Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jazda bez osłony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

straciłem osłone czy może sie cos stać przez zime?

pozdrawiam

Opublikowano

Tak. Pobrudzi Ci się silnik .

:decayed:

Opublikowano

i skorodują elementy osłonięte tą osłoną:naughty:

Opublikowano

a co tam ma skorodować??

Ja jeździłem pół zimy bez i nic nie skorodowało

Opublikowano

a co tam ma skorodować??

Ja jeździłem pół zimy bez i nic nie skorodowało

dowiesz się w swoim czasie,po to ona jest by tam była :naughty:
Opublikowano

Pamiętaj, że teraz musisz bardziej uważać przy cofaniu w głębokim śniegu bo bez osłony łatwiej zderzak oberwać.

Opublikowano

ja dzisiaj przy cofaniu nabrałem śniebu pod osłonę i pękła a śnieg grillem wyszedł.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 13:40_________________________________________________Łukasz osłona kosztuje grosze-dla spokojnego sumnienia trzeba następną założyć-ja już szukam.

Opublikowano

a co tam ma skorodować??

Ja jeździłem pół zimy bez i nic nie skorodowało

dowiesz się w swoim czasie,po to ona jest by tam była :naughty:

po ponad pół roku jeżdżenia bez nie zauważyłem rdzy.

Do mojego b5 kupiłem niedawno osłonę rezaw-plast i pasowała idealnie no i kosztowała 60zł

Zmieniałem tylko blachę do której ją się mocuje na wykonaną z grubszej blachy kwasoodpornej.

No i po cofaniu w śniegu nabierał mi się śnieg, skończyło się odkształceniem dokładki zderzaka i cięciem i spawaniem

Opublikowano

lepiej rezaj osłonę z blachy :tongue4:

kilku forumowiczów coś wspominało, że taką mają zamiar robić ale jakoś nic nie widać..

Opublikowano

a jak to jest z tymi oslonami pod skrzynie?? bo u mnie nie ma....

Opublikowano

a jak to jest z tymi oslonami pod skrzynie?? bo u mnie nie ma....

w przypadku B5 są tylko w automatach, ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sobie taką założył :hi:

Opublikowano

Zakładaj osłone i nie świruj :) Z czasem się na Tobie odbije brak osłony. Pozdrawiam :)

Opublikowano

a jak to jest z tymi oslonami pod skrzynie?? bo u mnie nie ma....

w przypadku B5 są tylko w automatach, ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sobie taką założył :hi:

Nie ma takiej zależności, bo mnie jest też na skrzynię. Ori. Tzn. była.

Od roku brak i ... oprócz tego, że trochę glośniej, trochę brudniej w komorze silnika, to brak jakichkolwiek innych negatywów.

Opublikowano

Jeździłem 3 lata bez osłony silnika, ja również nie zauważyłem żeby się coś działo złego. Coś mnie podkusiło i kupiłem osłonę w tym roku w sierpniu. Po pierwszych intensywnych śniegach już się połamała. Nałapała śniegu wlotami powietrza i jak już więcej nie chciało się zmieścić zrobiła bum... Po odkręceniu tego co zostało, to w komorze silnika było śniegu po pachy, który był zmarznięty na lód.

Opublikowano

a u mnie chyba tylne mocowanie okazało się jednak ze zbyt cienkiej blachy bo już mi tyłem się obwiesiła

Opublikowano

a jak to jest z tymi oslonami pod skrzynie?? bo u mnie nie ma....

w przypadku B5 są tylko w automatach, ale nic nie stoi na przeszkodzie żebyś sobie taką założył :hi:

Nie ma takiej zależności, bo mnie jest też na skrzynię. Ori. Tzn. była.

Od roku brak i ... oprócz tego, że trochę glośniej, trochę brudniej w komorze silnika, to brak jakichkolwiek innych negatywów.

to musiał ktoś dokładać w ASO, tak samo są wersje fabryczne B5 w ogóle bez osłon (nawet silnika)

Opublikowano

a u mnie chyba tylne mocowanie okazało się jednak ze zbyt cienkiej blachy bo już mi tyłem się obwiesiła

Oryginalne mocowanie jest strasznie delikatne. Ja dorabiałem u siebie z płaskownika 3mm grubości.

Opublikowano

no ja też ale i tak siadła

Opublikowano

i mi ostatnio pękła z tydzień temu,ale nie zamierzam tego zakładać, wku rwiło mnie to jak cholera a mało tego to i zderzak mi naderwało ... :thumbdown:

Opublikowano

paski klinowe bardzoej żre po za tym tylko silnik sie brudzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.