Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i moze czarny dach bedzie w polysku :)

to i felgi proponuje:whistling:

Nie jestem zwolennikiem czarnych lub ciemnych felg wiéc zostaja jakie sá - na jasnym dobrze widac ich wielkosc :)

Opublikowano

więc dach zostawiłbym tak jak jest....

Opublikowano

A ja bym obklejał, ale w połysk czarny, gdzies miałem podobną furke z czarnym dachem, jak znajde to wkleje

---------- Post added at 12:51 ---------- Previous post was at 12:47 ----------

Imagem016copy-3.jpg

---------- Post added at 12:55 ---------- Previous post was at 12:51 ----------

post-9163-1406905698,9406_thumb.jpg

Opublikowano
  • Autor

no jak będzie to w połysku, jutro jade sie dowiedzieć co i jak

Opublikowano

jednak zostaje ? kurde musze czesciej sie na to forum logowac bo widze dzieje sie dzieje :)

Opublikowano
  • Autor

zostaje... a może nie u mnie wszystko szybko sie zmienia może jakiś nowy pomysłsię znowu pojawi hehe :) jak ktoś dobrze poloży kase to mogę sprzedać :)

Opublikowano

super AVANT xD szacun :)

Opublikowano
  • Autor
to jaki motor teraz bedzie V8 ?? czy znow 2,7

Nie wiem na razie to już troche dużo włożyłem w to i zastanawiam sie czy dalej inwestować czy nie zostawic tak jak jest bo jeszcze na obszywanie srodka jestem umowiony :) a na tym zawieszeniu i felgach i tak za bardzo nie da sie zapiepszać bo wszędzie trzeba uważać :(

A poza tym myśle czy motoru nie kupić zamiast silnika do tego ... i oto taki mały dylemat:) :)

Opublikowano

Abdul podoba mi sie bardziej niz pierwsza wersja:naughty:

Opublikowano

zostaw jest kosa :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

no mnie też tylko że parę ładnych tysiaczków to kosztowało :(

---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:52 ----------

czekam jeszcze aż mi pomaluja drugi samochód i audiczka będzie miała wypychane błotniki na maxa żeby bardziej na koksie była :)

---------- Post added at 20:56 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

no i teraz pora na zabudowę bagażnika :) :) :)

Opublikowano
  • Autor

trochę wystaje bo nakleja sie go na stary, wykonanie na prawde spoko

Opublikowano

no teraz leży jak należy :banan:

Opublikowano
  • Autor

no teraz leży jak należy :banan:

No tylko do póki nie poszerze nadkoli to muszę trochę podnieść bo nie da rady jeździć:(

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

No właśnie... jak Ci sie jeździ po zawierciańskich bezdrożach ?

Wpadaj jutro na spota.

---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

No właśnie... jak Ci sie jeździ po zawierciańskich bezdrożach ?

Wpadaj jutro na spota.

Opublikowano

Ile % masz przyciemnione szyby i jak z widocznością??

Opublikowano

Na żywo robi wrażenie.

Koło i gleba robi robotę.

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Na żywo robi wrażenie.

Koło i gleba robi robotę.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.