Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Brazowy Avant 2.0TFSI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety nie udało mi sie doprosić odblokowanie poprzedniego wątku mimo kilku PW, wiec zakładam nowy :)

Najpierw krotki opis:

Z wyposażenia dodatkowego:

-dach panoramiczny,

-ciemne szyby tyl,

-bagażnik z szynami,

-środek aluminium hologram,

-parking sys. plus,

-tempomat,

-alcantara sport z fotelami sportowymi,

-klima 3-strefowa,

-podłokietnik,

-czujnik zmierzchu i deszczu,

-światła LED,

-komp. z kolorowym wysw,

-MMI Navi. Plus (HDD)

-bluetooth

-AMI

-nagłośnienie AudiSoundSystem

-wielofunkcyjna skórzana kierownica sportowa

-no i na koniec najbardziej wkur..ajace co może być czyli kratownica z tylu - tak bez sensu sprawy jeszcze w życiu nie widzialem ....no ale plus ze na firmę czyli realnie 30% tańszy samochód :gwizdanie: i benzynka w koszty a jak wszyscy wiemy coraz droższe są nasze stacje

natomiast z elementów jakie bym chciał zmienić:

- koniecznie felgi - standardowo dali tylko 16" :kwasny:

- być może jakiś program - ale obawiam sie trochę o serwis i gwarancje :kwasny: chociaż co nieco juz sie oczytalem i raczej pewna sprawa

- wlaśnie jestem w trakcie rozważań nad jakimś fajnym bagażnikiem na dach i dodatkowo boxe'em - czekam na jakieś propozycje - jak na razie zastanawiam sie nad jednym - THULE SPIRIT

Odnośnie jazdy bo juz przez te ponad 3 mc-e trochę przejechałem i sie jeździ niebiańsko :>, w porównaniu z wymienionym na b8 passatem i aktualnie jeszcze jeżdżonym a3

fotki telefonem - postaram sie niedługo wrzucić jakieś konkretniejsze :decayed:

img0536g.jpg

img0537c.jpg

img0538z.jpg

img0539v.jpg

img0540n.jpg

img0541gi.jpg

img0546w.jpg

img0547p.jpg

img0548tt.jpg

Opublikowano

podoba i sie ten kolor :good:

Opublikowano

szkoda tylko, że fotki troszkę cienki :confused4: był by lepszy efekt do oglądania ale furka :good: :good: :good:

Opublikowano

kolor super :good:

Opublikowano

jakie masz spalanie w miescie i w trasie :decayed:

Opublikowano

graty zakupu :good: szkoda że fotki kiepskiej jakości :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo ciekawy kolor :oklaski:Zycze Tobie bezawaryjnej jazdy :)

Opublikowano

no w końcu się pochwaliłeś :decayed: piękna i kolor bardzo ciekawy :kox:

Opublikowano

A jak zniosłeś ataki zimy z FWD? Zadowolony?

Opublikowano
  • Autor

dzieki wszystkim :)

odnosnie spalania to calkiem spoko,

na trasie ktora dosc czesto jezdze czyli okolo 150-200km wychodzi mi od 7,5 do 8,5 (przy jezdzie nie jakiejs takiej super eko tylko dosc czesto mocne przyspieszenie i predkosc okolo 140-160)

w miescie to zalezy ale wychodzi od 8,5 do 10,5 - w zaleznosci od korkow i od tego czy czesto gazuje go :decayed:

atak zimy calkiem spoko, :mysli: spodziewalem sie ze bedzie gorzej, jedyne co to brakuje 4x4 w glebokim sniegu jak gdzies do rodzicow na wies sie jedzie, a tak poza tym wogole nie zaluje ze nie doplacilem do 4x4 - i tak droga furka :decayed:

Opublikowano

ciekawy kolor, spalanie poza zasięgiem mojej b7, albo inaczej odbieramy grube przyspieszanie przyspieszanie :evil:

generalnie b8 jest naprawde udaną konstrukcją, chyba pod każdym względem, oprócz wyglądu avant :wink4:

oczywiście co kto lubi :>

Q w kopnym śniegu to luksus, w szybkiej jeździe w cieżkich warunkach konieczność.. :decayed:

Opublikowano

A jak skrzynia pracuje? Gładko biegi wchodzą?

Opublikowano

Gratulacje furka fajna no i silniczek :good:

Opublikowano

Również się przyłączam do gratulacji,ładny kolorek.Felgi wstawisz większe i będzie gitara :good:

Opublikowano

no stary

śliczna, nie ma co

jeszcze tylko teraz kup se jakąś cyfrówkę z MM za 3 stówy i jakieś fotki lepsze wrzuć :polew: :polew: :polew:

no i na spota, panie kolego, pochwalić się, co oblookamy temat z bliska :)

Opublikowano

No no, czekamy na te fotki, co by ten kolor oblukać bo z opisu to fajny,a le jak na żywo wygląda ? No a z odliczeniem paliwa to czy czasem się właśnie nam nie skończyło z nowym rokiem :)

Opublikowano

właśnie się skończyło i tylko od auta powyżej 3,5tony można odliczyć vat od paliwa;(

Niestety :confused4:

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie z tym vatem to niezle jaja sa u nas, no ale od samochodu udalo sie odliczyc, a ostatnio gdzies czytalem ze to ma byc okres przejsciowy 2 lata wiec sa duze szanse ze od 2013 znowu bedzie mozna odliczyc :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.