Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!

Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki 20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki kolor pomalować 16" fele? Zimówki

    • Czarny
      3
    • Czarny Mat
      4
    • Biły
      2
    • Grafit
      11

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym zaprezentować swoją A4, jest to moja druga A4 wcześniej posiadałem też B7 tylko że 2.0 :wallbash: :wallbash: ale nie miałem możliwości zaprezentowania jej na forum więc teraz już muszę to zrobić hehehe :evil:

Audi z 2006r quattro.png przebieg 180kk (sprawdzony) ŁAdny kolorek :) wczesniej miałem dwa srebrne więc dla odmiany coś innego ,chociaż nie łatwo było znaleść coś dobrego w tym kolorze, no ale ja widac udało się...

img0507p.jpg

img0177u.jpg

img0524if.jpgimg0497aw.jpg

Wyposażenie:

-Bi-Xenony skretne ze spryskami cisnieniowymi

-Dotykowe kierunkowskazy

-Imobilizer

-Comminh&Leaving Home

-Tempomat

-Czujnik ciśnienia w oponach

-Pakiet Sport

-Pakiet Chrom

-Zawieszenie 1BE - sportowe (obniżone o 20 mm w stosunku do 1BA)

-Oryginalne alu felgi 16''

-Podwójne szyby

-Podgrzewana przednia szuba

-Zestaw bluetooth

-Full elektryczne siedziska

-Podgrzewane fotele

-Kiera wielofunkcyjna

-Elektrycznie składane lusterka

-Zmieniarka na 6 CD

-Elektryczny szyber dach domykany z pilota

-Szyby domykane z pilota

-Prawe lusterko adaptacyjne podczas cofania

-Lusterka fotochromowe z możliwością wyłączenia

-6x Air-Bag

-Rolety na szybach bocznych oraz w bagazniku

-Komputer

-ABS+ESP

-Servotronic ( wspomaganie kierownicy zależne od prędkości jazdy )

-Nawigacja DVD

-Sensor deszczu

-Sensor zmierzchu

-Elektryczne fotele z pamięcią

-Skórzana tapicerka 2-u kolorowa S-Line

-4x el. szyby

-Schowki pod siedziskami

-kolorowy FIS

-BOSE - 10 głośników

-Światła do jazdy dziennej DRL

-Wizytownik

-Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne

-Manual 6 biegów

-el lusterka

Mody

Jedyne co na dzień dzisiejszy zrobiłem to

Wymiana płynu hamulcowego na ATE Super Blue Racing

Polskie menu w RNS-e

Klubowa Ramka :kox:

LED w podświetleniu tabl.rej

LED w postojowych

Ledy tył z A6

DPF OUT by DYNOSOFT

Dyfuzor z S-line

Logo RS4 w RNS-E

Opublikowano

łądne auto :) ładnie w środku masz :kox:

Opublikowano

Fajne auto. Dołóż jeszcze S-line zewnętrzny i będzie super.:)

Opublikowano
  • Autor

S Line to w swoim czasie, pierwsze co chodzi mi po głowie to jakiś programik by Rogalotti :kox:

Opublikowano

Ale wypasik :kox:

Opublikowano

a ja mam pytanie co do twojego wyposażenia, co to takiego?:

Dotykowe kierunkowskazy?

Zawieszenie z wersji S4? wygląda jak normalne 1be i 16 cali

Podwójne szyby?

Podgrzewana przednia szyba - masz jakiś dodatkowy przycisk? czy kwestia ogrzewania/rozmrażania szyby przedniej?

Ciekawy jest pakiet sport - takie połączenie częściowego S-Lina wewnętrznego i zewnętrznego.

ładny kolorek :-) mi sie marzy grafit jak w rs4 :P

Opublikowano
  • Autor

a ja mam pytanie co do twojego wyposażenia, co to takiego?:

Dotykowe kierunkowskazy?

Zawieszenie z wersji S4? wygląda jak normalne 1be i 16 cali

Podwójne szyby?

Podgrzewana przednia szyba - masz jakiś dodatkowy przycisk? czy kwestia ogrzewania/rozmrażania szyby przedniej?

Ciekawy jest pakiet sport - takie połączenie częściowego S-Lina wewnętrznego i zewnętrznego.

ładny kolorek :-) mi sie marzy grafit jak w rs4 :P

Dotykowe czyli jak lekko go pchniesz to kierunek włacza się 3 razy

Zawiecha z S4 , nie ma tu zadnego kłamstwa :P

Co do szyb to są atermiczne czyli w środku jest ciszej niż przy standardowej szybie, taką szybę też jest trudniej rozwalić :evil: i dzięki takim szybkom auto wolniej się nagrzewa od słońca.

Przednia szyba to jak wspomniałeś to kwestia ogrzewania/rozmrażania.

Potem dodam foty podwójnych szyb.

Opublikowano

Niezły wypasik. :good: Podoba mnie sie. S-line i program to podstawa w twoim aucie moim zdaniem

Opublikowano

O osłonę na rynnę podszybia wraz z klapką na aku. aż się prosi.

