Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Silnik rano nie odpala przy -1/ czy zuzyty silnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak koledzy mówią tutaj, ja bym jeszcze sprawdził vagiem czujnik temp. czy nie przekłamuje np jak jest minus na dworze on widzi temperature dodatnią i poprostu świece nie grzeją. Ale nawet jak by to wydaje mi sie ze powinien odpalić w lekkie mrozy bez świec (poprostu dlużej trzeba bedzie pokręcić)

Opublikowano
  • Autor

Mechanik sprawdził pompę i jest sprawna, ale nie ma ciśnienia w silniku. Teraz będzie sprawdzał głowicę. Jesli i ona jest ok to przejdzie do dołu silnika (pierścienie itd). Koszt naprawy razem z rozrzadem i napinaczem szacowany na ok. 4 tys. Prawdopodobnie do świat nie będę miał auta:/

Opublikowano

Mechanik sprawdził pompę i jest sprawna, ale nie ma ciśnienia w silniku. Teraz będzie sprawdzał głowicę. Jesli i ona jest ok to przejdzie do dołu silnika (pierścienie itd). Koszt naprawy razem z rozrzadem i napinaczem szacowany na ok. 4 tys. Prawdopodobnie do świat nie będę miał auta:/

:blink::shocked::co:

Opublikowano

Mechanik sprawdził pompę i jest sprawna, ale nie ma ciśnienia w silniku. Teraz będzie sprawdzał głowicę. Jesli i ona jest ok to przejdzie do dołu silnika (pierścienie itd). Koszt naprawy razem z rozrzadem i napinaczem szacowany na ok. 4 tys. Prawdopodobnie do świat nie będę miał auta:/

Kolego. Za 4 tys to ty 4 AFNy zapodasz co przejada 1 mln km. Uciekaj jak najdalej od tego idioty.

Pozdro

ZC

Opublikowano

Mechanik sprawdził pompę i jest sprawna, ale nie ma ciśnienia w silniku. Teraz będzie sprawdzał głowicę. Jesli i ona jest ok to przejdzie do dołu silnika (pierścienie itd). Koszt naprawy razem z rozrzadem i napinaczem szacowany na ok. 4 tys. Prawdopodobnie do świat nie będę miał auta:/

No to jakie było to ciśnienie skoro go nie ma?

Opublikowano

Dalej nie wierzę, że silnik do wymiany. Posprawdzaj wszystko dokładnie lub jeśli nie masz wystarczającej wiedzy czy możliwości oddaj auto do jakiegoś dobrego poleconego przez kogoś mechanika.

Opublikowano

to podaj jakie jest cisnienie na cylindrach??

Opublikowano

jak widac kolega dolff nie pisze tu na forum po to aby sie czegos dowiedziec, tylko informuje nas jak bardzo można się sfrajerzyć i dać naciągnąć na koszta przy naprawianiu samochodu. nie rozumiem takich ludzi. oni nie chcą pomocy, chcą przyklaśnięcia dla ich niezrozumiałych działań. przykre. :thumbdown:

Opublikowano

jak widac kolega dolff nie pisze tu na forum po to aby sie czegos dowiedziec, tylko informuje nas jak bardzo można się sfrajerzyć i dać naciągnąć na koszta przy naprawianiu samochodu. nie rozumiem takich ludzi. oni nie chcą pomocy, chcą przyklaśnięcia dla ich niezrozumiałych działań. przykre. :thumbdown:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :good:

Opublikowano

jak widac kolega dolff nie pisze tu na forum po to aby sie czegos dowiedziec, tylko informuje nas jak bardzo można się sfrajerzyć i dać naciągnąć na koszta przy naprawianiu samochodu. nie rozumiem takich ludzi. oni nie chcą pomocy, chcą przyklaśnięcia dla ich niezrozumiałych działań. przykre. :thumbdown:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :good:

tacy tez sa potrzebni na tym świecie :przebiegly:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie chcę tworzyć nowego tematu więc podepnę się pod ten... od października mam A4 1.9 TDI 110KM. 1998r.,kupiłem ją od zaufanej osoby która zawsze musiała mieć sprawdzone i pewne auto,ma co prawda już 325tyś.przejechane ale z tego co tu czytałem to taki przebieg dla wielu to jeszcze nic takiego;)ale o co chodzi... na jesieni jak były plusowe temp.to wszystko było ok.i palił idealnie ale przy pierwszych przymrozkach pojawiły się problemy,trzeba ze 3 razy kręcić i wtedy powoli załapie,ale puszcza przy tym czarnego dyma i czuć troszkę paliwem,jak już pochodzi trochę to później pali idealnie od strzała(no i żadnych dymów już wtedy nie puszcza),najgorzej z rana przy mrozach.Co może być przyczyną?Dodam że poprzedni właściciel powiedział mi że jedyne co to za jakiś czas(nic pilnego) przydało by się wymienić uszczelkę pod miską olejową(może to też ma znaczenie)Z góry dziękuję:)

Opublikowano

wymienić uszczelkę pod miską olejową(może to też ma znaczenie)

żadnego... sprawdz kąt wtrysku
Opublikowano

witam u mnie 300 tyś stuknęło mierzyłem ciśnienienie sprężania na zimnym

było po 26 bar i przy -15 ma opory myślicie ze trzeba zacząć się martwić

Opublikowano

Może świece słabiej grzeją?

Opublikowano

świece wymieniłem tydzień temu na beru

kąt wtrysku sprawdzony 55/59

oleju bierze z litr pozdrawiam

Opublikowano

A aku i rozrusznik w jakiej jest formie?

Opublikowano

świece wymieniłem tydzień temu na beru

kont wtrysku sprawdzony 55/59

oleju bierze z litr pozdrawiam

litr na 1000 km czy litr od wymiany do wymiany oleju ? :>

Opublikowano

witam u mnie 300 tyś stuknęło mierzyłem ciśnienienie sprężania na zimnym

było po 26 bar i przy -15 ma opory myślicie ze trzeba zacząć się martwić

jakie opory? :cool1:

Opublikowano

opory znaczy łapie łapie i dopiero załapuje tak z 4 razy musi przekręcić aku i rozrusznik dobrze kreci

oleju 1 litr na 10 tyś co myślicie o tej kompresi bo mechanik mówi ze mało

dziwne bo tamtą zimę jeszcze palił normalnie przy -25

filter paliwa też wymieniłem 10 tyś temu bo myślałem że może jeszcze to ale nie pomogło

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.