Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] quattro by Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.pomalowałem znaczki na czarno

spodobały Ci się moje ? :decayed:

Bardzo fajne to Twoje wozidlo ;). Działaj z chłopakami na 300 + i będzie miód malina :naughty:

Opublikowano
  • Autor

spodobały Ci się moje

A skąd, miałem za dużo wolnego czasu w niedziele. :gwizdanie: :kox:

trafiła sie też dokładka z s-lina za 180zł :kox:

s_line.jpg

Opublikowano

No dokładkę szybko do malowania i będzie elegansio! :good: Czemu myśmy się w BT nie zgadali i nie obejrzeli furek, chyba nie było czasu... :gwizdanie:

Opublikowano

spodobały Ci się moje

A skąd, miałem za dużo wolnego czasu w niedziele. :gwizdanie: :kox:

trafiła sie też dokładka z s-lina za 180zł :kox:

s_line.jpg

w jaki kolor pojdzie ?

Opublikowano

Jeszcze końcówki mogłeś sobie z tyłu zmienić :hi:

Opublikowano
  • Autor

Czemu myśmy się w BT nie zgadali i nie obejrzeli furek, chyba nie było czasu...

Czas był tylko na zabawe i picie :gwizdanie:

w jaki kolor pojdzie ?

Własnie sam nie wiem czy na czarno czy na niebiesko, szukam jeszcze listew w drzwi od s-lina i jak bym je też na czarno dał to chyba by źle nie wyglądało. :mysli:

Jeszcze końcówki mogłeś sobie z tyłu zmienić :hi:

Wiem wiem, końcówki są wieśniackie, ale wydech jest w planach w tym roku poprawić także cierpliwości :>

Opublikowano

Ja mam dyfuzor s line na czarny piano zrobiony przy granatowym kolorze. Listwy S6 tez tak się robią :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ja mam dyfuzor s line na czarny piano zrobiony przy granatowym kolorze. Listwy S6 tez tak się robią :hi:

Jak będziesz miał komplet na aucie to daj zdjęcie jak to wygląda, tylko, że u mnie będzie to duzo większa różnica w kolorze niz u Ciebie. :mysli:

Opublikowano

Ja mam dyfuzor s line na czarny piano zrobiony przy granatowym kolorze. Listwy S6 tez tak się robią :hi:

Jak będziesz miał komplet na aucie to daj zdjęcie jak to wygląda, tylko, że u mnie będzie to duzo większa różnica w kolorze niz u Ciebie. :mysli:

i prawidłowo- powinny się odróżniać :decayed:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny mały modzik. :decayed:

Komplet: ramka, popielniczka przód i tył z s-lina.

SNC00072.jpg

Przy zakładaniu tylnej popiołki zauważyłem gniazdo bez wtyczki, to chyba do podświetlenia popiołki. Wystarczy chyba tylko wiązke pociągnąć i po wszystkim ??

Wygląda to tak jak to z prawej na zdjęciu:

pop.jpg

Opublikowano

Fajnie się prezentuje Twoje auto, mody na wielki plus :good:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki.

Kolejne niewielkie mody: podświetlany podłokietnik i tylna popiołka.

SNC00074.jpgSNC00079.jpg

Opublikowano
  • Autor

Mala rzecz a jak cieszy :naughty:

Dokładnie, coś małego a cieszy :decayed:

Opublikowano

I lista modów "przy okazji" się wydłuża... :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Kolejny mały modzik: podświetlany uchwyt kubka i wizytownik.

Łączny koszt tego moda to ok 10zł :kox: :kox:

SNC00133.jpg

Następna mała zmiana, która cieszy oko. :decayed:

Opublikowano

o fajne... daj jakis manual co kupiłeś - jaka dioda i pod co podłączyłeś itp.

Opublikowano
  • Autor

o fajne... daj jakis manual co kupiłeś - jaka dioda i pod co podłączyłeś itp.

Zrobiłem według instrukcji na forum:

1. kupiłem plekse 3mm na allegro (musi być 2mm ale nie było innej)

2. Powycinałem dwa paski, wypolerowałem.

3. Jeden koniec paska ścięty pod kątem 45 stopni.

4. Dioda zwykła 12V 5mm

5. Podłączyć pod włącznik awaryjnych lub kratki nawiewu.

6. Cieszyć sie :banan:

image.jpg

Opublikowano

grube mody uskuteczniasz ostatnio :decayed:

Opublikowano
  • Autor

grube mody uskuteczniasz ostatnio :decayed:

Szykuje się przed grubszymi :kox:. Duży cooler już czeka na montaż a wydech (z ładnymi końcówkami) został zamówiony wczoraj (przyjdzie za ok 2-3 tygodnie).

Wszystko rusza już niebawem, dodam tylko, że autko jedzie już teraz ładnie :evil::good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.