Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skoda RS+


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

Essen Motor Show to wystawa samochodowa, na której ważną rolę odgrywają samochody po tuningu. O tym, że tuning może być również fabryczny przekonała zwiedzających Skoda. Na stoisku czeskiej marki zaprezentowano Octavię RS+ Concept, która wcześniej była ozdobą zlotu tuningowego nad jeziorem Wörthersee.

Octabia RS+ została wyposażona w przydymione klosze przednich świateł oraz czarne obudowy lusterek i elementy atrapy chłodnicy.Pod zderzakami zamontowano imitacje dyfuzorów, natomiast w kabinie pojawiły się rasowe „kubełki” i ozdobne elementy w jaskrawym kolorze. W oczy rzucają się także limonkowe felgi.

Pod maską nie dokonano zmian.Czy były konieczne? To kwestia dyskusyjna. Octavia RS jest napędzana dwulitrowym silnikiem o mocy 200 KM, który pozwala na przyśpieszanie do "setki" w 7,3 sekundy oraz rozpędzanie się do 240 km/h.

2ac7c23d24fdaa4e6e7599d38b5d5f92,18,1.jpgee27dd63b9e654a5836fee44754930e9,18,1.jpg

06a9918e9f70bb742a274bef92b897d3,18,1.jpgf84a26b99e3acf78249621a03b9b184f,18,1.jpg

33150fc6d6ce999366d5243722d1667f,18,1.jpg064bf2916769cbfb6f1c9e28b79401b4,18,1.jpg

905fc4082400c436af4a7dbf659e63da,18,1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele jak z RS-a.

Nie wiem po co jej ten dyfuzor z tyłu ale ok :mysli: Co do felg to Poziek ma bardziej gejowskie na evce :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa było tam parę osób od nas i nikt o tej Octavii nie wspomniał pewnie było za dużo :drunk:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170139.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche "za szybko" wygląda :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na taki wyglad to powinna miec z 250ps minimum to 2.0 tfsi po programie ja objedzie a bedzie wygladac normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wyglada świetnie.

IMHO to będzie jedno z najładniejszych aut na rynku.

Problemem jest napęd i stosunkowo słaby silnik.

Aż się prosi chociaż o haldexa i przynajmniej remap tego 2.0TFSi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że z "dyfuzorem" to lekko przegieli, ale ogólnie całkiem ciekawe :good:

oni tak mają z tymi dyfuzorami... a Milotec (tuner stylistyczny) to już w ogóle przesadza... wiem bo miałem :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogliśmy je produkować :naughty: szkoda .Autko :good: tylko inny kolor felg

Skode moglismy produkowac? :gwizdanie:

Imo pakiet stylistyczny jest za ostry jak do tak stonowanego nadwozia. No ale dobrze, ze nie ma spojlera jak Evo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie skode ale mogliśmy sie zkitrać z VW a nie z Daewoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...