Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Chips by ROGAL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto jak każdy wie seria..chips by Rogal..Wynik poniżej:

Adamoo%20Finisz.JPG

Opublikowano

no dobra, ale rozszerz informacje o turbo :decayed: oprócz tego co masz w podpisie

(Ty tam masz jeszcze IC zrobiony, coś jeszcze ?)

W końcu Ci pękła ta 2 z przodu ;)

Opublikowano

Pieknie :th:

Opublikowano

Przez Ciebie Rogal nie mial dla mnie czasu w tym tygodnieu - brzydki wykres, i pewnie seria AFN Cie objedzie :foch:

Opublikowano

Ale zaje... chip, ta fura to już chyba będzie latać teraz :evil: A jak ze spalaniem? :) Gratki :a4fan:

Opublikowano

NOOO Adam to teraz dałeś KOXU !! pisz co pozmieniane bo jak nie to dostaniesz ostrzeżenie !! :polew: jak się teraz lata w stosunku do wcześniejszego setupu ?? oj teraz to już by się AWD przydało co ??

Opublikowano

NOOO Adam to teraz dałeś KOXU !! pisz co pozmieniane bo jak nie to dostaniesz ostrzeżenie !! :polew: jak się teraz lata w stosunku do wcześniejszego setupu ?? oj teraz to już by się AWD przydało co ??

ale dol jest lajtowy, to nie powinno byc problemu ani ze sprzeglem ani z trakcja

:wink4:

Ja mialem 421Nm i na suchym na 3 juz nie gubil trakcji :thumbup:

Opublikowano

Chyba mocniejszego AWX w klubie nie ma , jak z dymkiem z tyłu, jakieś szczegóły by się jeszcze przydały. :thumbup::audi:

Opublikowano

Gratki za to GT22 pod maska wzduznego :drunk:

Opublikowano

to chyba najmocniejsza audica 1.9 na forum?? :P

gratulacje :thumbup:

Opublikowano

jak jest FMIC a na pewno jest to żadnej rewelacji tu nie widzę :P choć na pewno ładnie jeździ

Opublikowano

Micz mógłbyś tak napisać o GT22 ale o FMIC ?? :mysli:

Opublikowano

no nareszczie ten kondon zaczal jeździc ... :naughty:

[adamoo załozyłes mocne opaski ? :polew:]

Opublikowano

Rob: Kolektor wydechowy to niezły pająk, wszystko jest tak dosłownie na styk. Ale po jakiś 150km przeróżnych testów wszystko śmiga b. ładnie i nic sie jeszcze nie stopiło :polew: chociaż raz na poczatku dobiegły do szoferki :polew: niemiłe zapachy spod maski :D

Opublikowano

Auto jak każdy wie seria..

Tak, tak, każdy wie :]

No to teraz Adaś może Cię wreszcie nie objedzie byle PD z czipsem :D:tongue4:

Opublikowano

Rob: Kolektor wydechowy to niezły pająk, wszystko jest tak dosłownie na styk. Ale po jakiś 150km przeróżnych testów wszystko śmiga b. ładnie i nic sie jeszcze nie stopiło :polew: chociaż raz na poczatku dobiegły do szoferki :polew: niemiłe zapachy spod maski :D

Pewnie pot chlopakow z ELTeca sie wypalal :gwizdanie: ;):polew:

Opublikowano

Jeżeli już o fmicu mowa, to czy sprawdziliście temperature w dolocie? Bo ja wciąż uważam, że gdyby go opuscić trochę w dół byłyby lepsze wyniki...

Ale i tak nie ma bidy, paździochem był i pozostanie...tylko troszke szybszym :naughty:

Opublikowano

Wykres sympatyczny :thumbup:

Opublikowano

Niezły kox, bardzo pozytywny :P

Życze aby był bezawaryjny to chyba najważniejsze przy takich modach :thumbup:

Opublikowano

adaś, jak sie tym jezdzi po miescie? nie masz problemow z trakcja? moze jakas jazda probna na spocie jutro? :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.