Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.


Rdzewek_RdK

Rekomendowane odpowiedzi

reniek przeciwmgielne sam oklejałem, kształt nie jest istotny. Ale bardzo pomocna będzie opalarka lub chociaż suszarka, dzięki niej ładnie naciągniesz folię

wladi nad morzem sezon już się kończy niestety, szkoda że praca nie pozwala aby cześciej cieszyć się urokami lata :whistling: ale w ten weekend za zakończenie też trzeba by było gdzieś zajechać

Wojetek.. golfina jest świetna, ale w sumie już jest nowa baza na mody, więc na drugi sezon może być ciekawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam bo nigdy nie widziałem jak to chodzi na żywo, jak auto jeździ na tym zawieszeniu nic tam nie obciera że te koła tak się chowają czy trzeba coś przerabiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie obciera, nic nie trze, ja ostatnio, gdy nie jeżdżę bardzo szybko, to przyzwyczaiłem się do niskich nastawów zawieszenia, czasami trzeba uważać aby podporą od skrzyni albo środkowym tłumkiem nie przyhaczyć :naughty:

a miecz świetlny z ledów ala castorama to nasz ulubiony gadżet zlotowy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie obciera, nic nie trze, ja ostatnio, gdy nie jeżdżę bardzo szybko, to przyzwyczaiłem się do niskich nastawów zawieszenia, czasami trzeba uważać aby podporą od skrzyni albo środkowym tłumkiem nie przyhaczyć :naughty:

a miecz świetlny z ledów ala castorama to nasz ulubiony gadżet zlotowy :grin:

To nie benzyna że jest środkowy tłumik, u Ciebie czegoś takiego niema :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz jak się czepia :decayed:

przepraszam Tomaszu, środkowym nie w sensie układu, a symetrii pojazdu :naughty:

w ogóle tak apropo tłumików, to czekam na puchy do cora, w sumie swap skończony, tylko MR motors zalewa i nie można wydechu dokończyć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz jak się czepia :decayed:

przepraszam Tomaszu, środkowym nie w sensie układu, a symetrii pojazdu :naughty:

Też tak mam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam :decayed:

w tej kozie?? :decayed::decayed:

Niestety podczas budowy nowej hali musiałem oddać mój garaż na potrzeby zakładu, więc jedynym ratunkiem jest Stefanowa stolarnia niee

aby jednak auta zimą nie dostawały po d*pie, zacząłem spawać popołudniami nowy garaż :ok:

20120824_195747.jpg

dupowóz ogarnięty, znajdzie się nawet miejsce na cora lub dostawczaka

20120824_200114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam :decayed:

w tej kozie?? :decayed::decayed:

Nooo :decayed: Twoja fajna jak leży ale tak w trasie to wóz drabiniasty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdziwiłbyś się :naughty: ja jeżdżę na takim ciśnieniu że opony mam pochowane w nadkolach, więc nie byłbym taki pewny :banan:

:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie zachowuje takie zawieszenie przy bardziej sportowej (dynamicznej na zakrętach) jeździe???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mnie niektorzy zjada, ale wyglada koszmarnie, oczywiscie nie cale auto, ale rozmiar felg i to, ze chowaja sie w nadkola wyglada zaznaczam dla mnie okropnie i kompletnie psuje caly urok tego auta, bo reszta z zewnatrz wyglada swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze mnie niektorzy zjada, ale wyglada koszmarnie, oczywiscie nie cale auto, ale rozmiar felg i to, ze chowaja sie w nadkola wyglada zaznaczam dla mnie okropnie i kompletnie psuje caly urok tego auta, bo reszta z zewnatrz wyglada swietnie

Czy mogę zapytać ile masz lat? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalny air na seryjnych amorach jest dosyć miękki, na moim setupie, czyli na prawdę sportowych amorach jest super w zakrętach. Chociaż i tak będę wracał do gwintu a auto wraca to trochę bardziej cywilnej postaci

Wiem, że dla niektórych auto wygląda dosyć karykaturalnie, i nie mam komuś za złe takich opinii :wink:

Na razie mam w życiu taki czas, że nie mogę patrzeć na "wysokie" opony i szpary w nadkolach, powoli składam się tylko ku zmianą mechanicznych, ale póki co to wygląd ma u mnie podobne znaczenie.

Będzie ktoś dzisiaj na wyścigach nocnych w Gdyni ?

--------------------------------------------

Jesień się zbliża, tak samo jak nowe plany.

Dlatego mam na sprzedaż aira z mojej A4

aktualnie chyba najlepszy zestaw do B6/B7 na rynku

Porządny zestaw, na którym można ustuteczniać sportową jazdę. Wszystko P&P.

Przód 3 bałwanki na Bilsteinie B8

Tył 3 bałwanki

Kompresor AIR Zenith OBD2 (niespotykany na naszej scenie, prawdziwy unikat)

Zawory membranowe Ascco 1/2 cala

Dwie butle wylakierowane proszkowo na biało

Przewody hydrauliczne wytrzymujące do 200PSI (sprzedaje kpl na całe auto)

Osuszacz

Profesjonalna zabudowa do całego zestawu

Manometry w popielniczke

Manometr w tunel środkowy

Wszystkie przełączniki i kable opisane

Cena całego zestawu 4300zł

Sprzedam także 20" z Q7 4x8,5 ET 33

idealnie spasowane do B6/B7

bez opon, bdb stan, proste, na jednym kole minimalny uszczerbek.

Cena 3 tys. (praktycznie identyczny kpl na allegro jest aż za 4tys !)

Zainteresowanych zapraszam na PW naughty.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zapomniałem to sprostować, bo od razu się jębłem przy pisaniu tam kiedyś. To nie felgi z Q7 tylko z Q5, bo tak jak wspomniałeś w Q7 były inne rozstawy z porsche. Jest to normalne 5x112

---------- Post dopisany 08-09-2012 at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 07:22 ----------

od sąsiada udało mi się wyciągnąć koła na jesień, szału nie ma, ale zawsze miałem jakiś sentyment do tych łopat :wink:

20120907_134112.jpg

---------- Post dopisany at 15:24 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

20120907_134120.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...