Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT


simi49

Rekomendowane odpowiedzi

podaj numer VIN a ktoś tutaj na forum sprawdza co sie kryje pod nim :) i się dowiesz co i jak

no tak... ale w kodach jest roroznienie na zew i wew pakiet ? ;)

mi sie wydaje, ze jest tylko info o pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj numer VIN a ktoś tutaj na forum sprawdza co sie kryje pod nim :) i się dowiesz co i jak

no tak... ale w kodach jest roroznienie na zew i wew pakiet ? ;)

mi sie wydaje, ze jest tylko info o pakiecie.

w B7 dochodził dodatkowy kod chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko widziałem w walentynki w cuprum arena na parkingu;) całkiem niezle sie prezenci:d

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No

autko widziałem w walentynki w cuprum arena na parkingu;) całkiem niezle sie prezenci:d

:)

Bardzo dziękuje za miłe słowo, żałuje tylko że nie mogłem zobaczyć twojego bo wygląda na prawdziwą perełkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze bedzie okazja zeby pogadac i obadac auta:) mieszkamy niedaleko wiec loox:D zapaszam w niedziele na spot lubuski ogolnie;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć jak wpływa program ABT (właśnie te parametry: 252KM i 505Nm) na żywotność silnika? Właśnie zamierzam takiego wciągnąć i się zastanawiam co może mnie czekać... Doszły mnie słuchy, że ABT zaleca wymianę oleju w skrzyni biegów co 60 000 km.

Wiem, że jest możliwość wgrania fabrycznego oprogramowania (info z Jeltronic).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo lepiej dla swojego silnika zrobisz, jak pojedziesz do tunera (np. ecu-project.pl), ktory taki gotowy soft jaki wgrywa ABT dostroi pod Twoje auto... ksoztowac bedzie tez pewnie mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam pojechać do tunera Jetronic we Wrocławiu na hamownię (300 pln za odczyt) i sprawdzić czy faktycznie jest tak opisane jak na stronie ABT: 252KM i 505Nm.

Uważasz, że ABT źle dobiera moce i Nm do aut? Wydawało mi się, że jednak ABT to pożądna firma i nie ma się co obawiać ich przeróbek.

Ciekawe jest to, że w elsie opisany jest, że ABT zrobiło tunning- oznacza to, że było ta fabrycznie zrobione lub u któregoś z dealerów Audi? Co z gwarancją/kulanzem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam pojechać do tunera Jetronic we Wrocławiu na hamownię (300 pln za odczyt) i sprawdzić czy faktycznie jest tak opisane jak na stronie ABT: 252KM i 505Nm.

Uważasz, że ABT źle dobiera moce i Nm do aut? Wydawało mi się, że jednak ABT to pożądna firma i nie ma się co obawiać ich przeróbek.

Ciekawe jest to, że w elsie opisany jest, że ABT zrobiło tunning- oznacza to, że było ta fabrycznie zrobione lub u któregoś z dealerów Audi? Co z gwarancją/kulanzem?

Bobik ogarnie auto jak trzeba..... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz strojenie pod twoje auto, pod twój egzemplarz a nie gotowca uniwersalnego, jest to zdrowsze bo ustawienai są dostosowywane do stanu twojego silnika.

Wydaje się rozsądne. Od właściciela wiem, że zakładał czipa w ASO w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdemu musi się podobać kolego ważne że mi pasuję ale przy okazji oblukałem twojego DTM i muszę powiedzieć że to raczej ty powinieneś zmienić dużo rzeczy zrobiłeś z pięknej wersji jaką jest DTM maksymalną wieś ogólnie mam wrażenie jak byś dopiero co przesiadł się z golfa 2 i zabrałeś ze sobą gadżety do audi :wallbash: życzę udanych modów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...