Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

A może te boczne kierunkowskazy też można rozkleić i pomalować w czarny mat wnętrza ? Bo te co widziałem na allegro albo nie pasują albo :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może te boczne kierunkowskazy też można rozkleić i pomalować w czarny mat wnętrza ?

nie rozkleisz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup listwy S4 trochę kosztują ale watro :wink4: dokładkę przednią s-line też można znaleźć w rozsądnej cenie, ale chwile trzeba poszukać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc ramka grilla idzie w czarny mat :cool1:

Teraz zastanawiam się nad wywaleniem kata, czy ta plecionka wygląda jeszcze na przydatną do użytku bo wydaje mi się że trochę przepuszcza :thumbdown:

DSCF0023_hnnpnha.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc ramka grilla idzie w czarny mat :cool1:

Teraz zastanawiam się nad wywaleniem kata, czy ta plecionka wygląda jeszcze na przydatną do użytku bo wydaje mi się że trochę przepuszcza :thumbdown:

DSCF0023_hnnpnha.JPG

czy ktoś może pamięta jaką średnice mają oryginalne rurki w wydechu

DSCF0015_hnnpnrs.JPG

plecionka ma delikatną sadze..ale może to być wina oleju - a tak to wygląda na dobry..jak jest kasa to wymieniaj :) a kata wywal :D (sprzedasza kata i za to kupisz sobie plecionkę i zapłacisz za robotę) i od razu auto zacznie szybciej się wkręcać na obroty :tongue4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________ps..nie chcesz wymienić grilla na ten od s4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik wywalaj kata i nawet sie nie zastanawiaj...tak jak adamooo pisze, auto troszke ozyje no i swit turbiny za autem bezcenne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc ramka grilla idzie w czarny mat :cool1:

Teraz zastanawiam się nad wywaleniem kata, czy ta plecionka wygląda jeszcze na przydatną do użytku bo wydaje mi się że trochę przepuszcza :thumbdown:

DSCF0023_hnnpnha.JPG

czy ktoś może pamięta jaką średnice mają oryginalne rurki w wydechu

DSCF0015_hnnpnrs.JPG

plecionka ma delikatną sadze..ale może to być wina oleju - a tak to wygląda na dobry..jak jest kasa to wymieniaj :) a kata wywal :D (sprzedasza kata i za to kupisz sobie plecionkę i zapłacisz za robotę) i od razu auto zacznie szybciej się wkręcać na obroty :tongue4:[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 22:17_________________________________________________ps..nie chcesz wymienić grilla na ten od s4 ?

No to kat idzie na out :) chyba kupię tą strumiennice od kolegi gruchot-a.

A co do grilla to może masz takowy ?[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 15:43_________________________________________________

Dominik wywalaj kata i nawet sie nie zastanawiaj...tak jak adamooo pisze, auto troszke ozyje no i swit turbiny za autem bezcenne :good:

Ok i tak będzie, kolega mówił że nawet na spalaniu odczuje różnicę bo już nie trzeba będzie tak kręcić, ale po Twojej wizycie w Wawie na strojeniu to raczej spalanie przestało się liczyć bo uśmiech bezcenny :good:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 15:45_________________________________________________Koledzy trafiła mi się okazja sprzedać katalizator razem z plecionką za 250 zł jak myślicie to jest dobra cena żeby sprzedać kata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak adamo zapytuje to w swojej graciarni znajdzie :) Czego on nie ma w tej graciarni :) :)

Co do KATA lepiej rozejrzyj sie jeszcze niewiem jakiej jest on wielkości , z tego co pamiętam znajomy z seata 1.9TDI 110km sprzedał za nieco wiecej na alledrogo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej ciąć zderzak, chodzi mi o cięcie od krawędzi oraz cięcie otworów. Może macie jakieś narzędzia godne polecenia bo ja jakoś nie mam pomysłów na to. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej ciąć zderzak, chodzi mi o cięcie od krawędzi oraz cięcie otworów. Może macie jakieś narzędzia godne polecenia bo ja jakoś nie mam pomysłów na to. :gwizdanie:

a Góral przecież dobrze rzeźbi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej ciąć zderzak, chodzi mi o cięcie od krawędzi oraz cięcie otworów. Może macie jakieś narzędzia godne polecenia bo ja jakoś nie mam pomysłów na to. :gwizdanie:

a Góral przecież dobrze rzeźbi....

Grubsza robota się szykuje i nie na miejscu raczej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej ciąć zderzak, chodzi mi o cięcie od krawędzi oraz cięcie otworów. Może macie jakieś narzędzia godne polecenia bo ja jakoś nie mam pomysłów na to. :gwizdanie:

a Góral przecież dobrze rzeźbi....

Grubsza robota się szykuje i nie na miejscu raczej :wink4:

hehehehheee :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 czerwca 2011

Z modów zewnętrznych:

- dokładki w kolor nadwozia (progi, dokładka tył, dokładka przód, ramki halogenów)

- zamontowana dokładka z modelu B7 (czarna perła)

- listwy drzwiowe pomalowane (czarna perła)

- ramki grilla czarny półmat

- listwa bagażnika czarny półmat

- katalizator out :good:

- zmiana żarówek HID 5000 :)

- montaż parktronika przód

Z modów wewnętrznych:

- moduł Bluetooth wersja D ale z moim concertem 3 działa świetnie

- grzane fotele

- wzmacniacz bose zamontowany (wielka różnica w graniu :good:)

- podłokietnik i rączka ręcznego obszyta w czarnej skórze

013rfp.jpg

011kmi.jpg

012khl.jpg

014xzc.jpg

A tutaj zdjęcia nowych żarówek HID 5000:

015qi.jpg

016pc.jpg

Zostały jeszcze 4 mody:

- sprężyny s-line już czekają na montaż

- przyciemnianie szybek

- zmiana felg

- montaż spryskiwaczy reflektorów

_________________________________________________

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że brak sprysków w zderzaczku :confused4:

zmienisz zawias & felgi i będzie miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że brak sprysków w zderzaczku :confused4:

zmienisz zawias & felgi i będzie miodzio

Spryski też już są w drodze może w przyszłym tygodniu uda się zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że brak sprysków w zderzaczku :confused4:

zmienisz zawias & felgi i będzie miodzio

Spryski też już są w drodze może w przyszłym tygodniu uda się zamontować.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...