Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Pytanko, co sądzicie o tych felgach?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, co sądzicie o tych felgach, autko mam zielone,

16tki :

f122bb5b2a31cb9dm.jpg

17tki :

090238d7f579ed6cm.jpg

które będą lepiej pasowały do b5 bo bo nie wiem.... ceny to 650zł za 16tki bez opon i 800zł za 17tki z oponami.

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze, i mile widziane będą jakieś wasze propozycje :)

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Jak już to 17-stki ciekawsze, no i większe, więc na aucie będą się lepiej prezentowały :wink4: Ale na Twoim miejscu poszukałbym czegoś innego. Pozdro

Opublikowano

Szczerze to obydwa wzory niezbyt ciekawe szukaj coś ciekawszego do swojej niuni pozdr

Opublikowano

Jak w temacie, co sądzicie o tych felgach, autko mam zielone,

16tki :

f122bb5b2a31cb9dm.jpg

17tki :

090238d7f579ed6cm.jpg

które będą lepiej pasowały do b5 bo bo nie wiem.... ceny to 650zł za 16tki bez opon i 800zł za 17tki z oponami.

Z góry dziękuję za pomoc w wyborze, i mile widziane będą jakieś wasze propozycje :)

Pozdrawiam :)

zadna nie jest fajna :thumbdown:

szukaj czegoś w 17 o wiele lepiej wygląda :good:

P.S Ty jesteś w Battalionie ???

Opublikowano

Z tych dwóch to druga opcja lepsza, chociaż tak naprawdę żadna z tych felg nie porywa :gwizdanie:

Opublikowano

Te felgi nie są za ciekawe :thumbdown: A już napewno na A4 będą wyglądać kiepsko :confused4:

Opublikowano

za kolo 1000 zl napewno cos ciekawszego znajdziesz, tak jak w/w szukaj cos innego

Opublikowano

No te już są o wiele lepsze mi się podobają ,a te pierwsze to odpuść sobie :decayed:

Opublikowano

Kolego mam ładne ATS-y, nie malowane, nie prostowane i nie poobijane 7,5" - 17"

made in Germany

podaj mail to wysle Ci foty

Opublikowano

kolego devastation mozesz dac zdjecia tu moze ktos by sie skusil:)

Opublikowano

no własnie daj tu zdjecia

Opublikowano

zgodzę się z większością przedmówców, te pierwsze są niefajne, lepiej dorzucić dwie, trzy stówki i poszukać czegoś innego

Opublikowano

d9a383d48bcc0e7cm.jpg

Te najładniejsze z tych co tu wstawiłeś :good:

I nie słuchaj kolegów wyżej, nie kupuj 17'' - ja po pół roku sprzedałem :gwizdanie:

Opublikowano

a coś w ten deseń? :

24bfbd0162104295m.jpg

d9a383d48bcc0e7cm.jpg

:wink4:

Jak juz to opcja nr. 2. :wink4:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

d9a383d48bcc0e7cm.jpg

I nie słuchaj kolegów wyżej, nie kupuj 17'' - ja po pół roku sprzedałem :gwizdanie:

No też mnie troche matwi to ze moge sie rozmyslec z 17" po przejechaniu killkudziesieciu kilkometrów, jeszcze teraz po zimie przeprawa przez łódx to normalnie jak po wojnie :)

A tu nowe pomysly mam nadzieje ze te bardziej wam przypadna do gustu :) :

nr 1 :

f8ef7cf85c62b005m.jpg

nr 2 :

9b4c729b58fb2248m.jpg

nr 3 :

b26da444fcac870fm.jpg

Opublikowano

ja jezdzilem na 17'' teraz bedzie 18'' poprostu trzeba uwazac na dziury :P

Opublikowano

tu nowe pomysly mam nadzieje ze te bardziej wam przypadna do gustu :) :

nr 1 :

to Tobie ma przypasc do gustu a nie nam,kazdemu podoba sie co innego

a co do tych co dałes to moze 2 i 3 zalezy w jakiej cenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.