Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] a4 tuning


BRZEZIN

Rekomendowane odpowiedzi

hamUlce to podstawa w aucie nie chodzi tez o moc ale o Twoje bezpieczenstwo pojedziesz w trase bedziesz mial z 150 i nagle cos ci wyjedzie wtedy powiesz faktycznie moglem wlozyc wieksze hamUlce ponadto wspomniales ze chcesz zwiekszyc moc wiec pomysl o wiekszych tarczach

ale przecież pisał że założył nowe tarcze :polew:, przecież nie ma tam 300koni żeby pakować jakieś wielkie tarcze :polew:, na seryjną moc aż za dobre :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydawac kase na jakies laminaty które sie nikomu nie podobaja, to mógl kolega ja przeznaczyc na mody pod maska :wink4: przynajmniej wiecej radochy z jazdy by bylo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wydawac kase na jakies laminaty które sie nikomu nie podobaja, to mógl kolega ja przeznaczyc na mody pod maska :wink4: przynajmniej wiecej radochy z jazdy by bylo :naughty:

true :drinks:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie macie się czego czepiać tylko tarcz. Dramat...

dokładnie jestem tego samego zdania . 288 NIEnawiercane i NIEnacinane były montowane w A4 B5 2.8 AVANT QUATTRO (specjalnie to pisze , żeby zwiększyć mase :P ) , dla przypomnienia 1505kg i 196KM , także co jak co , ale tarcze są dojebane :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to takie zabezpieczenie antykradziezowe :)

:polew:

wrzuć fotki od tyłu z tą felgą 18 - 9,5 na tyle i na ile to z błotnika wystaje.. i jaką opone masz naciągniętą? bo mam wrażenie że to nie jest 9,5 przynajmniej patrząc na jedyną fotke tyłu z tym kołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to nie sa laminaty z allegro jak tu kolega wspomnial .....przedni zderzak z niemiec...progi , dokladka i zawieszenie z holandii ...sklep i warsztat .."AUTO STYLE" www.autostyle.nl... laminat czy nie co to za roznica ....

Kolego może byś napisał dokładnie jakich firm są to produkty ? Bo szczycisz się tym, a nie wyglądają one na markowe. O ile jeszcze nad przednim zderzakiem można się zastanawiać to progi i tylna dokładka nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jakby kolega zostawil taka glebe i te felgi 18', dolozyl do tego lampy przod tyl po lifcie byloby spoko nisko i szeroko :) ale mega razi nie spasowanie zderzeka przedniego jak dajesz fotke to miedzy lampe a zderzak mozna wepchnac nie wiem co ale to szczegol, generalnie kase ktora wlozyles w te dokladki itp gdybys przeznaczyl na zderzaki od eski na bank by ci sie spodobaly ale kazdy ma swoja wizje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć fotki od tyłu z tą felgą 18 - 9,5 na tyle i na ile to z błotnika wystaje.. i jaką opone masz naciągniętą? bo mam wrażenie że to nie jest 9,5 przynajmniej patrząc na jedyną fotke tyłu z tym kołem

ja mam 9" i nie wystają , z tym że 17ki z 225/45 :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokój z tymi wizjami :wallbash: kupił, ma, podoba mu sie i tyle, ile można pisac ze jest brzydka :wallbash: wywali tą dokładke założy stara pomaluje i tyle, dobrze ze do 17ki zrobił glebe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GienioIMG_0178.jpg

GienioIMG_0193.jpg

Gieniozzz.jpg

to auto widziałem na żywo i powiem wam , że nie odpychało swoim wyglądem

chociaż mnie sie i tak nie widzi tylna dokładka i progi , ale auto było dobrze zrobione i było spójne

pomyśl nad takimi poprzeczkami w przednim zderzaku , bo według mnie lepiej to wygląda niż siatka ;) siatka to jest spoko w płocie , albo kup tą co Somes kiedyś ładował do zderzaka , wzór a'la RS i zrobiona z ABSu nie z metalu

http://allegro.pl/vts-siatka-tuningowa-abs-920-x-400mm-czarna-i1394244604.html

[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 23:37_________________________________________________ale albo mam wrażenie , albo Ty masz Brzezin założone te progi tył na przód :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja z zalaczonych zdjec :gwizdanie

Choc tak jak pisza niektorzy da sie to odratowac :) Zamiast cisnac koledze lepiej mu podrzucic jakies ciekawe propozycje w lekko ,,ORIENTALNYM" klimacie :> bo na piekne rzeczy jest ciety :angry: a cos z lekka ,,bajera" moze mu podejdzie. Podrzucilem pomysl ale nie wiem co konkretnie poradzic bo gust jest wymagajacy :cool1: Brakuje mi fantazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi fantazji ;)

http://picasaweb.google.com/kezorek1/CzarnoSrebrneAudi?authkey=Gv1sRgCISQ1--rsJPCkgE# coś w ten deseń plus poprzeczki jak pokazałem i jest malina :) , zderzak z tyłu jest z Ski :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck, kilka tylko dni i juz 9 stron w temacie :kox:

Brzezin - posluchaj sie "starszych" kolegow,a beda z Ciebie ludzie :decayed: i nie bedzie sie a4 kojarzyla z golfem 3 z Bartoszyc :polew:.

na maksa ciekawi mnie wyglad z bliska tych Twoich obklejonych felg, zarzuc foty i opisz jak Ty to robiles, bo domyslam sie ze kleiles to z jakichs malych kawaleczkow jak jakas wyklejanke w przedszkolu:/ i nie kumam, czemu od razu nie pomalowales ich na czarny mat bo bylo by od razu za***iście :good:!

odnosnie tarcz: nawiercane, nacinane mikody masz tez z tylu? jak sie spisuja? bo tez chce takie wrzucic

i pytanko jeszcze mam, bo chyba jak dobrze widze to malowales na czarno przednie lampy, spoko, ale powiedz jak przyciemniles kierunek?

kierunek w blotniku tez zmien z pomaranczowego na jakis dymiony najlepiej

poza tym to co inni juz powtorzyli, progi i zderzak tyl, grill, wydech wywal, wstrzymaj sie od czarnej maski i dachu bo nie masz 400km w furze, poogladaj inne ciekawe projekty i mam nadzieje ze autko zaprezentujesz w edition2, makeover:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...