Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
President Harry II ASC :good:

Z tego co na szybko przejrzałem to ciężko dostać to radio na allegro nie ma, same używki:kwasny:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
President Harry II ASC :good:

Z tego co na szybko przejrzałem to ciężko dostać to radio na allegro nie ma, same używki:kwasny:

Tylko używany kupisz. Ja bym zaryzykował i kupił radio Yosan albo jak chciałeś M-techa :wink:

Opublikowano

M-tech II to praktycznie to samo co Harry II tylko bez ASC.

Jak używka to stary Wilson, Herbert, A18. Nie wiem czy znajdziesz w tej cenie.

Opublikowano

Miałem brac yosana, polecono mi mtecha II, jestem zadowolony:-) dobrze sie uzywa, ale w trasie, w miescie juz troche gorzej

Opublikowano
Jakieś dobre radio potrzebuje do normalnego antymiśkowego użytkowania w przedziale 200-300zł ? Na razie rozważam M-TECH LEGEND II i president teddy asc ??

przekraczając trochę kwotę 300 zł...polecam Lafayette Venus - zerknij na mój post- foty z montażu a dane techniczne możesz podejrzeć w przeglądarce :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem zadowolony z odbioru Sirio ml-145, lecz bede zmieniał teraz garaż, który ma prześwit bramy tylko ok. 200cm. może niewiele więcej bo jest brama 500x210 i chowa sie pod stropem (jeszcze nie ma wylewki i nie znam dokładnie wymiaru) nie chce mi sie chować za każdym razem anteny przy wjeżdzaniu, tym bardziej ze brame można pilotem otworzyć to bez sensu będzie antene chować za każdym razem. Więc teraz pytanie czy jest sens kupować taką małą do 50cm antene ?

Czy to wogóle ma jakiś sens ? taka krótka antena ?

Opublikowano

Pirat ma chyba 63cm z rozsądnych...

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Jestem zadowolony z odbioru Sirio ml-145, lecz bede zmieniał teraz garaż, który ma prześwit bramy tylko ok. 200cm. może niewiele więcej bo jest brama 500x210 i chowa sie pod stropem (jeszcze nie ma wylewki i nie znam dokładnie wymiaru) nie chce mi sie chować za każdym razem anteny przy wjeżdzaniu, tym bardziej ze brame można pilotem otworzyć to bez sensu będzie antene chować za każdym razem. Więc teraz pytanie czy jest sens kupować taką małą do 50cm antene ?

Czy to wogóle ma jakiś sens ? taka krótka antena ?

Codziennie korzystasz z CB ? Jak jeździsz po mieście to musisz mieć ? Ja bym swojej ML-ki na 50cm nie zamienił. Zakładam tylko jak w trasę lecę.

Opublikowano
Witam , jestem zainteresowany tym radiem Lafayette Venus tylko moje pytanie brzmi z jaką anteną wybrac ? Lafayette Venus - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

na Venusa szukaj po ceneo...taniej niż na allegro..

co to anteny ja mam sirio as 100 uchwyt na klapie - ale oczywiscei zależy gdzie najczęściej się poruszasz

Opublikowano
Jestem zadowolony z odbioru Sirio ml-145, lecz bede zmieniał teraz garaż, który ma prześwit bramy tylko ok. 200cm. może niewiele więcej bo jest brama 500x210 i chowa sie pod stropem (jeszcze nie ma wylewki i nie znam dokładnie wymiaru) nie chce mi sie chować za każdym razem anteny przy wjeżdzaniu, tym bardziej ze brame można pilotem otworzyć to bez sensu będzie antene chować za każdym razem. Więc teraz pytanie czy jest sens kupować taką małą do 50cm antene ?

Czy to wogóle ma jakiś sens ? taka krótka antena ?

Codziennie korzystasz z CB ? Jak jeździsz po mieście to musisz mieć ? Ja bym swojej ML-ki na 50cm nie zamienił. Zakładam tylko jak w trasę lecę.

W sumie to jest myśl.... można na codzień badziew mieć jakieś 50cm a na dłuższe trasy zmieniać na ML-145.

Opublikowano
Jestem zadowolony z odbioru Sirio ml-145, lecz bede zmieniał teraz garaż, który ma prześwit bramy tylko ok. 200cm. może niewiele więcej bo jest brama 500x210 i chowa sie pod stropem (jeszcze nie ma wylewki i nie znam dokładnie wymiaru) nie chce mi sie chować za każdym razem anteny przy wjeżdzaniu, tym bardziej ze brame można pilotem otworzyć to bez sensu będzie antene chować za każdym razem. Więc teraz pytanie czy jest sens kupować taką małą do 50cm antene ?

Czy to wogóle ma jakiś sens ? taka krótka antena ?

Codziennie korzystasz z CB ? Jak jeździsz po mieście to musisz mieć ? Ja bym swojej ML-ki na 50cm nie zamienił. Zakładam tylko jak w trasę lecę.

