Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

ale zapomniałeś dodać, że zawsze chciałem dobrze ;P :tongue4: :gwizdanie:

My tu o Ojro

i o knurze z mironowa... ekhm mironie z knurowa...

Ty Góralu w szpetnym kasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z łóżka ściagał

Coś mu robił ? Zasłużył ? :naughty: :naughty: :naughty:

a jakże ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

z łóżka ściagał

Coś mu robił ? Zasłużył ? :naughty: :naughty: :naughty:

nic...

fotka poglądowa...

_MG_4371.jpg

chlpaki juz spali a my z Łatkiem po kolędzie chodziliśmy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że się tak zapytam ;] Będzie ktoś miał miejsce pasażera wolne :notworthy: bo samemu ciągnąć audiole tyle klocków to nie uśmiecha mi się ;/ ale z kimś chętnie pojade ;p z Płońska jestem to mazowieckie mnie interesuje :rolleyes: może ktoś z Stolicy albo Grodziska Mazowieckiego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że się tak zapytam ;] Będzie ktoś miał miejsce pasażera wolne :notworthy: bo samemu ciągnąć audiole tyle klocków to nie uśmiecha mi się ;/ ale z kimś chętnie pojade ;p z Płońska jestem to mazowieckie mnie interesuje :rolleyes: może ktoś z Stolicy albo Grodziska Mazowieckiego :gwizdanie:

Zbyt wcześnie.

Przed Zlotem pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że się tak zapytam ;] Będzie ktoś miał miejsce pasażera wolne :notworthy: bo samemu ciągnąć audiole tyle klocków to nie uśmiecha mi się ;/ ale z kimś chętnie pojade ;p z Płońska jestem to mazowieckie mnie interesuje :rolleyes: może ktoś z Stolicy albo Grodziska Mazowieckiego :gwizdanie:

ja bedziie ciągnoł audiolą 750km :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że się tak zapytam ;] Będzie ktoś miał miejsce pasażera wolne :notworthy: bo samemu ciągnąć audiole tyle klocków to nie uśmiecha mi się ;/ ale z kimś chętnie pojade ;p z Płońska jestem to mazowieckie mnie interesuje :rolleyes: może ktoś z Stolicy albo Grodziska Mazowieckiego :gwizdanie:

ja jedno miejsce mam wolne , ale bedziesz musial podjechać do Grodziska , najwyzej zostawisz auto u mnie na parkingu pod blokiem , no i jest jeden warunek : na 99% bedziesz prowadził z BT :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zgadzasz sie na warunki ??? [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:31_________________________________________________BTW nie jechaliśmy czasem na letni razem od Sierpca ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiem czuł ze na moskala można liczyć ;p wszystko pasuje , Tylko hmm strach jechać tą esą ;p Polo to spoko :decayed: ale jak mi na tyle zaufasz ( albo bedziecie tak pijani :tongue4:) to na 90 % zgadzam się :hi: ( nie wiem czy pamiętasz ale jechaliśmy w jedną stronę na letni :kox: tak tak to te czarne audi 1.9 co ciągle wyprzedzałeś polówką z 4 na pokładzie :polew: jak on to robi :naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pamiętasz ale jechaliśmy w jedną stronę na letni

tak mi sie coś przypomniało dlatego napisałem wyżej :

BTW nie jechaliśmy czasem na letni razem od Sierpca ????

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tak tak to te czarne audi 1.9 co ciągle wyprzedzałeś polówką z 4 na pokładzie :polew: jak on to robi :naughty:)

z kazdego auta potrafie wyciągnąć maximum :polew: :polew: :polew: :polew: byś musiał zobaczyć co robie z cinkłaczento teściowej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a ja sie całą droge zastanawiałem dlaczego ten AWX nie jedzie :thumbdown::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że się tak zapytam ;] Będzie ktoś miał miejsce pasażera wolne :notworthy: bo samemu ciągnąć audiole tyle klocków to nie uśmiecha mi się ;/ ale z kimś chętnie pojade ;p z Płońska jestem to mazowieckie mnie interesuje :rolleyes: może ktoś z Stolicy albo Grodziska Mazowieckiego :gwizdanie:

ja jedno miejsce mam wolne , ale bedziesz musial podjechać do Grodziska , najwyzej zostawisz auto u mnie na parkingu pod blokiem , no i jest jeden warunek : na 99% bedziesz prowadził z BT :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zgadzasz sie na warunki ??? [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:31_________________________________________________BTW nie jechaliśmy czasem na letni razem od Sierpca ????

nie jeden miałby rozkmine czy chlać w BT czy wracać esą :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa jak kiedyś ten AWX pojechał to 10 punktów i 500 zł :tongue4: i mam taki "uraz z dzieciństwa" :naughty: to będziemy w kontakcie :hi:

Ta ja dzisiaj też tak pojechałem AWX alejami w stronę wawy że zdobyłem 10pkt. i 500zł :wallbash:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:57_________________________________________________

bedziesz musial podjechać do Grodziska , najwyzej zostawisz auto u mnie na parkingu pod blokiem , no i jest jeden warunek : na 99% bedziesz prowadził z BT :naughty

moskal mandaty i punkty bierzesz na siebie oczywiście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zapomniałeś dodać, że zawsze chciałem dobrze ;P :tongue4: :gwizdanie:

My tu o Ojro

i o knurze z mironowa... ekhm mironie z knurowa...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że na tym wyjeździe sie nie skończy :>

jesli przejdziesz pomyślnie test "długofalowy" :good:

Może troche jaśniej :> [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 12:09_________________________________________________

A teraz z innej beczki :decayed:

Jade pierwszy raz odkąd mam swoje :audi: (luty 2010 :tongue4:) i mam nadzieje że na tym wyjeździe sie nie skończy :>

to zależy czy jedziesz sam czy ze swoją starą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :decayed:

Nie ze starą nie ze starą tylko ze swoją laską w sensie dziewczyną :yeee::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że na tym wyjeździe sie nie skończy :>

jesli przejdziesz pomyślnie test "długofalowy" :good:

Może troche jaśniej :>

Tak patrzę na Twój profil i widzę, że jesteś ze ślunska :naughty: To powiem Ci, że jedynie Miron z Waszej ekipy przeszedł ten test i to na słabą trzy z minusem :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jo rzech ze slunska :tongue4: a Miron to Miron ja sie nie na jego temat nie wypowiadam :decayed: po pierwszo mało go znam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze starą nie ze starą tylko ze swoją laską w sensie dziewczyną :yeee::tongue4:

każdy musi popełnić ten błąd i raz zabrać na Zlot swoją dziewczynę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ze starą nie ze starą tylko ze swoją laską w sensie dziewczyną :yeee::tongue4:

każdy musi popełnić ten błąd i raz zabrać na Zlot swoją dziewczynę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Twierdzisz że kolejny raz nie pojedzie? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...