Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] a4 tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kowi powiem ze autko za***iste :slina: Wnetrze kozak, naprawde kozak i cala reszta... Oprocz bodykitu :decayed: Moim zdaniem Audi nie po to wyprodukowalo kilka tys sztuk rs4 b5 o wyrozniajacym je z tlumu b5-tek wygladzie zeby ktos robil taka szopke jak ten koles. I to w sedanie

:polew: Rs4 jest kultowym modelem dla prawdziwego pasjonata a to co ty pokazales jest dla mnie tego nedzna namiastka :thumbdown: Gosc ma pasje i szanuje go za to bo projekt naprawde odwazny i porzadnie wykonany. Mowie o charakterze i unikalnosci modelu rs4 ktorego nie mozna skopiowac i wsadzic do zwyklego A4. Dla mnie to profanacja rs4. :no4:

Moja wypowiedz tyczy sie rs a eska to inna bajka :cool1:

Żeby Twój avant wyglądał tak jak ta szopka :gwizdanie:

Opublikowano

avant moze tak, ale nie ta szopka w sedanie :cool1::polew:

moze pisze tak bo nie mam w aucie takich bajerow i tak ucyckanej sztuki(jak sugeruje armistead :wink4:) i wogole zazdrosny jestem. Ale wlasciciele nietypowych fabrycznych modeli wiedza o co chodzi. A co do eski to teraz co piata A4 b5 to eska z zewnatrz :confused4: wiec powoli przestaje sie to robic atrakcyjne. jak to dalej bedzie postepowac to niedlugo na forum fabryczny przedliftowy egzemplarz bez bodykitu s/rs :naughty: bedzie rarytasem.

Opublikowano

avant moze tak, ale nie ta szopka w sedanie :cool1::polew:

moze pisze tak bo nie mam w aucie takich bajerow i tak ucyckanej sztuki(jak sugeruje armistead :wink4:) i wogole zazdrosny jestem. Ale wlasciciele nietypowych fabrycznych modeli wiedza o co chodzi. A co do eski to teraz co piata A4 b5 to eska z zewnatrz :confused4: wiec powoli przestaje sie to robic atrakcyjne. jak to dalej bedzie postepowac to niedlugo na forum fabryczny przedliftowy egzemplarz bez bodykitu s/rs :naughty:bedzie rarytasem.

Nie chcę mi się tego komentować, jesteś prawdziwym znawcą :hi:

edit

nie komentuję gustu tylko wypowiedzi zaznaczone na czerwono

Opublikowano

Dobrze ze ty nim jestes :oklaski:

Przytakiwac na rs4 w sedanie :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: prawdziwy znawca Audi przyrownal by to do projektu BRZEZINA z 1 strony tego postu. Ja nim nie jestem bo napisalem ze auto oprocz bodykitu jest spoko wiec nie wiem czy chciales mi pojechac mowiac ze ja tu jestem znawca czy tylko probowales byc zabawny (znowu ci nie wyszlo) :kwasny:

i nie chodzi o byc/niebyc znawca tylko o moje zdanie z ktorym masz prawo sie nie godzic. :hi:

Opublikowano

avant moze tak, ale nie ta szopka w sedanie :cool1::polew:

moze pisze tak bo nie mam w aucie takich bajerow i tak ucyckanej sztuki(jak sugeruje armistead :wink4:) i wogole zazdrosny jestem. Ale wlasciciele nietypowych fabrycznych modeli wiedza o co chodzi. A co do eski to teraz co piata A4 b5 to eska z zewnatrz :confused4: wiec powoli przestaje sie to robic atrakcyjne. jak to dalej bedzie postepowac to niedlugo na forum fabryczny przedliftowy egzemplarz bez bodykitu s/rs :naughty:bedzie rarytasem.

