczuj moc różnicy :decayed:

ja za swojego unidena dałem 230zł bodajze pare ladnych lat temu - za***iście dużo

jakbyś kiedyś chciał takiego alana jeszcze to zapraszam do mnie, mam ich cały worek - każdy miał problem z masą - a nie opłaca sie ich naprawiać :facepalm: wszystko to szmelc. Masz szczęście że jeszcze Twój działa, wcisneli Ci lipe i o

starasz sie wmówić że to dobre radio a nie miałeś nic innego.

widać że nie masz zielonego pojęcia co mówisz

kiedys myslalem ze opel corsa to najlepszy samochod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam teddyego w ciezarowce i osobowce. Nie chce innego radia

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tato tak samo :decayed: zalozylem mu teddiego zaraz jak pojawil sie w sprzedazy i mowi ze nikomu nie odda tego radia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że wielu tu się chce chyba pochwalić ile wydało na radio. Bo o wielu tych radyjkach za grubą kasę słyszałem wiele nie pochlebnych opini no ale cóż. Ja wole mojego alana za 200zł bo mnie nie zawiódł.

Miłego dnia tyle ode mnie.:hi:

kup sobie mtecha legenda 3 za podobna kase i poczuj moc różnicy :decayed:

ja za swojego unidena dałem 230zł bodajze pare ladnych lat temu - za***iście dużo

jakbyś kiedyś chciał takiego alana jeszcze to zapraszam do mnie, mam ich cały worek - każdy miał problem z masą - a nie opłaca sie ich naprawiać :facepalm: wszystko to szmelc. Masz szczęście że jeszcze Twój działa, wcisneli Ci lipe i o

starasz sie wmówić że to dobre radio a nie miałeś nic innego.

widać że nie masz zielonego pojęcia co mówisz

kiedys myslalem ze opel corsa to najlepszy samochod

Moja uwaga co do cen dotyczyła radyjek za które ludzie wydają bagatela 500zł i więcej.

Widocznie Alan alanowi nie równy. Jak pisalem zmoim zestawem bywały jedynie problemy jak czasem uszkodził się kabel do anteny. Tak zawsze wszystko było ok.

Nigdzie nie napisałem również że Alan to najlepsze radio. Napisalem że używam i jestem zadowolony. A kolega WhyMe? piszący że są ciągłe szumy, i zasięg 2km chyba nie wie co i jak. Sprawdzałem swój zestaw wielokrotnie na trasie i na 10km rozmawia się bez większych zakłuceń.

Piszesz że nie mam zielonego pojęcia. A to niby dlaczego? Wyraziłem swoja opinię o zestawie a że mam odmienne zdanie to cóż. Może ja poprostu trafiłem na dobry egzemplarz.

Może nie jest to radio pokroju waszych radyjek ale jest zupełnie wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :wink: oby służył Ci jak najdłużej, jakby zaczął buczeć kiedyś czy wariować to wiedz że dosięgnął go problem z masą, bardzo powszechny w tych radyjkach.

szkoda że mieszkasz dalej takto bym Ci pożyczył jakieś inne radyjko żebyś sobie przetestował sądze że by Ci sie spodobało

na pewno trafiłeś na dobry egzemplarz skoro działa :decayed:

sory jeśli poczułeś sie urażony

ale każde cywilizowane radio da sie skręcić tak żeby dawało względny komfort odsłuchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem chętnie bym sobie potestował inne radyjka ale dopuki to działa to nie będę inwestował w inne.

Nawet ostatnio w 5 min zrobiłem sobie szybką 19:decayed:

Urażony się nie czuję więc luz tylko nie spodziewałem się takiego wyśmiania tym bardziej że nie powiedziałem żadnej głupoty a tylko wyraziłem opinię.

Ja swojego alana mam tak skręconego że praktycznie w czasie jazdy nie mam żadnych szumów poza oczywiście momentu odbioru. I przy takich ustawieniach mam zasięg powiedzmy do 10km w wolnej przestrzeni czyli trasie. Mnie to wystarcza. Radyjko to ma RF Gain co wielu bardzo sobie ceni. Można ustawić sobie czułość radia. Na miasto się to troche skręca bo faktycznie cały czas ktos nadaje i jest hałas ale ogólnie tragedii niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Herbatnik starcza z Santiago 1200.Tobie na początek jakiś Yosan plus ml 145.

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=282013

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na radio President Harry II ASC i antenkę sirio ML 145? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na radio President Harry II ASC i antenkę sirio ML 145? :wink:

20zł dam za samo radio :decayed:

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

UWAGA PODRBKI PRESIDENT HARRY II ASC - CB-MANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zera ci brakło :wink:

krakowskim targiem....50zł dam.

To ci gruszę wyślę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat wybrac radio Yosan PRO-120 + Sirio AS-100 czy president Teddy+ Sirio AS-100 lub Yosan Jm-3031 Turbo + Sirio AS-100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

President na T to jak auta na F. Bierz Yosana. President to od Walkera w górę niższe to strata kasy lepiej Uniden.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wczoraj radio cb president johny 2 od znajonego ale mam swojego legend'a 2 ktore sobie zostawic

ktore jest lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze teddy + antena ml145 wystarczy mi do normalnego kontaktowania sie z innymi ??

do normalnego kontaktowania bez szumowego wystarczy Teddy + np. Sirio AS100 lub Wilson little Will ale z ML 145 jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wczoraj radio cb president johny 2 od znajonego ale mam swojego legend'a 2 ktore sobie zostawic

ktore jest lepsze

Podłącz jedno, potem drugie i będziesz wiedział które lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

President na T to jak auta na F. Bierz Yosana. President to od Walkera w górę niższe to strata kasy lepiej Uniden.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

widzę że użytkowałeś te radyjka że mozesz je ocenić :)

w Audi mam, w scanii hakowcu, w scanii wywrotce i u szefa w focusie zamontowałem wszędzie Teddy'ego i Sirio Omega 27. i radio jest za***iste... odbiór, nadawanie nienaganne... i nie musze co chwile kręcić sq nawet w mieście... wszystko ładnie wycina razem z syfem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...