Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

wujki wiecie jak prawilnie OCT w AFNie zamontowac? na ktore rułki? :mysli:

możesz wsadzić go na rurkę pomiędzy odpowietrzeniem skrzyni korbowej a membraną odmy na pokrywie zaworów a możesz i na tej drugiej... ja u siebie mam teraz tą pierwszą nową drugiej natomiast brak bo na wyjściu z odmy mam ten filterek... widzę to tak że wypuszczę sylikon bądź inny typ węża od pokrywy zaworów do tego OCT zamontowanego gdzieś pod stożkiem a na wyjściu założę filterek :) jutro się pobawie to może cykne jakieś foto bo dziś mi się już nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujki wiecie jak prawilnie OCT w AFNie zamontowac? na ktore rułki? :mysli:

możesz wsadzić go na rurkę pomiędzy odpowietrzeniem skrzyni korbowej a membraną odmy na pokrywie zaworów a możesz i na tej drugiej... ja u siebie mam teraz tą pierwszą nową drugiej natomiast brak bo na wyjściu z odmy mam ten filterek... widzę to tak że wypuszczę sylikon bądź inny typ węża od pokrywy zaworów do tego OCT zamontowanego gdzieś pod stożkiem a na wyjściu założę filterek :) jutro się pobawie to może cykne jakieś foto bo dziś mi się już nie chce

no cykaj wujek cykaj bo u siebie musze zrezac od LUBLINA 3 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj somes dokładny numer tych odbojów, jeżeli to nie problem ofkorss :cool1:

kupowałeś tylko na tył :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cykaj wujek cykaj bo u siebie musze zrezac od LUBLINA 3 :naughty:

trza było sobie w ogóle lublina zamiast a4 kupić :tongue4:

podaj somes dokładny numer tych odbojów, jeżeli to nie problem ofkorss :cool1:

kupowałeś tylko na tył :mysli:

jest stronę wcześniej :wink4:

tak kupowałem tylko na tył bo z tyłem miałem problem z racji szerokości kół gdy skręciłem gwint na maxa w dół a dodatkowo co jakiś czas robię długie trasy załadowany na dobre kilkaset kilo... myślę że teraz będzie beton poza tym to czekam jeszcze na te poliuretanowo kauczukowe wkładki w springi więc hardcore twardościowy myślę że będzie po całości :tongue4: co do przodu to tam jest ładnie bo rant felgi dochodzi do rantu błotnika ale wtedy to już mam miske na ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego :mysli: ale szukajka wypluwa mi te numery jako zwykłe odboje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego :mysli: ale szukajka wypluwa mi te numery jako zwykłe odboje :mysli:

etka prawdę Ci powie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cykaj wujek cykaj bo u siebie musze zrezac od LUBLINA 3 :naughty:

trza było sobie w ogóle lublina zamiast a4 kupić :tongue4:

no czasami zaluje, a tak naprawde jesli spelnia zadanie to po co pakowac siano jak mozna dac 40pln za nowke, pod maska i tak nie ma show&shine :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile takie odboje ? I jak z ich długością w porównaniu do tych co miałeś w gwincie i do ori z 1BA ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczęśliwi jej posiadacze :notworthy: siakiś link mejbi :chytry:

link do czego? :mysli:

no czasami zaluje, a tak naprawde jesli spelnia zadanie to po co pakowac siano jak mozna dac 40pln za nowke, pod maska i tak nie ma show&shine :>

niektórzy mają błysk i nawet plakiem truskawkowym popsikane :gwizdanie: :decayed:

Ile takie odboje ? I jak z ich długością w porównaniu do tych co miałeś w gwincie i do ori z 1BA ?

cena to 38E w polsce z tego co patrzałem 136zł jakoś... w porównaniu do tych co mam teraz w gwincie to te obecne są jak gąbka miękie :) nowe twardsze dużo ale o ile krótsze to Ci nie powiem bo ciężko to na oko stwierdzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odboje założone.. d*pa się mimo gwintu skręconego na maxa w dół nie podniosła.. prędzej coś urwę z dołu niż mi felga dobije do nadkola.. jest bajka :kox:

separator oleju również już siedzi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto foto foto

foto foto foto.. nie i uj :decayed:

czego chcesz zdjęcie? :tongue4:

jak masz te tanki zamontowane wujek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz te tanki zamontowane wujek

nie mam fotek bo dopiero dzisiaj to dosztukowałem tam :wink4: jak coś potrzebujesz wiedzieć to uderzaj na gg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz te tanki zamontowane wujek

nie mam fotek bo dopiero dzisiaj to dosztukowałem tam :wink4: jak coś potrzebujesz wiedzieć to uderzaj na gg

ee wolalbym foto nie chce mi sie rysowac oczami wyobrazni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się udało przykleić tą alcantarę do podsufitki w tych wszystkich miejscach takich wgłębieniach przy lampce i przy osłonach słonecznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się udało przykleić tą alcantarę do podsufitki w tych wszystkich miejscach takich wgłębieniach przy lampce i przy osłonach słonecznych?

a co to za problem? :)

trochę tu nic nie pisałem ale to nie znaczy że nic się nie działo... błotniki skończone dzisiaj poszedł na nie podkład :good:

przymierzam się powoli do podwójnego wydechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...