Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Srebrny by HaVoK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Początki = seria. A poniżej historia zmian i plany na następne mody

5aad7c0f45714311m.jpg 38633d2b0669e3e1m.jpg fd0d19a32148399fm.jpg 82a3d2ebb6c1e285m.jpg 9c7b2576adf2e2c2m.jpg

VT by michal_s87 :notworthy:

304c3d6794f94ab6med.jpg

:slina: :slina: :slina:

Zaplanowane mody:

- Reflektory poliftowe 28/29 Styczeń 2011 DONE!

- Logo Klubowe na grill (czeka na montaż. Czeka i czeka....)

- Przyciemnić szybki 15 Czerwiec 2011 DONE!

- Halogeny w zderzak + żółta folia 21 Styczeń 2012 DONE!

- Moduł Comming/Leaving Home (czeka na montaż)

- Jakaś tam gleba, ale bez szaleństw :decayed:

- Felgi 17"

- Tunel środkowy Poliftowy + Podłokietnik + Radio 2DIN - NIE ori

- Coś tam grzebnąć w AUDIO

- Spryskiwacze reflektorów

- Folia a'la carbon na dekory Folia THE SIMPSONS na dekory :decayed:

- Dokładki zderzaków + progi w kolor nadwozia

- Białe kierunki na błotniki 7 Lipiec 2011 DONE!

- HID 4300 K 14 Marzec 2011 DONE!

- Ramki zegarów

- Być może lampy tylne poliftowe lub diodowe na wzór polifta.

- Podświetlane kratki nawiewu (polifty) 13 Lipiec 2011 DONE!

- Grill RS4 (ori) :przebiegly: 5 Września 2011 DONE!

- Rozpórka dolna od kolegi Labiel 02 Marzec 2011 DONE!

- Nowe dywaniki BATTALION :kox: Kwiecień 2011 DONE!

W daniach 28/29-01-2011 wykonany pierwszy mod:

W trakcie rezania Pierwsze przymiarki...

img0596tb.th.jpg img0603fj.th.jpg

... i gotowe!

img0606h.th.jpgDSC_0183.jpg DSC_0180.jpgjedenhd.th.jpg trzyu.th.jpg

Mała "sesyja" w Kazimierzu Dolnym :kox:

9c77d2d7754e8b99m.jpg 7562cb37753984f2m.jpg ec0727e91fa67493m.jpg c3a8d9a2a7593f57m.jpg 6f9dae0fdd79b1edm.jpg 896de939caaa7c6em.jpg

Xenon 4300K

46dc445abf27feeem.jpg 1bb936f24d0bbc58m.jpg

Wymiana odmy + czyszczenie przepustnicy (POLECAM!)

49541808a9532267m.jpg 4192f599a26f7076m.jpg

Nowe dywany Battalionu! :kox:

0b3a66ad3500b3cem.jpg e7166a80b16680a2m.jpg

Ciemne szybki :)

aff790cd55b848b6m.jpg 407fa3967257bfe1m.jpg

Białe kierunki na błotniki :cool1:

a90ab80fafa30cb5m.jpg 4e6cc16f5a9c09dam.jpg

Podświetlane kratki nawiewu od polifta :decayed:

3230242b920baa39m.jpg c0fb6e646c8dec32m.jpg ceea55ca2b02b346m.jpg 828a525c36fbc12fm.jpg

VI Wojewódzki Spot A4-Klub.pl Lublin / Zemborzyce : 17-07-2011

By Kowi87

9fa3ac5de9e41339med.jpg

Folia na halo: :cool1:

a56eb7809fac2f05m.jpg dd4b0fd9b2395098m.jpg

Był dzisiaj u mnie św. Mikołaj i zostawił prezenty dla srebrnego :kox:

875054d2c4f9c6f3m.jpg

VII Wojewódzki Spot A4-Klub.pl Opole Lubelskie / Pomorze : 13/14-08-2011

By Kowi87

d63a498372130de6med.jpg

Wpadło kilka nowych fantów 02-09-2011 :kox:

Kilka nowych kosmetyków + lepki na szybę + karcher specjalnie do auta :radocha:

kosmetykiy.th.jpg lepki.th.jpg karcherp.th.jpg

Grill RS4 na pokładzie :guma:

img1370z.th.jpg img1374io.th.jpg

Pare dni walki i HALO wyrezane :cool1:

49a13c29fce6802cm.jpg

2DIN + Podłokietnik :dance:

zdjcie2q.th.jpg zdjcierl.th.jpg

9529809afda92496m.jpg 8f7094f0fae6f5afm.jpg 155d93b9fabeaf23m.jpg

Opublikowano

ładne sreberko :oklaski:

mody we właściwym kierunku :good:

bezawaryjności życze :hi:

Opublikowano

zadbana maszynka :good: , powodzenia w modyfikacjach :hi:

Opublikowano

powodzenia w modach :wink4:

ładny kolorek :kox:

Opublikowano
  • Autor

Kolorek najlepszy! Bo najczystszy! :D

Opublikowano

oby dobrze służyło i powodzenia w modach

Opublikowano

Fajna maszynka :kox: Fajnie że masz lustra i klamki pod kolor nadwozia, i że lakier to metallic.

