Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam nadzieje ze jutro bedzie dobra ekipa ;)[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 04:44_________________________________________________w sumie to dzis ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, s3, topor, moj nowy koles tez ma audi a4 bedziemy

[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 15:03_________________________________________________a balot ? malin ? smieszny ? wiesiek ? audiiia4 ? bigkaban ? hary_ns? krotki ? dziuniek ? wentyl ? duffy ? mucha1 ?

itd... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja "niestety" wkraczam na nowa droge zycia i teraz kazdy grosz jaki zdobede, ukradne, zarobie, znajde czy wygram inwestuje w przyszlosc.. wiecie obraczki, muzyka pierdoly i niestety taki dojazd do zg to zawsze 50 zl na wache trzeba dac// takze przykro mi ale chyba zrozumiecie...:):):):)<piwo>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny ciaglego startowania aut:) -ogolnie za***iście. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: ale cisza :hi: no to ciekawie na spocie było 2 godziny startu , troszkę by trzeba było zalać żeby poszaleć :) i mój nowy problem rano i wieczorem jak już jest trochę chłodniej samochód normalnie odpala za 1 razem , jadę do pracy zostawiam go na parkingu... wychodzę , stał na słońcu , jest nagrzany i nie ma bata przekręcam kluczyk i cisza można kręcić i kręcić i nic aż do któregoś razu (ponad 30) w końcu odpala . Wiem że śmiesznie to wygląda ale jak było chłodniej albo stał w cieniu to wszystko było normalnie a jak na słońcu to już nie koniecznie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...