Nie chcę mi się tego komentować, jesteś prawdziwym znawcą :hi:

Kolego chyba troszke przesadzasz :blink: Chciałbym taka szopką jeździć :wink4: Szkoda że tych porezanych Esek jakoś na ulicach nie widać tylko same serie jeżdżą :gwizdanie:

Opublikowano

Także chciałbym taka szopka jezdzic :kox:

Opublikowano

A szopka=bodykit rs4 w sedanie dieslu :cool1: Co do reszty to :slina: :slina: :slina:

Opublikowano

Od kilkudobrych lat nie widziałem na drodze RS4, S4 chyba takze....

Opublikowano

Od kilkudobrych lat nie widziałem na drodze RS4, S4 chyba takze....

to kiepsko :naughty: ja srednio raz na miesiąc widze RS4 jak pomyka na LU :wink4: S4 to juz często spotykany samochód :gwizdanie:

Opublikowano

Bardzo kiepsko co dziwne jeździlem prawie 2 lata jako kierowca zawodowo po polsce i nic :decayed: Zdarzyło sie kilka porschakuw itp ale jakos RS4 nie albo poprostu uwagi nie zwrocilem :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:21_________________________________________________Musze znaleźć czas i sie wkoncu na jakiegoś spota wybrać z udziałem S4 lub Rs4 :decayed: Dobra koniec OT

Opublikowano

Nie mówimy o RS4 w internecie tylko w realu na ulicach :>

Opublikowano

Od kilkudobrych lat nie widziałem na drodze RS4, S4 chyba takze....

Prawdziwego RS-a nie predko zobaczysz (no chyba ze w sedanie ) A eski zdarza sie zobaczyc :cool1: na allegro ok 20 pozycji s4 w roznym stanie a rs4 czasem jedna gora dwie :hi:

znowu rozbudowany OT w watku :>[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:26_________________________________________________no wiec skoro w realu nie miales przyjemnosci podziwiac :gwizdanie: to musisz sie zadowolic netem :cool1:

Opublikowano
Prawdziwego RS-a nie predko zobaczysz (no chyba ze w sedanie )

No chyba, że B7 Kolega ma na myśli, bo B5 akurat jako RS4 wychodziło tylko jako Avant :cool1:

Opublikowano

Koledze chodzi z tym sedanem o ta `szopke` z linku co dał kowi :decayed:

Opublikowano

Koledze chodzi z tym sedanem o ta `szopke` z linku co dał kowi :decayed:

A, to sorry :D

Tak to jest, jak się człowiek wpierdzieli w wątek, którego najpierw nie chce się chociaż pobieżnie przejrzeć :D

Mój błąd, zwracam honor i już się nie odzywam :hi:

Opublikowano

Od kilkudobrych lat nie widziałem na drodze RS4, S4 chyba takze....

Prawdziwego RS-a nie predko zobaczysz (no chyba ze w sedanie )

zastanów się co Ty piszesz :facepalm:

prawdziwych RSów b5 było wyprodukowanych nieco ponad 6000 szt (mogę się mylić), a tych w sedanie zrobionych z gustem i smakiem jest na świecie może kilkanaście...

więc albo nie wiesz na czym polega modyfikacja na RS body, albo nie umiesz tego docenić

Opublikowano

szopka=kupa.

Od teraz wiec mozesz uzyc tej drugiej nazwy zeby nie powtarzac sie zbytnio :wink4:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________szkoda ze projektanci w Audi tez tego pomyslu (RS4 sedan) nie umieli docenic :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 20:33_________________________________________________

tych w sedanie zrobionych z gustem i smakiem jest na świecie może kilkanaście...

nie moge :strzal:

Opublikowano

to tak jakby powiedzieć że chip jest szopką bo inżynierowi nie potrafili docenić potencjału silnika :) Jak auto jest porezane ze smakiem to nie widze w tym żadnej kupy...

Koniec, bo niezły OT.

Opublikowano

jeden OT i leca kropki , bo już mnie nudzi usuwanie postów w tym śmietniku jaki narobiliście :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.