Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Będę tatą :-))

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,witam.Właśnie przyjechaliśmy z żoną z usg i dowiedziałem się że będę miał SYNA :dance2: :dance2: :drunk: :drunk: :dance: :beer1: :banan2::radocha::cygaro:

Pozdro.

no to spoko wiadomość :good:

Opublikowano
:notworthy: :notworthy: gratuluje wszystkim tatusiom :notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Witam,witam.Właśnie przyjechaliśmy z żoną z usg i dowiedziałem się że będę miał SYNA :dance2: :dance2: :drunk: :drunk: :dance: :beer1: :banan2::radocha::cygaro:

Pozdro.

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Gratulacje :decayed:

Opublikowano

jak ktoś chce info w temacie szybkiego pozbycia sie kolki u dziecka to walic na priv

1000000% skutecznosci, ale niestety specyfik nie jest dostepny w naszym kraju

Opublikowano

Będę tatą :-))

a ja jestem mamą :decayed:

Opublikowano

gratki wszystkim :) Wild to pijemy :D

Opublikowano
  • Autor

gratki wszystkim :) Wild to pijemy :D

trza by było :cool:

Opublikowano

gratki wszystkim :) Wild to pijemy :D

trza by było :cool:

ale to juz po wszystkim i przy komisyjnym skladaniu wozka :)

Opublikowano
  • Autor

gratki wszystkim :) Wild to pijemy :D

trza by było :cool:

ale to juz po wszystkim i przy komisyjnym skladaniu wozka :)

to trzeba czekać do sierpnia

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

odgrzeję temat

02.08.11. przyszła na świat Alicja :)

DSC_0021.jpg

Opublikowano

Patrząc na zdjęcie wygląda na to, że spodziewałeś się syna :decayed:

Tak, czy owak GRATULACJE !!!!!

W sumie to imienniczka mojej Alessi :wink4:

Opublikowano

Patrząc na zdjęcie wygląda na to, że spodziewałeś się syna :decayed:

Tak, czy owak GRATULACJE !!!!!

W sumie to imienniczka mojej Alessi :wink4:

drugi będzie syn :wink4: ta bluza jest już jego, Ala ją tylko pożyczyła do zdjęcia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Gratulacje stanley :good:,widziałem się ostatnio z addassko i mówił że zostałeś ojcem,ja jeszcze czekam,termin 18 sierpnia.Zobaczymy kiedy Szymon wyjdzie :)

Opublikowano

Gratulacje stanley :good:,widziałem się ostatnio z addassko i mówił że zostałeś ojcem,ja jeszcze czekam,termin 18 sierpnia.Zobaczymy kiedy Szymon wyjdzie :)

a gdzie rodzicie ? będziesz przy porodzie ?

Opublikowano
  • Autor

a gdzie rodzicie ? będziesz przy porodzie ?

Tu gdzie mieszkamy czyli w Siemianowicach no i chcę być przy porodzie,a ty byłeś?

Opublikowano

a gdzie rodzicie ? będziesz przy porodzie ?

Tu gdzie mieszkamy czyli w Siemianowicach no i chcę być przy porodzie,a ty byłeś?

byłem :kox:

Opublikowano

To moze i ja sie dolacze :) Gratulacje dla wszystkich :good:

14.05.2011 Amelia

dscf3241a.th.jpg

Niestety ok 5 tygodni za wczesnie ale na szczescie bez komplikacji. Jak na razie rosnie zdrowo.

Pozdrowienia dla wszystkich tatusiow (tych przyszlych rowniez) :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.