Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Numeru nie znam ale taki: zbiorniczek-plynu-do-spryskiwaczy-audi-a

Opublikowano

na allegro nie widać takiego niestety

Opublikowano

sa dwa rodzaje zbiorniczkow. te co macie z jednym dodatkowym, lub nowsze z miejscem na dwie pompki:

1EuS0BQ.jpg

mysle ze podejdzie do Was nowszy zbiorniczek...

Opublikowano

sa dwa rodzaje zbiorniczkow. te co macie z jednym dodatkowym, lub nowsze z miejscem na dwie pompki:

1EuS0BQ.jpg

mysle ze podejdzie do Was nowszy zbiorniczek...

Tylko, że pod każdą jednostkę jest chyba inny ten zbiorniczek. Bo chyba nie podejdzie zbiorniczek z 2.5tdi do 1.9tdi avf.
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie ,

niedawno kupilem kolejna A4 b6 i mam fabrycznie montowane spryski lamp ale nie dzialaja :angry:

od czego powinienem zaczac sprawdzanie???

Opublikowano

Od tego czy pompka chodzi. Oczywiście sprawdzasz na wł.światłach.

Opublikowano

no tak ,

jednak nie obejdzie sie bez rozebrania nadkola by stwierdzic czy akurat od lamp pompka dziala ?

Opublikowano

pompka chodzi dość głośno , przytrzymaj manetkę od sprysków dłużej i nasłuc**j czy ja słychać

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pompka chodzi dość głośno , przytrzymaj manetkę od sprysków dłużej i nasłuc**j czy ja słychać

okazuje sie ze pompka jest walnieta.

zasilanie dochodzi no a pompka nie chodzi :/

wiek ktos jak ja wyjac??

czy trzeba caly zbiornik wywalac??

Opublikowano

Po wyjęciu lampy jest spoko dostęp da rade wymienić

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Po wyjęciu lampy jest spoko dostęp da rade wymienić

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

no tak.

wlasnie w ten sposob sprzwdzalem go.

ale mozna wymatowac pompke bez koniecznosci wyciagania calego zbiorniczka??

jesli tak to jak ?? :)

Opublikowano

Panowie a czy ktoś ma jakiś schemat jak zdemontować spryskiwacz lampy?

Opublikowano

Wyjmujesz lampy i po 2 srubki na kazdy spryskiwacz. Zaczynaj od prawego tam jedt duzo miejsca. Z lewej strony jest ciasniej ape idzie go odkrecic

Opublikowano

a co z zaślepką? jak ją zdemontować jak jest zamontowana na spryskiwaczu?

Opublikowano

Numeru nie znam ale taki: zbiorniczek-plynu-do-spryskiwaczy-audi-a

czyli pompka od lamp jest przy tym miejszym zbiorniczku ..

jak ja wymontowac??

czy ona jest tam tylko wcisnieta ??

Opublikowano

a co z zaślepką? jak ją zdemontować jak jest zamontowana na spryskiwaczu?

Podwazasz czyms plastikowym zaslepke spryskiwacza do gory, wyciagasz kilka cm i odpinasz zaslepke od sprysku.

Numeru nie znam ale taki: zbiorniczek-plynu-do-spryskiwaczy-audi-a

czyli pompka od lamp jest przy tym miejszym zbiorniczku ..

jak ja wymontowac??

czy ona jest tam tylko wcisnieta ??

Tak pompka od spryskiwaczy lamp jest przy tym mniejszym zbiorniczku. Jest tylko wcisnieta w gumowa uszczelke. Ja bym zdjal nadkole i bedziesz mial do niej idealny dostep

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Myślałem, że jest jakiś inny specjalny sposób. Trzeba to jakoś delikatnie podważyć żeby lakieru nie porysować. Dzięki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam panów, powe mi ktoś bo znalazłem na allegro dwa zbiorniczki a potrzebuje do AVF-a. Który podejdzie?

http://allegro.pl/zbiorniczek-plynu-spryskiwaczy-audi-a4-05-08-8e5-i5058458667.html

http://allegro.pl/zbiorniczek-spryskiwaczy-audi-s4-b6-8e9955451ah-i5101686232.html

Opublikowano

Ten drugi link, z dodatkowym małym zbiorniczkiem

Opublikowano

Panowie mieliście może przypadek z nie chowającym się lewym spryskiem (strona kierowcy). Po wysunięciu spryskują ok, tylko losowo 3 na 5 razy lewy zostaje wysunięty. Po lekkim dotknięciu/pchnięciu sprysk bez problemu się chowa. Czy to wina nagromadzonego brudu (chociaż wysunięty spryskiwacz obmyłem sporą ilością płynu), za małego podciśnienia czy może spryskiwacz do wymiany?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.