Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Moja niunia ;-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W końcu ( już prawie rok od zakupu ) zamieszczam zdjęcia mojej niuńki.

Jest to AVF ( na razie seria ) z 2003 roku z przebiegiem 185 tys. Wyposażenie standard bez jakiś super dodatków ( jak do tej pory) ale plany na mody oczywiście są.

Miałem gdzieś zapisany kolorek nadwozia i wnętrza ale przesiałem, sprawdzę później to dopiszę. Zewnątrz granacik w środku ( co się pewnie niektórym nie spodoba) granat z drewnem i jasna podsufitka.

Z wyposażenia:

-oczywiście 2 strefowa klima (bez grzanych stołków)

-na szczęście 4 szyby w prądzie :>

-pełny fis

-elektryczne i grzane lustra oraz dysze sprysków

-nagłośnienie standardowe nie BOSE ( nie zamierzam zmieniać) jak dla mnie gra OK ( wystarczająco)

-zewnętrznie listwy chrom

-środek jak pisałem wcześniej listwy drewno

-mieszek i kiera skóra

Planowane mody:

-ściema szyb (zrobione w czerwcu 2010)

-malowanie dokładek w kolor (już zrobione)

-RNS-E

-zawieszenie 1BE lub coś innego ale bez przesady

-większa felga na lato prawdopodobnie 17'

-naprawa schowka pasażera

-coś trzeba zrobić z powycieranymi przyciskami (szyby,esp) i włącznikiem świateł

-może kiedyś wirusik ??

A to foty jeszcze przy zakupie auta:

c111811051.th.jpg

c111811052.th.jpg

c111811053.th.jpg

c111811054.th.jpg

c111811056a.th.jpg

c111811059.th.jpg

c1118110510.th.jpg

Fotki z sesji weselnej (ślub siostry we wrześniu 2010) już z ściemnionymi szybkami:

cimg03151024x768.th.jpg

cimg03171024x768.th.jpg

cimg03181024x768.th.jpg

cimg03191024x768.th.jpg

Jak zrobię jakieś zdjęcia z pomalowanymi dokładkami to wrzucę.

Opublikowano

Ładne autko :good: ale fele koniecznie co najmniej 17,, calowe ori a tak w ogóle sedanik ładny.

Opublikowano

kolor chyba taki jak mojej porzedniej B6 czyli LZ5L

tylko, że ja miałem czarne wnętrze :cool1:

życzę bezawaryjności :hi:

Opublikowano

ładna furka :good:

Opublikowano
:good: za kolor i sedana :)
Opublikowano

ładne autko, na zdjęciu ciężko widać czy czarne czy niebieskie wnętrze?

Opublikowano

ładnie się prezentuje :good:

szkoda że "golasik" ale ważne że 4xkóła :)

Opublikowano

ładne autko, na zdjęciu ciężko widać czy czarne czy niebieskie wnętrze?

Napisał, że granat z drewnem

Granat jest jedynym wnętrzem do którego według mnie pasuje drewno, zwykły środek ale widać zadbany :):hi:

Opublikowano

Kolor auta i wnętrze jak u mnie :good: tyle, że ja nie mam drewna :gwizdanie: Felunek też jak u mnie i ja również będę szukał 17" na lato. Mam już upatrzony model :)

Plusik za szybki :good: też myślałem nad ścienianiem ale chyba zostawię jak jest ;) a grzane tyłki które są u mnie oddałbym za lepszą wersję foteli lub elektrykę tylnych szyb :good:

PS. czym się charakteryzuje pełny FIS ? :)

Opublikowano

kolorek zacny, podłokietnik jest :good: powodzenia w modzeniu dla Kolegi z Kamienia :hi:

Opublikowano

ładne autko, na zdjęciu ciężko widać czy czarne czy niebieskie wnętrze?

Napisał, że granat z drewnem

Granat jest jedynym wnętrzem do którego według mnie pasuje drewno, zwykły środek ale widać zadbany :):hi:

fakt, nie zauważyłem :hi:

Opublikowano

Ladna zadbana !! granacik jak kto lubi;))

Opublikowano

pełny fis czyli dane komputera np temp. spalanie srednie i chwilowe możliwy przebyty dystans na paliwie, pokazuja Ci sie centralnie miedzy zegarami na całym wyswietlaczu. pół fis czyli ekran miedzy zegarami aktywny jest do połowy. brak fisu czyli dane o spalaniu i reszcie odczytujesz w miejscu zegarka. pełny fis dzieli sie rowniez za kolorowy (który mam) z zwykły z czerwonymi napisami.

pozdrawiam.

ps co do auta to przecietniak ale srodek mi sie nie podoba kiedys ogladałem a6 z takim srodkiem i na zywo wyglada gorzej.

No ale sa gusta i gusciki. btw miliona kilometrów zycze. i pociechy z auta

Opublikowano

Łiiiii :kox: ilu ciekawych rzeczy człowiek się dowie :hi: to tyż mam full FIS :cool1: zresztą mam tą "małą NAVI" to pewnie nie mieli wyjścia, musieli dać pełny :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ładna furka,dokładki w kolor,szybek wszystkich w prądzie zazdroszczę :przebiegly:

Opublikowano

robi robotę !!!!

Opublikowano

prawie jak moje: :tongue4:

co do szyb... to albo wszystkie albo wcale :cool1:

koły by sie wieksze przydało... ja ta 15stke zostawiłem na zimówki

Drewno tez bym wywalil.

masz Co rezac

Opublikowano
  • Autor

dokładki już są w kolor jak będę miał chwilę to zrobię foto, gleba w planach i większe kółka a ściemka zostanie jak jest

no i w końcu naprawiłem wczoraj schowek; trzy nożyki do wyrzynarki i trochę poxipolu - gdzieś taki sposób na forum był opisany; ale wyciągnąć te bolce trzymające zawiasy od drzwiczek to po prostu masakra ;-)

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

widzisz date :] rok i dalej nic :]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.