Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Będę tatą :-))


wild80

Rekomendowane odpowiedzi

to nie źle musiało być w malaczu

Hardkor :kox: :kox: :kox:

jak moje się urodziły (bliżniaki) to jeżdziłem fiestą, bo do AUDI B3 sedan nie wchodził wózek bliźniaczy, duży jak szafa trzydrzwiowa a fiesta dała radę :polew: gratulacje dla przyszłych tatusiów,dodam że moja siostra urodziła się w sylwestra i nikt do niej teraz na urodziny nie przychodzi :gwizdanie: bo wszyscy wolą bale :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzykałem w środy i w piątki żeby mieć córke i się udało bo syneczka już mam ma 3 lata i już od dawna wie jakie tato ma auto :) jak najbardziej polecam awanta chociaż widze że czym większe auto tym więcej żona klamotów upycha na wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzykałem w środy i w piątki żeby mieć córke

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja bzykałem kiedy popadło i samo wyszło :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kalendarz zawiodl....[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 11:22_________________________________________________

Ja nie ukrywam że chciałbym mieć syna ale najważniejsze żeby było zdrowe,daj Boże

racja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ukrywam że chciałbym mieć syna ale najważniejsze żeby było zdrowe,daj Boże

Dokładnie :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gratulacje :kox::good:

aż tyle gratów trza wozić? :wallbash:

Przykładowy wyjazd do szwagierki : spacerówka ( Mclaren ) włożona do bagażnika po przekątnej, torba Amelki ( pieluszki, kosmetyki,ręcznik kąpielowy, ubranka na zmianę, troszkę zabawek ) moja torba i żony i cały Aero za***any :wallbash: A to przecież najpotrzebniejsze rzeczy..łóżeczka turystycznego nie posiadamy bo nasza gwiazda i tak by nim pogardziła :naughty:

Nie wiem jak komfortowo może byc w A4 limo z dzieckiem :wink4:

Tatusiowie, którzy posiadają A4 B6 limo/avant może podzielą się wiedzą jak to jest w tym samochodzie podczas jazdy z dzidzią ? Miejsce z fotelikiem na tylnej kanapie ? Bagażnik daje radę przy dłuższym wyjeździe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gratulacje :kox::good:

aż tyle gratów trza wozić? :wallbash:

Przykładowy wyjazd do szwagierki : spacerówka ( Mclaren ) włożona do bagażnika po przekątnej, torba Amelki ( pieluszki, kosmetyki,ręcznik kąpielowy, ubranka na zmianę, troszkę zabawek ) moja torba i żony i cały Aero za***any :wallbash: A to przecież najpotrzebniejsze rzeczy..łóżeczka turystycznego nie posiadamy bo nasza gwiazda i tak by nim pogardziła :naughty:

Nie wiem jak komfortowo może byc w A4 limo z dzieckiem :wink4:

Tatusiowie, którzy posiadają A4 B6 limo/avant może podzielą się wiedzą jak to jest w tym samochodzie podczas jazdy z dzidzią ? Miejsce z fotelikiem na tylnej kanapie ? Bagażnik daje radę przy dłuższym wyjeździe ?

nie jest tak źle moja żona potrafi upchnąć pół domu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak komfortowo może byc w A4 limo z dzieckiem

5 lat się woziłem Citroenem ZX 5d (bagażnik 330-360l) - wózek, torba z ubrankami, zabawkami, jedzeniem i całym arsenałem potrzebnym przy małym dziecku fotelik, te sprawy :gwizdanie:

Co roku też na urlop (nad morze).

Da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdrowia to powiem wam że całą ciąże żony zesrany chodzę bo się troche zamartwiam .

wyluzuj kolego.. tnij pępowinę i płacz ze szczęścia :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdrowia to powiem wam że całą ciąże żony zesrany chodzę bo się troche zamartwiam .

wyluzuj kolego.. tnij pępowinę i płacz ze szczęścia :naughty::kox:

a potem :drunk: :drunk: :drunk: i tak cały tydzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !!

Ja póki co się nie zabieram za dzieci :decayed: no i póki co nie mam takiego zamiaru :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ale ja się trochę boje ojcostwa,obowiązki,choroby itp :confused4:

Staaary, każdy się boi :naughty: :naughty: :naughty:

Ale masz to w genach - jesteśmy gatunkiem genetycznie przystosowanym do chowania potomstwa, więc natura zrobi wszystko za Ciebie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem ale ja się trochę boje ojcostwa,obowiązki,choroby itp :confused4:

każdy to przeżywa, będziesz szczęśliwy jak zaczną wyciągać od Ciebie kasę :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...