Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] a4 tuning


BRZEZIN

Rekomendowane odpowiedzi

jak kogos interesuje to mam do oddania ale do A4 288/25mm

http://www.e-autosports.com/product_images/Brembo/subaru/brembo_sport_drilled.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kogos interesuje to mam do oddania ale do A4 288/25mm

http://www.e-autosports.com/product_images/Brembo/subaru/brembo_sport_drilled.jpg

ile taka przyjemność?? myślałem że tych brembo nie ma w takich małych rozmiarach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej cięzko jest dostac w duzych rozmiarach

w IC-ars-ie 1288zł/kpl

dam Ci 40 % znizki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znowu robicie OT!!! :evil:

ja dalej nie moge sie dowiedzieć co z malowaniem siatki :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie posty nie na temat , oraz głupie posty będą skutkowały przygarnięciem kropka. Jak się komuś auto nie podoba , to wystarczy , że napisze "nie podoba mi się" i tyle , a nie jedziecie po bandzie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takiego tuningu trzeba wyrosnąć, odpadnie mu... po zimie będzie wyglądało nędznie i na następny raz się nad tym zastanowi głębiej. Poszpera w sieci... popatrzy na inne autka. I albo stwierdzi, że tuning to nie jest tania sprawa i nie zrobi nic, albo pójdzie ku dobrej stronie mocy. :decayed:

W każdym bądź razie, powodzenia życzę właścicielowi! Autko ma potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Remik autko calkiem niezle sie prezentuje :good:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 15:19_________________________________________________za tarcze na przod dalem okolo 190zl za sztuke i 150zl za tyl .............sprawuja sie naprawde dobrze :good:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 15:23_________________________________________________z tego co tu wyczytalem ...to miles ta blach w aucie i czaszke na galce zmiany bieg...i inne chromowane pier.....

i nie umiesz sie i pozbyc....czyzby przywiazanie :mysli::wallbash:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 15:46_________________________________________________nie bede malowal siatki na srebrno......czarny matowy zostaje .....autko bedzie czrno-srebrne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee yyyy :decayed: najbardziej z tego auta podobaja mi sie fele :decayed::good: reszte pozostawiam bez komentarzu, twoje auto Tobie ma sie podobac :)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 15:54_________________________________________________oczywiscie te pierwsze nie obklejone albo te drugie :decayed: bo obklejone wygladaja... :przebiegly::sick3:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 15:56_________________________________________________ale wiesz co jeszcze cos z tego da sie zrobic :good: ja mam taki pomysl

1. zmien lampy na polifty(możesz zrobic im czarny srodek + xenio)

2. gril a'la RS4

3. progi a'la S4

4. jakis inny komin bo ten to troszke masakra :disgust:

5. tylne lampy depo dymione i juz bedzie ladniej :good:

bedzie troche inna niz wszystkie tak jak chcesz ale nie bedzie tak zalatywac TJUNUNG BY ALLEGRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co tu wyczytalem ...to miles ta blach w aucie i czaszke na galce zmiany bieg...i inne chromowane pier.....

i nie umiesz sie i pozbyc....czyzby przywiazanie :mysli::wallbash:

ok nie będę ci wchodził w droge bo o "tuningu" a4 wiesz wszystko.. szkoda tylko że tym w...

w takim razie czekamy kiedy będzie zaprezentowana w OPT :kox:

a tak szczerze.. to po pierwszym starciu z forum dalej nie widzisz że coś jest nie tak?[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 17:03_________________________________________________jedyne co mi się podobają to tarcze i szerokość felgi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze są mikroskopijne więc co z tego że nawiercane, jak i tak nie mają prawa hamować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie że nie oszczędziłem, tylko porostu nie ma możliwości żeby tak mała tarcza mogła hamować dlatego nie rozumiem wymiany na nawiercaną... Po co?

Żeby skuteczność poprawiła się z bardzo tragicznie słabej do tragicznie słabej?

Z tego auta jedynie co mi się ewentualnie podoba to felgi. A raczej podobały zanim kolega okjeił je jakimś papierem kolorowym.

Te nowe mi się w ogóle nie podobają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. tylne lampy depo dymione i juz bedzie ladniej

lepiej okleić folią lampy po drugim lifcie tak jak mam ja i bulczas , mamy sedany ale zasada jest ta sama :) wsteczny zostaje biały :)

eeee yyyy :decayed: najbardziej z tego auta podobaja mi sie fele :decayed::good: reszte pozostawiam bez komentarzu, twoje auto Tobie ma sie podobac :)[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 15:54_________________________________________________oczywiscie te pierwsze nie obklejone albo te drugie :decayed: bo obklejone wygladaja... :przebiegly::sick3:

i to są właśnie gusta i guściki :) mnie sie właśnie te czarne fele podobają , a te 18ki tak średnio :gwizdanie:

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 18:35_________________________________________________

tarcze są mikroskopijne więc co z tego że nawiercane, jak i tak nie mają prawa hamować...

jak ktoś ma tak zryty beret jak Ty w sprawie hamulców to i te co miał Nosb w A4 są małe :tongue4:

niedługo będziesz robił swapa silnika na mniejszy , żeby Ci większa pompa hamulcowa weszła :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze są mikroskopijne więc co z tego że nawiercane, jak i tak nie mają prawa hamować...

jak ktoś ma tak zryty beret jak Ty w sprawie hamulców to i te co miał Nosb w A4 są małe :tongue4:

niedługo będziesz robił swapa silnika na mniejszy , żeby Ci większa pompa hamulcowa weszła :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamUlce to podstawa w aucie nie chodzi tez o moc ale o Twoje bezpieczenstwo pojedziesz w trase bedziesz mial z 150 i nagle cos ci wyjedzie wtedy powiesz faktycznie moglem wlozyc wieksze hamUlce ponadto wspomniales ze chcesz zwiekszyc moc wiec pomysl o wiekszych tarczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...