Piwo za mądre słowa :drinks:

Opublikowano
Jestem zadowolony z odbioru Sirio ml-145, lecz bede zmieniał teraz garaż, który ma prześwit bramy tylko ok. 200cm. może niewiele więcej bo jest brama 500x210 i chowa sie pod stropem (jeszcze nie ma wylewki i nie znam dokładnie wymiaru) nie chce mi sie chować za każdym razem anteny przy wjeżdzaniu, tym bardziej ze brame można pilotem otworzyć to bez sensu będzie antene chować za każdym razem. Więc teraz pytanie czy jest sens kupować taką małą do 50cm antene ?

Czy to wogóle ma jakiś sens ? taka krótka antena ?

Codziennie korzystasz z CB ? Jak jeździsz po mieście to musisz mieć ? Ja bym swojej ML-ki na 50cm nie zamienił. Zakładam tylko jak w trasę lecę.

W sumie to jest myśl.... można na codzień badziew mieć jakieś 50cm a na dłuższe trasy zmieniać na ML-145.

Powiedz ile razy w mieście Ci pomogło ??? We Wrocku zaraz będzie odcinkowy pomiar prędkości i nic huhu już się nie pojeździ. Co do radarów straży miejskiej to w radio podają prawie co godzinę gdzie stoją :grin: Tak to będziesz te anteny przepinał na radiu ?

Opublikowano

ja mam tak, że mam w zapasie floride i missouri, jeżdże z nimi po mieście, a najlepsze jest to że we Wrocku jak stoje w korku to tylko slucham radia ale Eska :decayed: jak wiem że jade w trase to zakładam ml145, a że mam beczke to elegancko przepinam antenki w bagażniku, pomyśl o tym Julek :decayed:

ml 145 nie oddałbym za nic

Opublikowano
ja mam tak, że mam w zapasie floride i missouri, jeżdże z nimi po mieście, a najlepsze jest to że we Wrocku jak stoje w korku to tylko slucham radia ale Eska :decayed: jak wiem że jade w trase to zakładam ml145, a że mam beczke to elegancko przepinam antenki w bagażniku, pomyśl o tym Julek :decayed:

ml 145 nie oddałbym za nic

Uwierz Mi , oddałbyś jak byś pojeździł z porządną antena 5/8 SIRTEL Santiago 1200 i to taką z przeciwwagami starej daty jeszcze , albo Sirio Turbo 5000w połączeniu z dobrym radiem z wymienionymi filtrami Murata i dziurka w dachu.:decayed:

ale wśród magnesówek faktycznie ml-145 jest liderką

Opublikowano

Jeździłem na sirio turbo 2000 do relingu i jak dla mnie lepiej sobie radzi MLka :jerk:

Opublikowano

Wiem, że oddałbym za to :) ale ostatnie zdanie które napisałeś mówi samo za siebie

użytkowo potrzebuje tylko magnesówki a ml145 to najlepszy wybór wg mnie

miałem pomysł żeby wrzucać santiago 1200 na magnes ale od niego odszedłem, co mozna pare stron temu przeczytać :P

Opublikowano
Jeździłem na sirio turbo 2000 do relingu i jak dla mnie lepiej sobie radzi MLka :jerk:

montarz do relingu jest półśrodkiem , zobacz jak rozkłada ci się zasięg na takim umiejscowieniu anteny to bedziesz wiedział dlaczego.

Tego typu anteny montuje sie symetrycznie na dachu po przekątnej samochodu nie dachu i wtedy masz niemal taki sam zasięg do przodu i do tyłu a fala rozkłada ci sie Eliptycznie , jak byś zakreślił po obrzeżach auta.

Jak dasz na stałe nie masz problemów z zakłóceniami tylko przy antenie typu 5000Turbo lub Performer czy Santiago 1200 przy szybkiej jeździe gnie się dach, bo ciężka antena , ale zasięg rewelka , przy dwuch podobnych zestawach lekko łapiesz ponad 25 kilosów

Opublikowano

Jak dla mnie duży zasięg wcale nie jest taki dobry.

Mam ML-lkę i czasami za daleko słysze, jakies rozmowy wogóle nie na tej drodze co jade, z drugiej części miasta wylotówki albo nawet kolejne miejscowości.

Zastanawiam się na tą anteną która miałby być jako druga... bardziej na codzień bo w trase będzie ML-ka.

Czy dawać taką małą na dach (moge max 50cm) czy może jakąś 100cm ale dać niżej na klapie czy zderzaku ale wtedy to juz chyba będzie całkowita lipa.

Zostaje też 3 opcja - ściągać za kazdym razem ML-kę i już..

Opublikowano

Trzecia opcja najlepsza, a jak coś to walnij sobie floryde :decayed: antena wujowa, ale potrafi zaskoczyc, na miasto styka

teraz widziałem że w sklepeach elektronicznych ori florida export 89 zł, to od bidy moze byc:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.