Pozdro i bezawaryjnej jazdy życzę :cool1::good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały Up! :thumbup:

Opublikowano

no no taki mod to aż cieszy oczy :naughty:

Opublikowano

No z tymi światłami dużo lepiej :good:

A auto bardzo ładne, podobne do mojego :decayed:

Opublikowano

dobrze dobrze :decayed:

boczne migacze na białe lub dymione, gril zmień a na wiosnę gółko i zawieszka :wink4:

Opublikowano

Ładne sreberko :good:

Wymiana lamp to bardzo dobry mod.

LOP :mysli: Czemu kolega na spocie w Rąblowie nie był :rolleyes: ?

Opublikowano
  • Autor

Nie był bo pierwszy łikend wolny od dłuższego czasu i leniuchował.. Ale moja przygoda z klubem dopiero sie zaczyna i nabiera powoli rumieńców.

Ale jeżeli będą organizowane jakieś spoty to będę się starał wpadać i oglądac, doradzać się itd :P

Czekam na te piękne blaszki do grilla z logiem i się doczekać nie mogę :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie był bo pierwszy łikend wolny od dłuższego czasu i leniuchował.. Ale moja przygoda z klubem dopiero sie zaczyna i nabiera powoli rumieńców.

Ale jeżeli będą organizowane jakieś spoty to będę się starał wpadać i oglądac, doradzać się itd :P

Czekam na te piękne blaszki do grilla z logiem i się doczekać nie mogę :P

mody w dobrym kierunku, co do spotów, jest już was paru w Opolu to możecie sobie spoty organizować np z Sebkiem i dwoma innymi kolegami

Opublikowano
  • Autor

Nie był bo pierwszy łikend wolny od dłuższego czasu i leniuchował.. Ale moja przygoda z klubem dopiero sie zaczyna i nabiera powoli rumieńców.

Ale jeżeli będą organizowane jakieś spoty to będę się starał wpadać i oglądac, doradzać się itd :P

Czekam na te piękne blaszki do grilla z logiem i się doczekać nie mogę :P

mody w dobrym kierunku, co do spotów, jest już was paru w Opolu to możecie sobie spoty organizować np z Sebkiem i dwoma innymi kolegami

Jeden spot był! Mówię wam! Było zaj*** było nas aż... 2 (Ja i Sebek)! :) A poważnie to tak jak wspominałem. Rozkręcam się. Będą spoty, będzie czas- będę i ja! :)

Opublikowano

Czekam na te piękne blaszki do grilla z logiem i się doczekać nie mogę :P

mówisz o logo klubowym na grill? :mysli: A naklejkę masz? np. na klapie? Jesteś jakoś oznakowany? :rolleyes:

Ładne autko i zapraszamy na spoty :hi: Jak tylko zrobi się ciepło robimy jakiegoś spota :) więc zaglądaj w temat spotów w lubelskim :wink4:

Opublikowano

Czekam na te piękne blaszki do grilla z logiem i się doczekać nie mogę :P

mówisz o logo klubowym na grill? :mysli: A naklejkę masz? np. na klapie? Jesteś jakoś oznakowany? :rolleyes:

Ładne autko i zapraszamy na spoty :hi: Jak tylko zrobi się ciepło robimy jakiegoś spota :) więc zaglądaj w temat spotów w lubelskim :wink4:

z Wawy przypędzisz :mysli: ja jestem za grilem :naughty::decayed:

Opublikowano

z Wawy przypędzisz :mysli: ja jestem za grilem :naughty::decayed:

Na spota wojewódzkiego? Jasne że przypędzę :) O ile będę miał wolny weekend :good: Nawet jeśli spot będzie w Chełmie to pojadę :good: Do Chełma zawsze, o każdej porze dnia i nocy :good: A jak będzie bliżej to tym bardziej :wink4: Aby tylko ludzi było tyle ile trzeba :)

Opublikowano
  • Autor

Czekam na te piękne blaszki do grilla z logiem i się doczekać nie mogę :P

mówisz o logo klubowym na grill? :mysli: A naklejkę masz? np. na klapie? Jesteś jakoś oznakowany? :rolleyes:

Ładne autko i zapraszamy na spoty :hi: Jak tylko zrobi się ciepło robimy jakiegoś spota :) więc zaglądaj w temat spotów w lubelskim :wink4:

Blaszka klubowa już jest, teraz muszę sobie wyrezać trochę wolnego czasu i zainstaluje. Z innych oznakowań mam lepe 3D na klapie. Ale pewnie na lato wyfrunie na rzecz tej zwykłej płaskiej. ;)

A na spoty będę przyjeżdżał, nie mogę się doczekać mojego pierwszego. Dziewiczego :embarrassed:

:polew: :polew:

Opublikowano

Jeden spot był! Mówię wam! Było zaj*** było nas aż... 2 (Ja i Sebek)!

od czegoś trzeba było zacząć :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.