Spocik Lubuski :)

Nowak_zg

blues... juz nie pale mentoli:D teraz MRL frost blue:D wiec mysle ze nie byloby zle:d

• Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jechałeś za mną w Żarach długi czas a potem poszedłeś na lewy pas i odbiłeś w lewo?

nie wiem, mijałem się z Tobą w drodze do Żagania, wiem tylko dlatego że zobaczyłem Twoje światła przednie i antenę CB a później to nie wiem, nie zwracałem uwagi w żarach

Karol nie kuś mnie bo chce jechać na Blues Nad Bobrem na 3 dni i nie chcę już denerwować drugiej połówki.

cześć koledzy i koleżanki mam pytanie w polsce bede dopiero 29 sierpnia czy możliwy by był wtedy spocik :P czekam na info pozdrawiam wszystkich :)

moze byc .... [br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 15:17_________________________________________________kwestia ugadania sie ;)

dziś kilka razy widziałem u nas na mieście ładną czerwona rs4 b5 na tablicach zjazdowych :decayed: może jakiś nowy klubowicz przybędzie? :kox:

a to nie byl przypadkiem kombiak na FNW .... ?

jesli tak to jest po prostu zwykly diesel z dwoma zderzakami z rs`a ... bez poszerzen

a to nie byl przypadkiem kombiak na FNW .... ?

Hehe Nowak_zg to Ty chcesz mnie obrazić? :tongue4: Najprawdziwsze rs4 b5

mialem auto mialem u mechanika dalem paprochowi drug musial poprawiac ..[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 15:26_________________________________________________mialem autko u mechnika musial robic poprawki po innym paprochu