Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CB jak CB, zainwestuj chociaż w lepszą antenę, to podstawa

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki, a ma ktoś z was radyjko Yosan Pro 120 ?

Co myślicie o połączeniu tego radia z SIRIO ML-145 ?

Opublikowano
Chłopaki, a ma ktoś z was radyjko Yosan Pro 120 ?

Co myślicie o połączeniu tego radia z SIRIO ML-145 ?

Będzie dobre w dolnej cenie.

Opublikowano

500zl zaplacilem mandatu, 500zl chce przeznaczyc na CB z antena. Co brac?

Opublikowano
500zl zaplacilem mandatu, 500zl chce przeznaczyc na CB z antena. Co brac?

JFK II plus Sirio CB-SG 1400 i pełne zadowolenie. A na serio dorzuć parę groszy może do Wolkera ?

Opublikowano

No panowie to ja wróce troche do tematu mojego sprzetu czyli alan 109 + ml-145. Miałem uszkodzony kabel do anteny. Wymieniłem, jest lepiej ale bez szału. Możliwe jest żeby radio dobrze nadawało a kiepsko odbierało? Sytuacja wygląda tak że przy sprawdzaniu docierają do mnie głównie bardzo bliskie rozmowy. Jak spytałem jak mnie słychać to najpierw była cisza a po dłuższej chwili i którymś nawołaniu gość mi mówi że juz wcześniej mnie słyszał i odpowiadał. No więc jest coś nie tak. Czy na SWR miarce coś zobaczę gdzie leży problem? Musze jeszcze czyjeś radyjko podłaczyć żeby się przekonac czy jego wina.

Opublikowano

czyżby sie sprawdziły moje przepowiednie ? :wink: na to wygląda

na SWR wyjdzie czy antena jest zestrojona, nie wyjdzie czy jest problem z radiem

Opublikowano
czyżby sie sprawdziły moje przepowiednie ? :wink: na to wygląda

Pomyśl nad kariera wróżki :decayed:

Przy uszkodzeniu kabla spodziewałbym sie raczej jako konsekwencja uszkodzenia końcówki mocy i braku nadawania a nie na odwrót.

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

A jakieś sugestie ewentualnie co sprawdzać oprócz samej wymiany radia? Może na cos zwrócić uwagę. Po zalutowaniu kabla przejścia posprawdzałem. Czy ewentualny problem z radiem lub anteną zauważę i w jaki sposób przy pomiarze miernikiem SWR?

Opublikowano

witam

ma wstępie powiem że jestem początkującym jeśli chodzi o przygodę z cb

powiedzcie mi spotkał się może ktoś z takim radyjkiem jak m-tech legend 1 ???

jakieś doświadczenia?

szukam taniego a za razem niezłego radyjka

z racji że jest ona sporo tańsze od legend2 chciałbym się dowiedzieć jak jest różnica między nimi?

spotkałem się z opiniami że legend 1 ma mniejsze szumy niż 2

ewentualnie jaka rozsądna antena do niego :wink:

czekam na wasze opinie :)

Opublikowano

ja polecam to co poniżej , śmigam od miesiąca

turbo.jpg sirio turbo 2000

yosan_cb_100.jpg yoshan cb100

radio mam pod siedzeniem a panel radia pod popielniczką

Opublikowano

wygląda solidnie :)

ale chciałbym zaczerpnąć opinii na temat tego jednego konkretnego radyjka (legend 1)

ponawiam pytanie :D

jest jakiś użytkownik tego sprzętu??

Opublikowano

Kolego zobacz wcześniej w tym wątku nie raz poruszany był ten problem :wink: z Mtecha zobacz sobie po ile chodzi mtech legend 3

jeśli chodzi o antene Sirio Omega27 na dużym magnesie - tą polecam

Opublikowano

właśnie szukałem kolego ale odnośnie modelu I nie za wiele udało mi się znaleźć w tym wątku :(

m techa 2 i 3 miałem okazje wypróbować i (choć wiele zależy od anteny) wydaje mi się że dwójka pracowała lepiej

z jedynką się nie zetknąłem a i cena i funkcje i opinie kuszące dlatego chciałem zasięgnąć porady bardziej doświadczonych :)

antena tylko z sirlo wpadnie :wink: który model to jeszcze przemysle :decayed:

Opublikowano

President ml 145 export potaniał za 138 do 160 można kupić kiedyś byly bardzo dobre. Ja fan boy Santiago ale chyba kupie z ciekawosci bo ładna czarna. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Mi też sie właśnie podoba :decayed: zastanawiałem się czy brać ją czy omege sobie stawiać. Taki plus czarnych anten, że w nocy jak zapomnisz jej zdjąć jej po prostu nie widać :decayed:

Opublikowano

panowie trafiła się inna opcja

wujek (kierowca) dostał w firmie radio w przydziale którego nie używa :D

radio ma rok jeszcze na gwarancji ale używane nie było

za zestaw z magnesówką hustlera chce 150 zł :decayed:

cena chyba dobra

radio to INTEK M-760 plus

jutro biorę na wypróbowanie

co powiecie na ten zestaw za tą cene??

Opublikowano

Jakby ktoś potrzebował to oddam w dobre ręce M-tech legend II, bo mi jest nie potrzebne.

Na gwarancji jeszcze. Praktycznie nie używane. zero jakichkolwiek śladów użytkowania.

Dałem ogłoszenie w dziale ogłoszeń.

Opublikowano

panowie, jaką antene wybrać przy porównywalnej ofercie cenowej w zestawie z radiem:

-SIRIO ML-145

-PRESIDET ML-145

-SIRIO AS-100 (bardzo duża różnica jest w odbiorze między 100 a 145 cm?)

Opublikowano

Ja bym brał ML-kę od Siro :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

A ja President ale Export.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.