Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja ze swojej strony polecam radyjko M-Tech legend III + sirio ml 145

mam od roku i dziala naprawde dobrze;)

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 169,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja ze swojej strony polecam radyjko M-Tech legend III + sirio ml 145

mam od roku i dziala naprawde dobrze;)

mam to samo i nie widzę potrzeby przepłacania, a dawno już zarobiło na siebie :banan:

Opublikowano

Proponuje pojeździć tydzień z Presidentem Walkerem a później porozmawiamy o innych radiach. Nara. ;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Opublikowano

cena też pewnie adekwatna do jakości:wink:

Opublikowano

Cena???? Kolego cena zależy od tego co w walkerze chcesz mieć. Kupiłem walkera z polskiej dystrybucji jednak było mi mało i oddalenie radi do małego tuningu. Teraz to dopiero wymiata.

Opublikowano
nigdy nie mialem sytuacji że wycięło szum razem z ważną informacją....

Tak tylko wszyscy już wiedzieli o czymś a ty na końcu jak juz ktoś blisko ryczał. I nie mów ze nie bo nie jesteś w stanie tego potwierdzić bo nie słyszysz. Najpierw antena np Santiago 1200 a potem różne radia do niej podpinaj to ogarniesz. Zaczynałem od jakiejś cobry i tez myślałem że dobre puki dobrego się nie dorobilem. Od tamtych łeb mi pekał.

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Naprawde nie musisz mnie edukować co do CB bo pare modeli już przerobiłem :decayed::decayed::decayed:

Twoja wypowiedź że Presidenty na T to jak auta na F jest co najmniej śmieszna ....

Po co normalnemu użytkownikowi w samochodzie CB ? Po to aby dowiedział się ważnych dla siebie informacji i przy tym aby jak najmniej z tym słyszał szumów i innych śmieci.. a najlepiej jakby jeszcze nie musiał co chwile gałkami kręcić.... i TEDDY spełnia tą role w 100000 %

Anteny nie trzeba mieć bata 2 metry żeby słyszeć co się dzieje 20 km dalej.....

Opublikowano

Takie pytanie moze z du*y ale pierwszy raz mam cb, jezdzicie na Fm czy Am bo tak jakos dupowato słychac innych

Opublikowano

AM kolego :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Podziekował :D

Opublikowano

Niby FM za granicą. A szczerze mówiąc na AM śmigałem po DE i nie było problemów :wink:

Opublikowano

No teraz na AM to wszystko piknie słychac :D:hi:

Opublikowano

Ja teraz zastanawiam się czy nie zrobić fajnej rzeźby :wink: mojego unidena gniotą mi pasażerowie kolanem i naszła mnie chęć wykorzystać uchwyt od telefonu jako podstawę do lafayette venusa :decayed: czekam na chwile natchnienia i jak to zrobie to pewno sie pochwalę :decayed:

Opublikowano
Ja teraz zastanawiam się czy nie zrobić fajnej rzeźby :wink: mojego unidena gniotą mi pasażerowie kolanem i naszła mnie chęć wykorzystać uchwyt od telefonu jako podstawę do lafayette venusa :decayed: czekam na chwile natchnienia i jak to zrobie to pewno sie pochwalę :decayed:

U mnie radio jest w półce pod kierownicą, a głośnik zamontowałem pod lampką sufitową.

Słychać bardzo dobrze

Opublikowano

wrzuciłbyś jakąś fotkę?

Opublikowano

do środka lampki żeś go upchał czy obok lampki do tapicerki przymocowany jest?

Opublikowano

foto cpyknij:wink:

Opublikowano

Pod lamką jest sporo miejsca, znalazłem jakiś głośnik chyba z grundiga (lata 90) i gra b.dobrze.

zdjęcia zrobiłem telefonem zaraz wrzucę

Lampki nie chcę mi się rozbierać, ale jest tak naprawdę sporo miejsca, głośnik normalnie trzyma się na magnesie do blachy dachu

Opublikowano

Jak dla mnie najlepsza słuchawka od telefonu do ucha i wszystko pięknie słychać a pasażer ma spokój i słucha muzyki.

Opublikowano
Jak dla mnie najlepsza słuchawka od telefonu do ucha i wszystko pięknie słychać a pasażer ma spokój i słucha muzyki.

i cały czas jeździsz ze słuchawką przy uchu?:naughty:

Opublikowano
foto cpyknij:wink:

IMG_20130816_175400_zpsb607baf6.jpg

IMG_20130816_173520_zps96e44a61.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.