Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] a4 tuning


BRZEZIN

Rekomendowane odpowiedzi

a jaki koszt takiego zestawu..turbo AWX + FMIC ..???? :naughty:

:szukaj: turbo zależy jak trafisz i jak szukasz , chyba , że kupisz nówke :gwizdanie: ale od hmmm 600 do chyba 2 kafli za nówke :wink4:

przy FMICu jest mega rozstrzał cenowy , bo możesz sobie piec pochytać za darmo i rurki sam pospawać i masz za pare złotych , ale też możesz kupić nówki i koszt wtedy jest w granicach 800-1000 :wink4:

ale zajrzyj do działu modyfikacje i wszystko będziesz wiedział :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sprawie oklejania felg....

wycielem kawalek foli odpowiadajacy wymiarom felgi....

wymylem i odtluscilem felgi...

przykleilem folie na cala felge....

pod wplywem cieplego powietsza folia sie poddaje(suszarka do wl...)

i oklejalem ramie po ramieniu..,,,,

a nie malowalem od razu bo chcialem sprawdzic jak autko sie bedzie prezentowac na czarnych felach...

i wyglada zajebi.....

tak wiec te nowe felgi pomaluje na czrno ....a z tych sciagne folie i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena ciekawa... polowa rynkowej ceny mojego egzemplarza :polew:

kto patrzy na ceny przy takich modach? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto reza to wkłada kase, a kto oszczędza nigdy nie będzie miał ciekawej fury :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 01:59_________________________________________________a i dodam gdzie zaczyna sie pasja kończy sie ekonomia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto reza to wkłada kase, a kto oszczędza nigdy nie będzie miał ciekawej fury :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 01:59_________________________________________________a i dodam gdzie zaczyna sie pasja kończy sie ekonomia :kox:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze was... Gdybym zobaczyl a4 z bodykitem rs4 i diesla to bym wyj**al na plecy ze smiechu :wink4: A jezeli chodzi o rezanie to jestem tego samego zdania co Kowi :good:

Słodki to co powiesz na to :decayed:

http://forums.vwvortex.com/showthread.php?5141910-KuB-%B4s-HulK-!

Auto w tym setupie miało 1,9 pod macha, obecnie jak widać przygotowuje sie albo juz zrobił swap na AGB :wink4: na filmiku widac że to diesel był :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze was... Gdybym zobaczyl a4 z bodykitem rs4 i diesla to bym wyj**al na plecy ze smiechu :sick3: A jezeli chodzi o rezanie to jestem tego samego zdania co Kowi :good: Na temat gustow sie podobno nie dyskutuje wiec OT (kolejny w poscie) uwazam za zakonczony :tongue4:

ja raczej bylbym pełny podziwy ze ktos dobrze ogarnał temat ori poszerzen... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jezdzi diesli w body s4 :decayed: up kiedys :decayed: :decayed: ale ogarniaja tematy i ladnie wyglada :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi powiem ze autko za***iste :slina: Wnetrze kozak, naprawde kozak i cala reszta... Oprocz bodykitu :decayed: Moim zdaniem Audi nie po to wyprodukowalo kilka tys sztuk rs4 b5 o wyrozniajacym je z tlumu b5-tek wygladzie zeby ktos robil taka szopke jak ten koles. I to w sedanie :polew: Rs4 jest kultowym modelem dla prawdziwego pasjonata a to co ty pokazales jest dla mnie tego nedzna namiastka :thumbdown: Gosc ma pasje i szanuje go za to bo projekt naprawde odwazny i porzadnie wykonany. Mowie o charakterze i unikalnosci modelu rs4 ktorego nie mozna skopiowac i wsadzic do zwyklego A4. Dla mnie to profanacja rs4. :no4:

Moja wypowiedz tyczy sie rs a eska to inna bajka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...