Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] a4 tuning


BRZEZIN

Rekomendowane odpowiedzi

Kowi powiem ze autko za***iste :slina: Wnetrze kozak, naprawde kozak i cala reszta... Oprocz bodykitu :decayed: Moim zdaniem Audi nie po to wyprodukowalo kilka tys sztuk rs4 b5 o wyrozniajacym je z tlumu b5-tek wygladzie zeby ktos robil taka szopke jak ten koles. I to w sedanie

:polew: Rs4 jest kultowym modelem dla prawdziwego pasjonata a to co ty pokazales jest dla mnie tego nedzna namiastka :thumbdown: Gosc ma pasje i szanuje go za to bo projekt naprawde odwazny i porzadnie wykonany. Mowie o charakterze i unikalnosci modelu rs4 ktorego nie mozna skopiowac i wsadzic do zwyklego A4. Dla mnie to profanacja rs4. :no4:

Moja wypowiedz tyczy sie rs a eska to inna bajka :cool1:

Żeby Twój avant wyglądał tak jak ta szopka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avant moze tak, ale nie ta szopka w sedanie :cool1::polew:

moze pisze tak bo nie mam w aucie takich bajerow i tak ucyckanej sztuki(jak sugeruje armistead :wink4:) i wogole zazdrosny jestem. Ale wlasciciele nietypowych fabrycznych modeli wiedza o co chodzi. A co do eski to teraz co piata A4 b5 to eska z zewnatrz :confused4: wiec powoli przestaje sie to robic atrakcyjne. jak to dalej bedzie postepowac to niedlugo na forum fabryczny przedliftowy egzemplarz bez bodykitu s/rs :naughty: bedzie rarytasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avant moze tak, ale nie ta szopka w sedanie :cool1::polew:

moze pisze tak bo nie mam w aucie takich bajerow i tak ucyckanej sztuki(jak sugeruje armistead :wink4:) i wogole zazdrosny jestem. Ale wlasciciele nietypowych fabrycznych modeli wiedza o co chodzi. A co do eski to teraz co piata A4 b5 to eska z zewnatrz :confused4: wiec powoli przestaje sie to robic atrakcyjne. jak to dalej bedzie postepowac to niedlugo na forum fabryczny przedliftowy egzemplarz bez bodykitu s/rs :naughty:bedzie rarytasem.

Nie chcę mi się tego komentować, jesteś prawdziwym znawcą :hi:

edit

nie komentuję gustu tylko wypowiedzi zaznaczone na czerwono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze ty nim jestes :oklaski:

Przytakiwac na rs4 w sedanie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: prawdziwy znawca Audi przyrownal by to do projektu BRZEZINA z 1 strony tego postu. Ja nim nie jestem bo napisalem ze auto oprocz bodykitu jest spoko wiec nie wiem czy chciales mi pojechac mowiac ze ja tu jestem znawca czy tylko probowales byc zabawny (znowu ci nie wyszlo) :kwasny:

i nie chodzi o byc/niebyc znawca tylko o moje zdanie z ktorym masz prawo sie nie godzic. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

avant moze tak, ale nie ta szopka w sedanie :cool1::polew:

moze pisze tak bo nie mam w aucie takich bajerow i tak ucyckanej sztuki(jak sugeruje armistead :wink4:) i wogole zazdrosny jestem. Ale wlasciciele nietypowych fabrycznych modeli wiedza o co chodzi. A co do eski to teraz co piata A4 b5 to eska z zewnatrz :confused4: wiec powoli przestaje sie to robic atrakcyjne. jak to dalej bedzie postepowac to niedlugo na forum fabryczny przedliftowy egzemplarz bez bodykitu s/rs :naughty:bedzie rarytasem.

Nie chcę mi się tego komentować, jesteś prawdziwym znawcą :hi:

Kolego chyba troszke przesadzasz :blink: Chciałbym taka szopką jeździć :wink4: Szkoda że tych porezanych Esek jakoś na ulicach nie widać tylko same serie jeżdżą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilkudobrych lat nie widziałem na drodze RS4, S4 chyba takze....

to kiepsko :naughty: ja srednio raz na miesiąc widze RS4 jak pomyka na LU :wink4: S4 to juz często spotykany samochód :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepsko co dziwne jeździlem prawie 2 lata jako kierowca zawodowo po polsce i nic :decayed: Zdarzyło sie kilka porschakuw itp ale jakos RS4 nie albo poprostu uwagi nie zwrocilem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________Musze znaleźć czas i sie wkoncu na jakiegoś spota wybrać z udziałem S4 lub Rs4 :decayed: Dobra koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilkudobrych lat nie widziałem na drodze RS4, S4 chyba takze....

Prawdziwego RS-a nie predko zobaczysz (no chyba ze w sedanie ) A eski zdarza sie zobaczyc :cool1: na allegro ok 20 pozycji s4 w roznym stanie a rs4 czasem jedna gora dwie :hi:

znowu rozbudowany OT w watku :>[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________no wiec skoro w realu nie miales przyjemnosci podziwiac :gwizdanie: to musisz sie zadowolic netem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwego RS-a nie predko zobaczysz (no chyba ze w sedanie )

No chyba, że B7 Kolega ma na myśli, bo B5 akurat jako RS4 wychodziło tylko jako Avant :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodzi z tym sedanem o ta `szopke` z linku co dał kowi :decayed:

A, to sorry :D

Tak to jest, jak się człowiek wpierdzieli w wątek, którego najpierw nie chce się chociaż pobieżnie przejrzeć :D

Mój błąd, zwracam honor i już się nie odzywam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilkudobrych lat nie widziałem na drodze RS4, S4 chyba takze....

Prawdziwego RS-a nie predko zobaczysz (no chyba ze w sedanie )

zastanów się co Ty piszesz :facepalm:

prawdziwych RSów b5 było wyprodukowanych nieco ponad 6000 szt (mogę się mylić), a tych w sedanie zrobionych z gustem i smakiem jest na świecie może kilkanaście...

więc albo nie wiesz na czym polega modyfikacja na RS body, albo nie umiesz tego docenić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szopka=kupa.

Od teraz wiec mozesz uzyc tej drugiej nazwy zeby nie powtarzac sie zbytnio :wink4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________szkoda ze projektanci w Audi tez tego pomyslu (RS4 sedan) nie umieli docenic :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:33_________________________________________________

tych w sedanie zrobionych z gustem i smakiem jest na świecie może kilkanaście...

nie moge :strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jakby powiedzieć że chip jest szopką bo inżynierowi nie potrafili docenić potencjału silnika :) Jak auto jest porezane ze smakiem to nie widze w tym żadnej kupy...

Koniec, bo niezły OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden OT i leca kropki , bo już mnie nudzi usuwanie postów w tym śmietniku jaki narobiliście :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...