Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Petycja - zabójstwo husky


Blondi89

Rekomendowane odpowiedzi

W miejscowości Lipnica Mała trzech mężczyzn zabiło psa rasy Husky poprzez przywiązanie go liną holowniczą do samochodu i ciągniecie go do momentu, aż zwierzęciu odpadła głowa ;(. Wideorelacja:

http://clips.interia.pl/stm/play.html?attId=4813827&type=V&ref=interwencja#

Najchętniej to bym takim ****** wszystkie części "PIŁY" odstawiła...

Maksymalna kara, jaka ich czeka to 2 lata więzienia. Jednakże w Polsce, w niemalże wszystkich przypadkach okrucieństwa wobec zwierząt, kończy się na wyroku w zawieszeniu. Nie możemy się na to zgodzić!

Potrzebujemy jak największej liczby podpisów pod petycją:

http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66

Hasło podajemy takie, które będziemy używać na tej stronie czyli petycje on-line , nie podajemy hasła do konta email !!!

WAŻNE !!! Przy podpisywaniu nie przechodzimy do osobnej zakładki "rejestracje" tylko wypełniamy pola pod petycją - jest to równorzędne z rejestracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być naprawdę poj banym żeby coś takiego zrobić psu. Jestem jak najbardziej za petycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć wiele nerwów do tej rasy psa tak naprawdę :confused4: ja zrobiłem mu zagrodę i biega tylko po niej, ten pies non stop chce uciekać i nie wraca po dwa dni

ale zdecydowałem się, więc karmię trzymam w końcu jestem za niego odpowiedzialny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło też ode mnie, co do rasy też miałem huskiego, przed wyjazdem za granicę, jest to może nie łatwa rasa, ale wszystko zależy od właściciela i kwestii tresury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyją takie pojeby na świecie :wallbash:

uważam że w Polsce powinna być kara śmierci, zabiłeś, giniesz

inaczej tego nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dożywocie dla skur synów:good:. To są bestie nie ludzie :angry:. Alkohol to żadne usprawiedliwienie dla nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za sku...syny sam mam haskiego :wallbash: teraz ich tak samo :good: petycja poszła :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej słuchajcie tamta petycja jest o sprawiedliwe rozpatrzenie sprawy więc lipa...Moim zdaniem to tu trzeba się wpisywać żeby dostali max karę

http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...