Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

to ja może coś jednak zaproponuję , co powiecie na 09.12.2007 w Zielonej Górze, ciekaw jestem jaka jest ta prosta koło makro , a później :drunk: coś bezalkoholowego .

ps. ciekaw jestem ile ja mam do Opola :>

Panowie jadą nam na ambit :embarrassed:

musimy się zmobilizować, termin zaproponowany przez Tomigsi jest OK... godziny może popołudniowe... i sprawa załatwiona ... :rolleyes:

Tylko gdzie jest to makro? :confused4:

makro masz przy wylocie na Poznan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i coś się dzieje, widzę że wątek pomału się rozkręca :oklaski: spota zrobimy w godz popołudniowych , tak żeby jeszcze było jasno, bo po ciemku to trochę lipa , około 15.00 godz, będzie gitesio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam cos do odebrania w Zielonej Gorze - ktos dalby rade?? Zalezy mi na czasie, jak rowniez chociaz ogolnym ogladnieciu przesylki - zawsze to wieksza pewnosc zakupu. Bylbym zobowiazany, jakby sie jakis ochotnik znalazl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreska Makro 09.12.2007r godzina 15:00

Makro jest jak sie wyjezdza z zg na chynow i za rondem w prawo lub na sulechow i zaraz w lewo

mozemy sie umowic na mc donaldzie jak cos ja poprowadze na makro ;) bo kreska tamta nie jest mi obca ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to na MCdonald 15.00, +- 15min dla spóźnialskich ,

reszta chętnych też niech potwierdzi przyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymac panowie :th:

W wekend odbył sie spot w Swidnicy gdzie zostało zaproszone Opole ....Oczywiscie skorzystalismy z zaproszenia i powiem wam jak wczesniej chlopaki nie mogli sie zebrac tak w niedziele zaskoczyli wszystkich !!!

Bylo 11 autek ,wiekszosc nowicjusze smiechu co niemiara bardzo przyjazne spotkanie nowe znajomosci i oto w tym wszystkim chodzi.

Fotki można zobaczyc w dziale spoty Swidnickie.

Porada- wezcie na spota jakies termosy z kawą i herbatą i kubki- tworzy sie fajny rodzinny klimacik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymac panowie :th:

W wekend odbył sie spot w Swidnicy gdzie zostało zaproszone Opole ....Oczywiscie skorzystalismy z zaproszenia i powiem wam jak wczesniej chlopaki nie mogli sie zebrac tak w niedziele zaskoczyli wszystkich !!!

Bylo 11 autek ,wiekszosc nowicjusze smiechu co niemiara bardzo przyjazne spotkanie nowe znajomosci i oto w tym wszystkim chodzi.

Fotki można zobaczyc w dziale spoty Swidnickie.

Porada- wezcie na spota jakies termosy z kawą i herbatą i kubki- tworzy sie fajny rodzinny klimacik.

:gwizdanie: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos bedzie akurat przejazdem ?

bo narazie deklaruja sie wlacznie ze mna 3 osoby

moze ktos wiecej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre i te te 3 osoby, poza tympowysylaj na PW osobne zaproszenia do ludzi z okolic, podajac dokladny termin i godzine spotu. Mysmy sie zszokowali bo Cayenne mowil ze nie bedzie wiele autek, a tymczasem bylo ich 11 sztuk-cudna niespodzianka :dance:

3-mamy kciuki za I-szego lubuskiego spota :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos bedzie akurat przejazdem ?

bo narazie deklaruja sie wlacznie ze mna 3 osoby

moze ktos wiecej ?

Bardzo bym chciał być... :confused4: tym bardziej, że obiecałem przywieźć VAGa :embarrassed: ale chyba nie wyda mój plan... :embarrassed:

po pierwsze kłopocik z :audi: a po drugie praca... :(

no ale do niedzieli jeszcze troszeczkę czasu może coś zakombinuję... :chytry:

Trzymam kciuki za udany Spocik Lubooski... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o vag-a to mogę wziąć jak ktoś ma jakiś problem , trochę już się znam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem nowicjuszem i właśnie pisze mój drugi post ale chętnie wpadł bym na tego spota.

Mogę zadeklarować ze na 99,9% będę.

Ps. Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś wziąłby ze sobą VAG-a bo mam kilka problemów, wystarczy sam kabel bo laptoka mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez sie chetnie podepne pod vaga ;D i zobacze co tam (nie)wyjdzie ...

09.12.2007r godzina 15:00 parking mc donald i potem jedziemy na kreske na macro ( dla tych ktorzy beda szukac to przypomenienie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może byście sie spotkali tak poprostu żeby sie poznać , zaprzyjażnić bo to nie samochody są to najważniejsze tylko ludzie i to co sobą reprezentują !

Dajcie sobie spokój z jakimiś kreskami bo tylko odstraszacie tych co chcieliby przyjechac a poprostu nie lubią takich atrakcji jak kreska jak sie poznacie lepiej to bedziecie sie skreślac !

Puniek - piszesz drugiego posta na forum - pierwszy to przywitanie a w drugim chcesz już sobie Vag`a załatwić. Słyszałeś o czyms takim jak bezinteresowność....

Poprostu jedź stary na spota i baw sie dobrze a jak bedą vagować to i tobie zvażą.....( mi sie poducha świeci odkąd kupiłem moje kochane A4 i nie obchodzi mnie to spocik to nie wizyta w servisie)

Nie bierzcie sobie tego do serca co pisze ale myśle ze jak przemyślicie to wnioski będą podobne.

Jak ja wracam ze spotu to policzki mnie bolą od śmiechu i już nie mogę doczekać sie następnego....czego i Wam życzę !!!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...