Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] a4 tuning


BRZEZIN

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze usuneli coniektore komentarze :tongue4:

szkoda że masz mozliwośc pisania w tym watku :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze niektórych klubowiczów są żenujące obrażać kogoś o gust... :wallbash:

Gratki za fajny samochód, troche w niego pracy włożyłeś trzymaj tak dalej oby tylko Tobie sie podobał to najważniejsze !! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo po prostu nie trafiles z modyfikacjami w kolegow gust, i trzeba sie z tym liczyc na forum oddajac swoje auto do oceny.

a jezeli chodzi o zderzak to pewnie chodz Ci o zderzak z DYFUZOREM;p

zderzak z dyfuzorem od S4 do avanta mozna znalezc od 300-600zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widze ze koledzy sie na mnie uwzieli :notworthy:

ile bebzie kosztowal tylni zderzak z dyferencialem???

z dyfuzorem :good:

przedni zderzak ujdzie jeszcze ale te krecone progi troche zaburzaja linie, jakbys dal progi bardziej proste stonowane np. cos co mial Nosb i tylny zderzak z eSy, albo z wyprofilowana dokladka pod parktronic i spuscil fure na gwincie to bylby kozak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo widze ze koledzy sie na mnie uwzieli :notworthy:

ile bebzie kosztowal tylni zderzak z dyferencialem???

z dyfuzorem :facepalm:, samą dokłądkę idzie wyrwać za 50zł :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez jeszcze psiknij srebrnym tą siatkę w przednim i tylnym zderzaku, bedzie pasować do budy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze tylko ja zrobilem cos wiecej niz tylko zmiana swiatel na "po lifcie"

moje a4 nie wyglada jak wszystkie standardowe a4.... :>

i odnosze wrarzenie ze nie jeden hcial by zrobic cos takiego tylko po prostu sie boi negatywnych opinji

ale ja to mam w pupie ... :)

skąd ja to znam :kox:

autko malinka :oklaski: nie przejmuj się nimi to banda zazdrosnych mamisynków :good: dobrze wiemy że tak na prawdę to Ty masz rację więc myślę że dalej powinieneś iść w tym kierunku :naughty:

pokaż jeszcze wnętrze? masz jakieś fajne pokrowce czy dywaniki z blachy do pieczenia? :kox: może gałka z czaszką wtedy to już by w ogóle szał był :kox:

do planów obowiązkowo dopisz jakiegoś grilla chromowanego kamei albo coś takiego.. nakładki na lusterka... wydech trochę za słaby jak na ten potencjał więc też trza było by zmienić.. dobrze jak by była jeszcze jakaś tuba i spojler.. nie ważne że avant może być na dachu :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________

Wiesz...był 1.09 i pierwszy dzień szkoły...pierwsza klasa liceum...poszedłem w nówkach adidasach takich śnieżno białych z żółtymi, jaskrawymi paskami... i wiesz co ?

Już nigdy więcej tych butów nie założyłem :gwizdanie:

dziwisz się jak w pierwszy dzień szkoły zamiast elegancko to przyszedłeś w damskich adidaskach?

no chyba że założyłeś je do garnituru to już w ogóle inna sprawa :gwizdanie:

warnwarn.gifKomentarz zbędny.

W tym wątku struna jest już przegięta i chyba dobrze o tym wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes , a co chcesz koledze odsprzedać swoje stare tajle ? bo z tego co wiem to nakładki chromowane na lusterkach miałeś baardzo długo , nie mówiąc o innych "tjuningach" :P

auto ma potencjał jako srebrny AFN także skończcie kolege szykanować . mnie też to auto sie nie widzi , ale to nie ja nim jeżdże :)

za niedługo kolega sie obejdzie z forum , zacznie szperać szukać podglądać i sam dojdzie do tych wniosków co WY po paru latach bycia na forum :)

ja sam miałem grill kamei na aucie a teraz mam z RS :) miałem sonary z przodu a teraz mam ori valeo , miałem depo z tyłu a teraz mam valeo .

miałem avusy 17ki a teraz mam 17ki prosiaki hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes , a co chcesz koledze odsprzedać swoje stare tajle ? bo z tego co wiem to nakładki chromowane na lusterkach miałeś baardzo długo , nie mówiąc o innych "tjuningach" :P

jasne że miałem bo zrywałem je u Ciebie w garażu :cool1:

nie pisałbym tak gdyby "kolega" trochę pokory pokazywał a nie wszedł i kozaczy holenderskim laminatem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes , a co chcesz koledze odsprzedać swoje stare tajle ? bo z tego co wiem to nakładki chromowane na lusterkach miałeś baardzo długo , nie mówiąc o innych "tjuningach" :P

jasne że miałem bo zrywałem je u Ciebie w garażu :cool1:

nie pisałbym tak gdyby "kolega" trochę pokory pokazywał a nie wszedł i kozaczy holenderskim laminatem :polew:

no kto jak kto ale ty sie z Holenderskiego nie powinienes nasmiewac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Somes , a co chcesz koledze odsprzedać swoje stare tajle ? bo z tego co wiem to nakładki chromowane na lusterkach miałeś baardzo długo , nie mówiąc o innych "tjuningach" :P

jasne że miałem bo zrywałem je u Ciebie w garażu :cool1:

nie pisałbym tak gdyby "kolega" trochę pokory pokazywał a nie wszedł i kozaczy holenderskim laminatem

ja je zrywałem , Ty je chciałeś zostawić dopóki nie kupisz od RS ;]

Ty tak samo reagujesz jak ktoś negatywnie oceni Twoje auto to nie gadaj ;]

zapomniałeś jak skasowałeś temat ze swoją a4 jak Ci zaczeli jechać na szpachle na błotnikach ?

lepiej wrzucajcie tu linki do rzeczy jakie by upiększyły to auto i fotki fajnie zrobionych aut :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/url]

potem wpadlem na pomysl oklejenia felg folia "black matt 3m"

No powiem ci ze jestes calkiem pomyslowy :wink4:

Kolor auta spoko. Felgi fajne ale pomalowane i nie poobklejane :gwizdanie: Reszta dla mnie jak wyzej. Choc szkoda bo za ta kase co wsadziles w ten ,,body kit" i cala reszte gadzetow to mogles sobie cos naprawde sensownego sprawic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olać laminaty... Kolego jak się sprawują te tarcze mikoda?? I już pytałem ile za nie płaciłeś ale nie odpowiedziałeś :disgust: Bo chętnie bym sobie takie sprawił... Bo nawierane zimmermany to z 500zł za sztuke :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olać laminaty... Kolego jak się sprawują te tarcze mikoda?? I już pytałem ile za nie płaciłeś ale nie odpowiedziałeś :disgust: Bo chętnie bym sobie takie sprawił... Bo nawierane zimmermany to z 500zł za sztuke :facepalm:

:szukaj:

http://allegro.pl/tarcze-mikoda-nawiercane-a4-a6-superb-passat-b5-i1402915635.html

lepiej niech Brzezin napisze jak mu sie te tarcze sprawują :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...