Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

Masakryczna ta Twoja furmana Ross :kox: mój cel na przyszłość :slina:

nie tylko twoj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech Milltek cat-back non-Resonated juz jest.

W poniedzialek montaz...

milltekb8s4exhaust.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:kox: :kox: :kox: tak będzie:

planujesz jakiś program :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden ze znawców tematu powiedział, że programu sensu-stricte do S4 nie ma, są tylko BOXy

Szkoda :( czyli na tą chwilę przybędzie tyle ile dodatkowo wydech wydmucha :mysli:

Tak czy siak ile by nie dał to doznania dźwiękowe będą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden ze znawców tematu powiedział, że programu sensu-stricte do S4 nie ma, są tylko BOXy

A ja wiem kto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet gdyby był soft to bankowa utrata gwarancji na jednostkę napędową. :kwasny:

Kwestia gdzie by robił. Aso Auto Premium w Poznaniu robi softy bez utraty gwarancji. Mam na myśli standardowe jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie byłbym tego taki pewien czy jeszcze robią...zapytaj...zmenił się system w Audi..obawiam się że tuning w ramach gwarancji to na razie fikcja.

Maja przedstawiciela u nas, od czasu do czasu wystawiają auta po galeriach.

Znajomy z nim ostatnio rozmawiał i twierdził, że nie ma problemu, no chyba że gościu nie mówił całej prawdy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczaja auto do kompa w serwisie ktory jest polaczony z netem i w nowych autach wykrywa momentalnie ze jest soft.I gwarancja...papa..nawet znajomosci w ASO nie pomoga bo oni finalnie pod tym Vinem nic juz na gwarancji zamowic nie mogą...i nic zrobić nie mogą...

Niestety slyszałem juz to od dwóch osób.Jesli jeszcze ten temat tuningu na gwarancji się nie skonczył to niebawem będzie the end.

Nawet gadaliśmy z Patrykiem na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie zaluje ze to przeczytalem :(

U mnie narazie 2 wizyty w ASO po programie, jeden dokladny przeglad i przedluzenie gwarancji na kolejne 2 lata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlaczaja auto do kompa w serwisie ktory jest polaczony z netem i w nowych autach wykrywa momentalnie ze jest soft.I gwarancja...papa..nawet znajomosci w ASO nie pomoga bo oni finalnie pod tym Vinem nic juz na gwarancji zamowic nie mogą...i nic zrobić nie mogą...

Niestety slyszałem juz to od dwóch osób.Jesli jeszcze ten temat tuningu na gwarancji się nie skonczył to niebawem będzie the end.

Nawet gadaliśmy z Patrykiem na ten temat.

Ja to wiem, z naszym aso współpracuję od 8 lat i robimy u nich audi i VW w sumie już ponad 10 samochodów, więc można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy.

Tak sprawdzali dla funu w Szczecinie moje A4 jak się upierałem, że nie był robiony żaden program.

Jest test chiptuning i VAS to bez problemu wykrywa. Auto było na podnośniku i był to test dynamiczny.

Wyjątkiem było Auto Premium w Poznaniu, ryzyko gwarancji brali na siebie.

Ktoś tu na forum robił nawet u nich program w ten sposób.

Tak czy siak, nie omieszkam podpytać przy okazji czy coś się zmieniło u nich w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko gwarancji na siebie to po prostu nic innego jak wykupione przez nich ubezpieczenie(dziala na tej samej zasadzie jak przedluzenie gwarancji w Polsce)

Dla mnie to lipa bo jak ci się zepsuje auto na trasie,w innym kraju ,innym miescie to jest po ptokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosi wydech juz wsadził i czarna fele ale nie ma czasu tu zagladac bo nie moze sie nacieszyc dzwiekiem wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...