Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] quattro by Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:slina: :slina: tak właśnie chce pomalować lampy :kox: możesz zdradzić czym/jak malowane :)

Widzę zimmermann również na pokładzie :evil:

teraz to zaczyna wyglądać :naughty:

Opublikowano

No lampki ładnie się prezentują... Miro :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak właśnie chce pomalować lampy :kox: możesz zdradzić czym/jak malowane

Lampki malowane u Patryka na lakierni, podkład i na to farba (osobiście tego nie robiłem) , przy okazji wyczyścił mi soczewki i teraz świeca jak nowe.

Powoli autko nabiera rumieńców ale jeszcze daleka droga....

Opublikowano

Ponior... nie to żebym się czepiał ale amorki Audi są brązowe??

to raczej chyba nie jest Sline na zdjęciach bym powiedział :)

Opublikowano
  • Autor

Ponior... nie to żebym się czepiał ale amorki Audi są brązowe??

to raczej chyba nie jest Sline na zdjęciach bym powiedział :)

To ja juz nie wiem co to jest, Patryk ogladał i mówił, że s-line. Mi tam bez różnicy jakie są , jeździ sie ładnie to najważniejsze. :decayed:

Opublikowano

ja chyba ze swoimi lampami do Was podlece :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja chyba ze swoimi lampami do Was podlece :gwizdanie: :cool1:

Pewnie, zostało troche różowej farby :gwizdanie:

Opublikowano

No lampki ładnie się prezentują... Miro :kox:

rezaj u siebie :kox:

Tyle co założyłem bixy i muszę się nacieszyć ORI wyglądem. :wink4: Ale kusi mnie ta czerń... :gwizdanie:

ja chyba ze swoimi lampami do Was podlece :gwizdanie: :cool1:

Pewnie, zostało troche różowej farby :gwizdanie:

:naughty:
Opublikowano
  • Autor

Ponieważ tunelu nie chce mi sie zmieniać, zmodyfikowałem troche uchwyt na telefon :naughty:

Może nie wygląda ale jest praktyczny i telefon jest pod ręką :)

SNC00212.jpg

SNC00214.jpg

Opublikowano

Ponior... nie to żebym się czepiał ale amorki Audi są brązowe??

to raczej chyba nie jest Sline na zdjęciach bym powiedział :)

nie to zebym sie czepial... ale masz chyba problemy z rozroznianiem kolorow :decayed:

amorki ze zdjec sa bordowe, i to na pewno s-line.

Opublikowano

Ponior... nie to żebym się czepiał ale amorki Audi są brązowe??

to raczej chyba nie jest Sline na zdjęciach bym powiedział :)

nie to zebym sie czepial... ale masz chyba problemy z rozroznianiem kolorow :decayed:

amorki ze zdjec sa bordowe, i to na pewno s-line.

Fly, a słyszałeś kiedyś o kalibracji monitora?...czas to zrobić :)

brązowe czy bordowe? amorki w Audi? ciekawe... miałem w ręku kilka Slinowych i wszystkie były czarne.

Opublikowano

Nie to żebym się czepiał, ale też mam bordowe u siebie w aucie :).

Opublikowano

brązowe czy bordowe? amorki w Audi? ciekawe... miałem w ręku kilka Slinowych i wszystkie były czarne.

no to miales w rekach 1BA.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ponieważ w moich lampach klosze były strasznie zmasakrowane i polerka niewiele dała. Zawitały nowe klosze z używek z allegro.

Przed

IMG_3692.jpg

IMG_3688.jpg

Po

IMG_3689.jpg

IMG_3690.jpg

Opublikowano

pokaż na samochodzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj słoneczko świeciło wiec lampki sa juz na aucie:

SNC00232.jpg

SNC00233.jpg

SNC00235.jpg

Opublikowano

Super autko :good:, mój ulubiony kolorek :evil:

Opublikowano

ładne te czarne lampy...zaczynam mysleć o takich do mnie do srebrnego.

Opublikowano

Dzisiaj słoneczko świeciło wiec lampki sa juz na aucie:

SNC00232.jpgSNC00233.jpgSNC00235.jpg

:good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.