Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja raczej bede ;)[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 16:25_________________________________________________postaram sie wziac ze soba S3 i Omege 3.2 Imrscher

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie niestety nie będzie bo jadę do Poznania i raczej nie wrócę do 18.

Opublikowano

Będę :)

Opublikowano

ja tez bede :good:

Opublikowano

koledzy taka prosba. Moglby ktos jutro wziac odpowiedni sprzet zeby mozna bylo przestawic FIS z niemieckiego na anglika? Oraz zeby mozna bylo sprawdzic czy moj buzzer sie spalił czy tez mam mikrostyk w drzwiach walniety?? Browar sie znajdzie :D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

gadaj z malinem w sprawie tych rzeczy bo on ma VAG`a ;) [br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 18:06_________________________________________________aaaa i on duzo pije wiec pewnie z 10 browarow bedzie sie musialo znalezc :tongue4:

Opublikowano

no pany tym razem mnie nie będzie jutro sorki tak wyszło :no: :no: :no::hi: ale za tydzien będę na bank z nowym zderzakiem bo jestem w trakcie rezania go :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 18:27_________________________________________________oj topor za bukowine należy sie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :foch:

Opublikowano

Ok napisałem do Malina ale cisza jak na pustyni... Ktos wie czy jutro on bedzie??

Ok sprawa wyjasniona.

Opublikowano

Ja jutro jestem tylko furki mi sie nie chce czyscic

Opublikowano

bawcie się dobrze ja dzisiaj odpadam :confused4: - do rodziców w końcu musze pojechać bo wnuczka dawno nie widzieli :kwasny:

Opublikowano

zaraz wyjeżdżam :P:good:

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje ze troche nas bedzie ;p

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 17:09_________________________________________________86c3b24d56f39171m.jpg <-- roznica miedzy 16" a 19" :D[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 17:11_________________________________________________dopra spadam... bo moze jeszcze pojade go oplukac z soli przed spotem ( nie mylic z pojeciem umyc )

Opublikowano

Pewnie teraz powoli kończycie spocik

Opublikowano

witam audi maniaków jaka frekwencja dzisiaj :hi: :hi:

Opublikowano

a dzisiaj bylo calkiem zacnie:D do klubu dolaczyly 3 A4 i 2 80-ki;)

razem chyba 13 aut jezeli sie nie myle..

Opublikowano

mnie sie chyba podoba:D

Opublikowano

stary dla mnie oki bierz je :good: :good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 21:13_________________________________________________pany zamawiam dzisiaj zawias -35mm i będzie oki,jeszcze tylko fele :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

Witam, koledzy kto w zielonce może zrobić mi logi? Możecie kogoś polecić? Coś się niedobrego zaczyna dziać się z moim maleństwem :kwasny:

Opublikowano

jak wpadniesz na zlot to damy Ci namiary na najlepszych mechanikow:D hahah

nie no zart... u nas kolega Malin ma Vaga i moze CI podpiac samochod. A jesli cos powaznego to jedz do chlopakow z Auto-Brum, specjalizyja sie tylko w Audi. (ul. wiejska)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.