Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grubość stabilizatorów


kurpiu

Rekomendowane odpowiedzi

Szukalem informacji na temat stabilizatorw w A4 B5 avant 96r i niemoge znalesc z tylu jest 26.5 czy 29mm?? Jaka srednica jest z przodu?? Jakiej srednicy stabilizatory ma RS4??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26,8mm ,normalny stabilizator B5-przód

15 mm normalny B5-tył

29 mm przód RS -ten z końcówką L na zdjęciu poniżej,jest od RSa

fb32b4e9b39d408dm.png

17 mm-rs4 na tył :wink4:

6ce49c0de87136aam.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu zakładać nowego tematu o tym samym tytule. Chciałbym się upewnić czy w Audi A4 Avant B5 2000r przedni stabilizator ma 29mm? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wprowadzac zamętu ale jak ja sie dowiadywałem w Intercarsie (potrzebuje poduszki pod stabilizator) to sprzedawca spojrzał w katalog i stwierdził że są dwie grubości stabilizatorów stosowanych do mojego modelu tylko że ja mam sedana a tu kolega pyta o avanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wprowadzac zamętu ale jak ja sie dowiadywałem w Intercarsie (potrzebuje poduszki pod stabilizator) to sprzedawca spojrzał w katalog i stwierdził że są dwie grubości stabilizatorów stosowanych do mojego modelu tylko że ja mam sedana a tu kolega pyta o avanta

powiedz sprzedawcy jakie masz zawieszenie :wink4: czy :

-1 ba ,

-1 be ,

-1 bv ,

Cieńsze stabilizatory były przy 1 ba zawieszeniu- taką informację mam z aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce wprowadzac zamętu ale jak ja sie dowiadywałem w Intercarsie (potrzebuje poduszki pod stabilizator) to sprzedawca spojrzał w katalog i stwierdził że są dwie grubości stabilizatorów stosowanych do mojego modelu tylko że ja mam sedana a tu kolega pyta o avanta

powiedz sprzedawcy jakie masz zawieszenie :wink4: czy :

-1 ba ,

-1 be ,

-1 bv ,

Cieńsze stabilizatory były przy 1 ba zawieszeniu- taką informację mam z aso.

haa...Artur to masz zle info :tongue4:

ja seryjnie mam 1ba, 2000r, tdi AJM i mam przod 29mm a tyl 17 :decayed: prawie jak RS :kox:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 17:47_________________________________________________no wg wlepy w bagazniku itd :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musial ktos zmieniac juz na grubsze albo zawias z 1 be na 1ba :gwizdanie: sprawdz sobie to w etce tez to sprawdzalem i sie potwierdzalo (przynajmniej w moim przypadku :mysli: ) :gwizdanie: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturzee... :wink4: specjalnie zmierzylem, bo wzialem najpierw mniejsza srednice do przodu i tylu a po przymierzeniu musialem wymienic na wieksze...a na pewno fabrycznie mialem 1ba :gwizdanie:

hmm... :mysli: mozno w "nimcowni, kierys cos grzeboł" a jestem ogolnie 3 wlascicielem.

Chociaz nie mozliwe, bo w niemczech miala te auto babka, ciotka od kumpla potem on i ja i nimomu nic nie wiadomo na ten temat a specjalnie dzis dzwonilem do kumpla :cool1:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 20:07_________________________________________________a wlepa na pewno...1BA (czorno na biołym) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze moj to byl...lub mial byc RS :polew:

a tak swoja droga, to jest teraz pretekst, aby inni zobaczyli jakie maja...moze tez maja prawie RS-y :decayed: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haa...znow madrzejszy :decayed:

jak bede krecil gwinta do gory na zime, to zdemontuje go i zobacze wagowo czy jest pelny czy pusty, bo i tak musze popuszczac wahacze, aby je ustawic do danej wysokosci auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem gumy u siebie, na poliuretany, przód mam 27mm a tył 15mm, 1BE, ale mam przedlifta a polifty mogą się różnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze nie ma sporej roznicy w dzialaniu jednego od drugiego, a nawet jesli, mozna wyjac stabilizator i go nieco wzmocnic spawajac jakas dodatkowa rurke tak, zeby nie wadzila potem przy montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...