Bezawaryjności :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Programik będzie ale dopiero na wiosne, bo teraz nic by to nie dało chyba że inni sądzą INACZEJ :evil:

Opublikowano

Ładna sztuka, serducho miodzio.

Aha ... sprawdź tylko w historii napraw czy miałeś już robione "kolektory ssące, wymont, zamont" i wymieniane moduły przepustnicy kolektora ssącego. Nr części to 059 129 711 BQ i 059 129 712 BE.

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka, serducho miodzio.

Aha ... sprawdź tylko w historii napraw czy miałeś już robione "kolektory ssące, wymont, zamont" i wymieniane moduły przepustnicy kolektora ssącego. Nr części to 059 129 711 BQ i 059 129 712 BE.

raczej nic takiego nie było robione[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 12:47_________________________________________________

Fotki podwójnych szyb

dsc00630r.jpg

Opublikowano

a ja mam pytanie co do twojego wyposażenia, co to takiego?:

Dotykowe kierunkowskazy?

Zawieszenie z wersji S4? wygląda jak normalne 1be i 16 cali

Podwójne szyby?

Podgrzewana przednia szyba - masz jakiś dodatkowy przycisk? czy kwestia ogrzewania/rozmrażania szyby przedniej?

Ciekawy jest pakiet sport - takie połączenie częściowego S-Lina wewnętrznego i zewnętrznego.

ładny kolorek :-) mi sie marzy grafit jak w rs4 :P

[..]

Zawiecha z S4 , nie ma tu zadnego kłamstwa :P

Co do szyb to są atermiczne czyli w środku jest ciszej niż przy standardowej szybie, taką szybę też jest trudniej rozwalić :evil: i dzięki takim szybkom auto wolniej się nagrzewa od słońca.

[..]

Na oko to zawieszenie wygląda rzeczywiście raczej jak standardowy S-line. To S4, to fabrycznie montowane, czy sam ktoś grzebał?

A co do szyby, to ciszę uzyskuje się szybą typu "aqustic" i to jest inny rodzaj niż atermiczne, które chyba w A4 były właściwie standardem.

Opublikowano

Jaki masz kod zawieszenia?

Opublikowano
  • Autor

a ja mam pytanie co do twojego wyposażenia, co to takiego?:

Dotykowe kierunkowskazy?

Zawieszenie z wersji S4? wygląda jak normalne 1be i 16 cali

Podwójne szyby?

Podgrzewana przednia szyba - masz jakiś dodatkowy przycisk? czy kwestia ogrzewania/rozmrażania szyby przedniej?

Ciekawy jest pakiet sport - takie połączenie częściowego S-Lina wewnętrznego i zewnętrznego.

ładny kolorek :-) mi sie marzy grafit jak w rs4 :P

[..]

Zawiecha z S4 , nie ma tu zadnego kłamstwa :P

Co do szyb to są atermiczne czyli w środku jest ciszej niż przy standardowej szybie, taką szybę też jest trudniej rozwalić :evil: i dzięki takim szybkom auto wolniej się nagrzewa od słońca.

[..]

Na oko to zawieszenie wygląda rzeczywiście raczej jak standardowy S-line. To S4, to fabrycznie montowane, czy sam ktoś grzebał?

A co do szyby, to ciszę uzyskuje się szybą typu "aqustic" i to jest inny rodzaj niż atermiczne, które chyba w A4 były właściwie standardem.

Co do zawiechy to nawet nie wnikałem w to czy fabryka czy poprzedni własciciel coś dłubał ale faktycznie jest S4

Opublikowano

Co do zawieszenia mój stoi zdecydowanie niżej na 16, jaki masz rozmiar kół ?? 205/55/16 ?? Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa mianowiecie na dekorach nie ma napisu quattro czy to też wystepuje jako opcja ?

Opublikowano

No dobra, ale po czym tak twierdzisz, ze masz zawias S4? :wink4:

Na dekorach powinno byc Quattro - pewnie sa zmieniane.

Opublikowano

Co do szyb to są atermiczne czyli w środku jest ciszej niż przy standardowej szybie, taką szybę też jest trudniej rozwalić :evil: i dzięki takim szybkom auto wolniej się nagrzewa od słońca.

Mylisz chłopaku pojęcia.... Szyby atermiczne to szyby w zielonkawym odcieniu ograniczające nieco nagrzewanie się wnętrza i tyle. Ma to każda A4. Szyby podwójne, dzwiękoszczelne (te które masz) wygłuszają i tak jak piszesz trudniej je rozbić.

Przednia szyba to jak wspomniałeś to kwestia ogrzewania/rozmrażania.

W B7 nie było podgrzewanej szyby - była w B6. Masz po prostu program dmuchawy do odparowanie przedniej szyby :wink4:

A no i rolety są tylko na drzwiach w bagażniku nie było czegoś takiego w A4 :wink4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 13:06_________________________________________________

No dobra, ale po czym tak twierdzisz, ze masz zawias S4? :wink4:

bo sprzedający zapewniał :polew:

sorry :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.